SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - HI TEC RÓB FORMĘ NA LATO - Men

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
SZTYWNY91
Taki to se pożyje :D Żarcia full, solka, gacie Celvina i do tego suple za free :D


to tylko dziś taki wypas

kuba widze jesteś baristą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Omg poza tortem i żelkami sama bym z chęcią to wszystko zjadła w ogóle stwierdzam, że wszyscy Panowie jesteś bardzo skrupulatni. Wasze wypiski robią wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja na chwilkę wypadłem z wypisek przez targi. Jutro nadgonie wszystko do poludnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
W to akurat nie watpimy Rafał jesteś koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
rutkow, co jaki czas robisz te cheat day'a ? ladujesz wtedy widze troche też 'smieciowego' zarła i ogolnie zapotrzebowanie wtedy i makroskladniki w miare kontrolujesz czy po prostu jesz do usrania ? ile chcesz i ile wejdzie ?

aha.. temat sledze w miare od poczatku, ale moze nie doczytałem, po wpiskach widze ze na mocno niskich weglach nie jedziesz, wiec po co takie ładowanie ? (kwestia psychiki) czy to jakis taki ostatni dzien wyzerki przed jakas konkretna dieta ?

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-05-18 00:48:44

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
w wpisce jest napisane 3 dzień chet day w ciagu 5-cio miesiecznym okresie redukcyjnym

co do wegli dla mnie sa niskie i poprostu trzeci dzien czulem sie słabo bez sił dlatego zdecydowałem sie podładowac troche , jem wtedy bez liczenia makro poprostu na co mam ochote , oczywiscie w tym dniu cardio obowiazkowe jak co dzień (mózg tez trzeba zresetowac dlatego taki dzień jest potrzebny ), no i juz dziś powrót do diety nie ma lipy , lecimy ostatni miesiac redu na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


14.05.2014 – DNT

Menu:



Opis:

Menu:


To pierwszy dzień związany z wyjazdem służbowym na targi. Z racji,że miałem trochę na głowie, miska z biegu. Trochę się rozjechały godziny IF, trochę weszło więcej białka. Wieczorne jadło to na oko, brałem z bufetu.

Fotki z posiłków brak:

Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed snem:ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku: Whey C-6 70g

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Brak

Media:

Brak

Pozdrawiam



Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-05-18 10:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
rutkow, w takim razie nalezy Ci sie jak najbardziej i wiem jak to jest na niskich weglach, ja obecnie jestem na vlcd gdzie max ww 30g dziennie tak samo tluszczy..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


15.05.2014 – DT

Menu:

Brak

Trening:




Opis:

Menu:


Cały dzień na targach. Hotel miałem około godziny od hotelu gdzie były wystawy. Na miejscu od 9.30 do 24. I powrót na sen. Jedzenie to głównie białko i tłuszcze z regionalnych potraw, które zamówiłem dla uatrakcyjnienia naszej wystawy. Do tego trochę chleba na zakwasie z czarnuszką. Nawet nie podchodzę do zliczenia tego. Wieczorem na bankiecie kura, ryby, warzywa. No i polewanie… ale innym. Z litr coli zero poszło. Strzelam że węgli zjadłem do 150g max 200g, kalorie - pewnie nie przeszło 3000 (na DT mam 3100).

Fotki z posiłków brak, tylko ogólnie z czego brałem :):




Trening:

Trening zrobiony w trakcie targów. Akurat goście (klienci) mieli jakieś sympozjum, więc szybko skoczyłem na siłownię hotelową.
Tam hantle do 20kg, pare bieżni i maszyn. Wszystko TOP jakościowe. Niestety dobre na wakacyjny rozruch.


Siłownia „PRO"


Trening zrobiony w ok 40 minut wraz z rozgrzewką. Wykresy poniżej.


Hantle leżąc – Małe ciężarki dostępne. Jednak i tak słaby jakoś.

Barki na maszynie -Poszło lepiej niż taka maszyna jak robiłem niedawno „u siebie’. Prawy bark wciąż daje znać.

Klatka/triceps na maszynie – w planie dipsy i tylko tak mogłem coś porobić. Ogólnie słabo wyszło.

Suwnica – w planie siady ze sztangą z przodu. Dobrze, że ta suwnica była. Nogi mi wyszły najlepiej na tym treningu


Cały trening średni. Wiadomo, w trakcie targów, myślałem co tam na stoisku. Dodatkowo czuję się coraz słabszy. Ciężary lecą w dół.




Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed siłownią: Arginin Powder Hi TEC ok 2,2g, Beta Alanin Hi TEC x5, Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Po treningu: Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Przed snem: ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Arginin, Beta Alanin:

Arginina + Alanina uratowały ten trening. To, że w ogóle tam zostałem po rozgrzewce, to tylko z powodu tych supli. Praktycznie po każdym ćwiczeniu myślałem, czy nie skończyć treningu.


Media:

Barki na maszynie - 8x45kg





Wyciskanie na maszynie siedząc 8x59kg





Suwnica 8x159kg






Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzenie w suplach

Następny temat

Tabletki

WHEY premium