SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOLIC DO WGLĄDU

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285


Witam

Biłem 3 tygi Farmadon 5%, ale miałem wątpliwości co do działania więc mam to.
Co o tym sądzicie??

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
flex obliczalem do wzoru a tak serio to co daje testolic to jest lizniecie po dupie :D Powinienem napisac ze ma miedzy 10-40, bo 50 nie ma za uja
Letoh wbij atomica, alchemie, pc to poczujesz co to znaczy wreszcie prawdziwa moc propa, jak czasem zapijasz jeszcze kawe to zapomnij ze po ww bedziesz mogl pic kawe bo by Ci serce z liscia dalo.
Robisz teraz test testosteronu po tej kiszcie co bijesz i zachwalasz potem wbij cos sprawdzonego i zrob go ponownie zakladam sie o 100 ze podwoisz wynik... wiem bo robilem i sprawdzilem pozdro !

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285


.

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285


.

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22648
podaj numer serii,
Jeśli masz to samo co ja, towar działa jestem zadowolony z cyklu w temacie testolica mówią że to fake z zaniżonym stężeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
Geg. No.: 1A 244/48
Lot No.:453529

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22648
masz to samo co ja.
napisz do mnie na priv bo ja nie moge wysylac powiaomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2073
Rdza miałem identyczny testolic skończyłem go brać jakieś półtora tyg.temu.
Nie chcę Cie załamywać ale to 100% wyj**ka.
Wbiłem tego 25sztrzałów i zero rezultatu libido zerowe delikatnie skakało ale to był wkręt.
masz opisane w moich postach.
Nr.serii / daty jeden w jeden tez w tym samym miejscu niedobita seria nawet na ampach.
Oddaj to w cholerę dilowi i go solidnie z***,że g**** wciska!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
Dziwne rzeczy. Jednemu działa i9nnemu nie...co jest k...?
Nie oddam bo już zacząłem :(

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyglada na to ze tylko testolic z pogrubionym drukiem ladnie klepie
453629
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Riptropin

Następny temat

Testosteron Propionat Organon (Propio Teston 100)

WHEY premium