SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NIESPONSOROWANY. by eryk140!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
właśnie słabe zdjęcia wyszły a ja ogólem po sobie zauwazylem ze nogi dobrze mi poszly, plecy i triceps.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
eryk nie przesadzaj, tyle kasy żeby wyglądać tak samo ;O zamasuj i potem tak rób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Ja lepsza rzezbe mam na masie... warzac 80kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Troche średnio, ale człowiek uczy się na błędach i na pewno będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Widac postep na plecach i nogach no i troszke bicu ale z drugiej strony(w duzej mierze) to moze byc efekt tego ze jestes na krecie jeszcze, no ale mimo wszystko jest lepiej, co prawda troche kasy na suple poszlo(mysle ze bez polowy supli efekt bylby taki sam) ale chlopak przynajmniej cos robil przez 7tyg a nie siedzial przed TV.. a to sie ceni :)

Nie kazdy sie wielkim urodzil.. jedni nic nie robia i maja krate a inni musze ciezko na to pracowac, wiec nie pie****cie ze nic nie zrobil.. Jak to mowia ,,powoli do celu''

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak najbardziej masz racje, szacun za prace i wybor tego sportu, ale tutaj trzeba chlopaka naprowadzic, powiedziec mu prawde, a nie sie czarowac. Mi niestety nikt nigdy prawdy nie powiedzial i teraz jak ogladam swoje stare zdjecia gdzie tez sie meczylem ze dietami i innymi ch**stwami a od niecwiczacego nie odstawalem to sie za glowe lapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Na dobrą sprawę to wydałem na to około 200zł. Białka miałem po 40zł,bo tak się utargowałem z typem, spalacz 38 i kreatyna 40. omega 3 nie licze bo tak naprawdę miala dzialanie prozdrowotne.
została mi 1 torba białka, ponad polowa bcaa, prawie polowa thyro i 3/4 xploda. na tym zestawie dociagne jeszcze masę, mysle ze ze 2-3kg powinno sie udac zrobic.
SAWA nie wliczalem bo to byla pozostalosc po ostatnim cyklu a i dzialanie ma tylko "umilające trening". To co zrobiłęm na siłce już mi nikt nie zabierze i jest moje. Może klata czy kaputry nie urosły jak u Arnolda ale za to postęp siłowy jest u mnie widoczny. WL poprawiłem o około 7kg, Przysiad o około 10 a z MC nie wiem jak tam bo nie patrzyłęm maxu nigdy. Ale w RDL można chociażby zobaczyć ile więcej obciążenia na serię mi przyszło ponad 7kg. Możę nie są to niewiadomo jakie osiągi, ale ważne, że idzie w górę ;)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wszystko ok tylko nie rozumiem po co Ci był ten rekomp. Staram się nie krytykować bez sensu, ale w tym przypadku muszę Test fajny, wszystko elegancko, jak na taki okres i przede wszystkim niewątpliwie trudny cel jakim jest rekomp efekty na + tylko po co Ci było palić tkankę tłuszczową skoro tkanki mięśniowej nie masz.

to tylko takie moje spostrzeżenia, pamiętaj tylko, że bez masy nie ma klasy, hahaha

efekty widoczne także brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
musiałem sam się przekonać na sobie Teraz wiem i mogę tylko żałować że masy nie naqrwiałem ale już sobie postawiłem cel 75kg do konca roku i mam nadzieje ze sie uda ;) jeszcze tylko 6kg brakuje :D

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no i gitara. Powodzenia ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie na masę + siłę

Następny temat

Olimp Omega3- pytanie o wpływ temperatury i światła.

WHEY premium