SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST "Chcesz być jak greccy bogowie?Uda się i Tobie!" by Eltoro - pods.str.38!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255





"Chcesz być jak greccy bogowie? Uda się i Tobie" będzie to test dążenia do tego co jest w logu. Dla tych którzy nie potrafili rozszyfrować tego napisu, to widnieje w nim RECOMP. Czy się uda? Zobaczymy, jeśli się nie uda to postaram się chociaż zachować siłę i mięśnie a spalić fat, co z tego wyjdzie, okaże się za około 1,5-2 miesięcy. Wtedy też zacznę konkretną redukcję już na spalaczu itd, tymczasem zapraszam wszystkich do odwiedzania mojego testu.

O mnie
22lata(za 2 miesiące, 23)
188cm
staż z przerwami, ciężko to obliczyć, w sumie to kilka miechów pewnie

Tutaj mój stary test, masa prowadzona z kolegą z miasta:

https://www.sfd.pl/TEST:_Split_vs_Fbw_Rywalizacja_dwóch_Krakusów_o_mase__pods.str.41!-t574344.html

Zmasowałem się wtedy okrutnie, więc i jest co zbijać. Od zakończenia testu masowego minęło trochę czasu, sporo wolnego, wakacje w Turcji i takie tam, spadło 3kg, siła też poszła, ale jestem zmotywowany i wypoczęty, więc czas na miazge


Trening

FBW z zwiększoną ilością powtórzeń od ostatniego testu. 12powt małe partie, 15 duże. 4serie na nogi, 3 na duże partie, 2 na małe.

1.)
Nogi - zerher sqat
Plecy - wiosłowanie
Klata - wyciskanie płasko
Barki - wyciskanie żołnierskie
Biceps - uginanie sztangi nachwytem
Triceps - wyciskanie sztangi zza głowy
Brzuch - podciąganie nóg leżąc, później dojdą spięcia i skręty

2.)
Nogi - przysiady
Plecy - martwy
Klata - wyciskanie płasko
Barki - wyciskanie żołnierskie
Biceps - uginanie podchwyt
Triceps - odwrotne pompki z obciążeniem na klacie
Brzuch - to samo co w 1. Początek z samymi dolnymi dla zachowania proporcji

Treningi w tygodniu

1. FBW po południu + 20min aeroby
2. 30-40min bieganie rano
3. FBW po południu + 20min aeroby
4. 30-40min bieganie rano
5. FBW po południu + 20min aeroby
6. 30-40min bieganie rano
7. wolne

+ spacery i możliwa jazda na rowerze o ile go sobie kupię


Dieta

Low carb z pewnymi cechami carbo cycklingu

I Posiłek 50g owsiane + 5jaj + pomidor
II Posiłek 200g pierś + 50g orzechy włoskie + 2 marchewki
III Posiłek 200g pierś + 20ml oliwa + 50g kasza + mieszanka warzyw hortex na patelnie(bez strączkowych i ziemniaków)

TRENING

IV Posiłek 200g pierś + 20ml oliwa + warzywo jakieś(pewnie mrożonka)
V Posiłek 250g ser biały półtłusty +10ml oliwa


240 białko
110 węglowodany (nie licząc warzyw)
150 tłuszcz
2750kcal (nie licząc warzyw)

W DNT(czyli dni bez siłowni) w śniadaniu 100g owsianych i w ciągu dnia 0 jakichkolwiek węglowodanów. Gdy będzie mnie łapał głód na słodkie to pepsi max lub cola zero, ewentualnie słodziki itd. Zdarzy się również podjadać warzywka typu marchewka na zimno itd między posiłkami.


Suplementacja





3x up your mass
purple wraath
white flood
bcaa infinity
bcaa 12.000powder
bcaa olimp(niewielka ilość blistrów)
daily vits

DOKUPIĘ WKRÓTCE

2x omega gold 3
2x multiple sport
mzb
2x vitafit

Główne gwiazdy mojego testu:






Opisy produktów





Posiadam dwie duże paki po 300caps tych bcaa, ale zachowam sobie na przyszłą konkretniejszą redukcję. Jak dla mnie bcaa numer 1 na rynku. Cena, brak problemów żołądkowych, spora dawka, jakość. The best!





