SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : universal mono test-carbon2222

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 968 Wiek 263 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7085
yo

dzisiaj fajny trening widze przyrosty :D
zacznijmy

klata plaska 5x80,6x75,8x70,8x65
skosna sztangielki 8x23x3 6x26
no i rozpietki na bramce 4x15 9 obciarzen i 8 w dwóch ostatnich seriach

bic sztanga , sztangielki arnoldki , modlitewnik po 4 serie na kazde cwiczenie na nim specjalnie mi nie zalezy wiec nie bede sie rozpisywal dokladniej

wrzuce fote dzisiejzsego posilku przed i po treningowe widze ze wiele osob to robi :)

a pozatym tak na offtopie , ostnio jakos wyszlo ze wszamalem w ciagu dnia pol kilo gainera tak jak mowi to pudzian w swoich filmach
no i po nim walnołem baka stulecia takiego mocnego i wielkiego ze az zrobilem dziure w gaciach na wylot serio !! heheh

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 968 Wiek 263 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7085
wczoraj robilem plecy trening ciezki bo staralem sie dotrzymac towarzystwa silniejszemu kolesiowi :)

jesli chodzi o wyniki silowe to musze powiedziec ze martwy ladnie poszeł

60 -12 razy
100-8razy
120-4razy
100-8 razy
100-8 razy

dodam ze martwego nie robilem na 100 % bo nigdy nie robie zawsze mam sile jeszcze na 2-3 powtorzenia

a i masa tez cos chyba pojszłą do przodu :) własnie sie wazylem w butach nazarty i z ubraniem + kupa to pokazalo 97 chociarz pewno to 4 kilo to co mam w sobie i na sobie

szkoda ze mialem te piepszone sraki co mnie wysuszyli i sprawily ze wszystko co wlazło wczesniej to spadło :( to przez jakis tam srakowstrzymywacz na ktorym pisalo ze odwadnia organizm :/

no ale trudno , sadze ze jakbym tych sraczkonsow nie mial to by na cyklu poszlo z 6kg ! masy

jutro nogi + barki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
yo dzisiaj fajnie tez doo przoduuu !

tj bareczki 29 kg poszlo na 6 razy :) 26 na 10 razy ogolnie przyrosty przyrosty sily :)

a co do masy przyszlo 2,5 kg od startu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
diri diri dum dum tralala

yo !

wiec tak ostatnio klata

4x80 + 2 z pomoca x2
nastepnie 70x6 bo mialem za krutki pdpoczynek
pozniej 65x8

nastepnie waska 3x8 ciezar 60 kg

i super serie na bramce i maszynie smitha ! 4x 15 bramka + 6 maszyna

no i biceps ale na nim mi w danej chwili nie zalezy wiec nie opisuje treningu !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra czas zakonczyc ten mizerny test ehh

wiec tak podsumowujac

mono universal - ocena

masa 10/10
, dlaczego jesli chodzi o mase to 10/10 przyszlo mi jakies 3 kg ale dodam iz przyszlo to dwa razy wiec sadze ze gdyby ktos trzymal bd diete a czesto mialem ciezkie dni :/ i nie bral lekow w polowie cyklu co odwadniaja :/ to by zyskal 5-6 kg ! , obecna waga 93 kg po odsraniu odszczaniu z rana !
biceps+ 0,5 cm !

jesli chodzi o sile to 3/10 na klate gdzie najbardziej mi zalezalo poszło 5 kg :/ martwy 10 kg , barki 2 powtorzenie wiecej sztangielka 29 kg

gainerek gain bolic - ocena 8/10 smak okej mialem waniliwoy srednia rozpuszczalonosc i troche malo bialka :/

glukoza - made in tesco tanio dla rodziny %)

terz foty najwazniejsze !

dodam iz mój wzrost to 194,5

plecy przed

po

dodam iz zdjecia te robione na treningu plecow z tricem , ale zadnej pompy nie mialem jesli chodzi o plecy , wiec sadze ze wmiare obiektywnie !

klata

przed

po

szkoda ze nie zrobilem foty klaty na pompie bo rosnie mi z 2 razy wieksza serio heheh
ale co z tego jak to na pompie :/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia - TCM, Mass XXL, Protein 45, NitroBolonII, Super Whay Gainer 4000

Następny temat

Thermo speed lub coś innego a pikawa

WPC zestaw