SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HITEC - REDUKCJA rkarpinski vs muzzy17 - pods. str.37

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Treningi metaboliczne/kompleksy najczęsciej chyba sa wykorzystywane jako narzedzie w walce ze zbędną tkanką tłuszczową często zastępują nudne dla niektórych aero na pewno zwiększają też zużycie kalorii




Tu masz jeszcze jeden filmik jak to wygląda

A tak z ciekawości, orientuje się ktoś jakie są maksymalne bezpieczne dawki kofeiny na dobę?

Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2012-05-30 22:49:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Logan, ja to nazwałem yogi i bubu bo to dwa małe misie a ten mój ciężar to raczej nie był bear tylko teddy bear :D
Ale zezwalam na stosowanie mojego nazewnictwa :D

Banan, to był pierwszy kawałek jaki wrzuciłem po zlajkowaniu Twojego fanpejdża :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
dzięki , wypróbuję to kiedyś
niestety obecnie nie mam czasu by w dni wolne od siłowego jechać na gym i mieć dostęp do sztangi,obciążeń co pozwoliłoby mi wykonać takie kompleksy, dlatego muszę się ograniczać do 3 dni kiedy jestem na siłce, reszta to aeroby w innej formie np. rower , basen , bieganie

Chyba, że macie takie przykładowe kompleksy bez użycia sprzętu jakiegokolwiek to chętnie spojrze i moze wyprobuje jak tylko skonczy mi sie uczelnia i bedzie przerwa wakacyjna to moze wygospodaruje czas by z 1 dodatkowo na krotko jechac na gym i tam nie bedzie problemu z takim bear complexem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W związku z tym, że udało mi się w końcu zrobić bear komplex zafundowałem sobie fajofski szejk na noc :D



Nie wiem na ile truskawy psują mi bilans ale wbijam w to :P
Ok, trzeba zawijać do wyra. Zaraz Blade na TVN :D

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-05-30 23:00:47

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ło k***a, zaszalales, 100g truskawek ~30kcal

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W ogole mega dobry twaróg w końcu znalazłem. Może nie najtańszy ale zaj**isty. President Półtłusty. Nie jest suchy jak wiór, delikatnie wilgotny, miesza się pięknie z białeczkiem. Polecam!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szlachta je... Może ser pleśniowy jeszcze zjedz na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jadlem swego czasu. Dodawalem do omleta. Rewelacja, polecam Co szlachta? Co szlachta? :P W tym tygodniu mam 2 razy twaróg w jadlospisie :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak to trufle na noc tak ? Jak tam bieganie ? Nie ciągnie do słodyczy na tej diecie redukcyjnej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bieganie pewnie jest super ale spodobał mi się bear complex :D
I jutro też to zrobię. Nie ciągnie do słodyczy, bez problemu sobie z tym radzę

Aha, zapamiętaj:

Jak się szlachta bawi, koszta się nie liczą! Ot co!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge juz brac suple

Następny temat

Gaspari Vasotropin ?

WHEY premium