Została mi prawie cała paczka, stąd też znalazły się w tym teście. Opłacalne patrząc na stosunek cena-ilość-proporcje, czy dobrze wchłanialne? Tego nikt nie wie.





Fakt iż kupiłem je z pół roku temu i całe się zachowały do dzisiaj musi o czymś świadczyć. Są tak gorzkie, że jest naprawdę trudno to wypić. Mieszam z kwaskiem cytrynowym i słodzikiem i też ciężko wchodzą. Drogie jak wszystko tej firmy.





Nowość na rynku, praktycznie sama leucyna, świetna cena, dodatek jakiegoś sterolu roślinnego, zobaczymy co to będzie.





Ma renome najlepszego gainera ze względu na dobry skład, jakość i vextargo, stąd też znalazł miejsce w mojej potreningowej suplementacji.





Mówisz shock?słyszysz storm, podobnie jest w tym przypadku. PW+WF to już legenda suplementacji bezkreatynowej. Aminokwasy z dodatkami





Nazwa nie zachęca na chwile obecną ludzi w Polsce...Boostery azotu, pobudzacze itp...


Zdjęcia





















Foty robione "na zimno" bez specialnej napinki bo dopiero co wstałem Fatu jest sporo i jego trzeba się pozbyć i poprawić gęstość i ogólnie cały kształt swojego ciała, jak się uda zrobić trochę mięcha i siły to będę happy.


Wymiary

Brzuch - 99cm LOL
Udo - 60cm
Biceps - 42cm
Klata - 112cm
Waga - 95,5kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Zapraszam do wypowiadania się, krytykowania jak i motywowania. Pozdrawiam wszystkich sfdowiczów i nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Powodzenia ! Ciekawy zestaw supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8609
No to będę wpadał .

Powodzenia!

Zmieniony przez - Szrank w dniu 2010-05-26 13:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
powodzenia ;) spadnie tu i tam i bedzie gites ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Widze ze jeeest WHITE FLOODDDDD !!! Powodzenia w piciu tego specyfiku wg mnie najgorszy smak ze wszystkich odżywek dostępnych na rynku !
Powodzenia bede zaglądał !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
Łoo Lecisz Rywalu zza miedzy:)

ps. aż 99 w brzuchu? Chyba na siłe specjalnie go wydumałeś całego :)


Upp your mass tylko po treningu ?
Zobaczymy czy na serio on jest taki dobry:)


oglądając twój test będę sobie pluł w brode ,że zamiast PW + WF kupiłem Animala staka 2 i teraz lipa :) szkoda ,że nie posłuchałem cię ,że to nic nie da ,też mogłem tak wymiatać :)


będę oczywiście zaglądał


ps. Chory faktycznie ten WF kuleje , ja robie go w połowie szklanki i duszkiem- inaczej nie ma jak


Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-05-26 13:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Czy najgorszy? To nie piłeś tych bcaa 12.000 powder z ultimate najwidoczniej albo cell pumpa naturall
No jest syfiasty w smaku zarówno WF jak i PW, na dodatek odbija się później cały dzień tą chemią, ale czego się nie robi dla tego sportu hehe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5683
Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
co z tym brzuchem? Nie możliwe aby 99 było:)


aaa wiesz ,że właśnie otworzyłeś 9 test na sfd:) ładny ruch się zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No jest 99cm, mówiłem Ci że mnie zalało, poza tym u normalnego człowieka było by to jakieś 90cm, tyle że ja mam szeroką miednicę i biodra po mamie, takie kości, stąd też ten wynik, więc pomyśl że jest to 90cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jangle warfare lub cos podobnego

Następny temat

Jak uniknąć spadków/Jakie odżywki wybrać - Redukcja (drugi cykl)

WHEY premium