SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-Cyber: masa by Boogie -> str.15 pods. (BSN+XP E)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18232
a jak tam samopoczucie boggie? ja jestem strasznie zamulony praktycznie caly dzien ;/ w sumie sie wysypiam i wogle, no ale ciagne dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
samopoczucie dobre - lekki haj
mimo, ze przykladowo ostatniej nocy spalem 5,5h
xp energized na czczo plus jakas kawka po sniadaniu i da sie zyc
dzisiaj najciezszy dzien- pracuje od 8 do 16, a potem popoludnie z chlopakami w szkole 18- 22:15
o 23:15 jestem w domu

BTW- we wtorki i czwartki troche lepiej jadam, bo po poludniu mam posilki w szkole (takze czasem nawet jakis stek albo inny delikates sie wciagnie)

Zmieniony przez - boogie w dniu 2006-03-14 14:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Widze ze u Ciebie sama szama zagraniczna bulka paryska . sliwka wegierka , kapusta pekinska :) Pytanko czy ja bierzesz xp to mozna spokojnie pic kawe bo w koncu nie wiem jak z tym jest ?? Czy mozna porcje xp zmieszac razem z 50 g carbo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
2 razy tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
x-pand energized nawet zawiera koffe
http://************/index.php?cmd=2&id=402

Zmieniony przez - boogie w dniu 2006-03-14 17:42:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18232
ja nic nie biore z ranna takiego pobudzajacego nawet kawy nie pije, wiec caly dzien "latam" i mega spiacy jestem i wogle w szkole jeszcze taki skwar mam to juz komletnie zassypiam. powodzenia;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
mnie xp ener strasznie pobudza, plusem jest to ze mam go prawie za darmo tzn. nie musze kupowac codznnie rano kawy jak ide do pracy, wiec jestem 20-30$ miesiecznie do przodu
minusy brania na czczo: brak apetytu, odruchy wymiotne , kreci mi sie w bani itd

zamienilem sie z kumplem za zwyklego xp i teraz jest normalnie, wiec musze dalej wydawac kase na poranna kawe

Boogie nie zauwazyles ze bardziej wychodza Ci zyly?

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobne odczucia

energizer siecze zbyt mocno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Zyly wychodza i miesnie twardsze sie chyba zaczynaja robic

Mnie XP Energized nie siecze zbyt mocno (ale jak juz pisalem- moze to dlatego, ze jestem kawoszem.)
Pije na czczo i wszystko lux- smakuje swietnie, zadnych perypetii zoladkowych nie zauwazylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja tam po zwyklym xpeczku jestem lekko pobudzony, przyjemne uczucie a kaweczka do tego to mniam

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy, mass xxl i nitrobolon

Następny temat

Przeterminowana kreatyna i HMB

WHEY premium