SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : NOZ IV siła w górę By StiX - pods. str.12!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
po NOZie only pompa/zwiekszenie sily

masa - to juz od diety

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-11-15 19:32:26

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...zalezy czego sie spodziewacie po nim?!

Cudow nie ma sie co spodziewac - tj.niesamowitych przyrostow masy
Jedną z głównych zalet suplementów zawierających duże ilości argininy jest zwiększenie pompy mięśniowej

Ale zeby bylo cos wiecej poza pompa (tj. sila/masa)- trzeba zadbac o diete - dostarczyc skladnikow odzywczych i nie liczyc na to ze 1 czy 2 suplementy zrobia wszystko!

Pamietajcie o tym......

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
tak jest, solaros dobrze prawi :D ja cisne na samym mono + uzupełniacze do diety, i to starczy dla uzyskania masy jesli stosuje sie do diety, na pewno lepsze efekty byly by jeszcze z jakims anabolikiem, ale samo mono + dietka da na 100% efekty :) nawet juz widze ze daje ;)

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-11-15 20:10:06

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Zgadzam sie z wami co do diety ale jak już pisałem wcześniej i temat sam mówi że cel - SIŁA a masa jeśli przyjdzie również to wcale się nie pogniewam lecz moim celem jest siła

Zmieniony przez - StiX1993 w dniu 2009-11-15 20:29:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
aha, super... tylko pierw troche poczytaj... bo dietka, to nie tylko masa, redukcja, ale codzienne odzywianie... do sily odpowiednie odzywianie tez jest niezbędne :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
piszesz mi żebym poczytał a sam nie czytasz ze zrozumieniem. napisałem przecież że zgadzam się z wami co do diety że jest niezbędna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Z tym piciem to slaby jestes. Po prostu mowisz ze nie i koniec. A nie konczysz na 8 piwach.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Zawodny słaby jestem.. no można i tak powiedzieć ale dodam że 7 dni temu miałem urodziny... i obchodziłem je tylko z rodziną w miłej atmosferze ;) do tego doszła jeszcze 18stka koleżanki wszystko się jakoś połączyło no i dałem się namówić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie sluchaj go

nie mozna oglupiec w tym sporcie, sam sie o tym przekonalem

bylem na weselach przeroznych i nie pilem, przyjecia urodzinowe, wypady ze znajomymi..
nie o to w tym chodzi

w tym jak we wszystkim innym trzeba zachowac umiar poprostu

nie bedziesz chodzil nawalony jak szpadel co drugi dzien to nic sie nie stanie jak przy weekendzie walniesz sobie 2-3 piwka albo drinka

ale to tylko moje zdanie

w dopingu poruszona zostala tez ta kwestia i nikt chyba nawet na bombie nie jest w 100% abstynentem

wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich proporcjach

tym bardziej ze masz 16 lat - korzystaj z zycia ile wlezie bys pozniej nie zalowal jak wiekszosc
pozdro

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-11-16 14:01:22

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
no zgodze się z tobą ;) a moje wypady z alkoholem to : Sylwester lub czyjeś urodziny (nie wszystkie ale bliskich znajomych) i w wakacje się to zwiększa przeważnie bo częściej na imprezy itp. ale teraz to ogólnie było pierwsze napicie się alkoholu od końca wakacji, i teraz znów przerwa do sylwestra ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy

Następny temat

Xpand Dymatize

WHEY premium