SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Zrobić coś z niczego.. MaSa by akk0 - podsumowanie str.26!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
Hehe no dzięki, dzięki. Nigdy nie miałem napadu padaczkowego i nie spotkałem się z takim przypadkiem wśród moich znajomych dotkniętych tą "chorobą". Ja to traktuję jako zwykłą dietę, która cholernie utrudnia mi dążenie do jako takiej sylwetki hehe:) Da się z tym żyć:)

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Dobre podejście do tego to podstawa, grunt to się nie załamywać i nie siedzieć z dupą na kanapie! 3maj się!

Lecę spać, dobrej nocy Panowie!

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
sa rozne objawy
i rozne kategorie do ktorych 'przypisuje' sie ludzi ktorzy niestety choruja na to chorobe - z tego co pisze na wiki

Wojtek (chyba) ma lagodna postac - jakis pozytyw,maly ale zawsze jakis

Fenyloalanina - jest aminokwasem egzogennym - tak wiec wiekszosc wiekszosc gainerow,odywek bialkowych (i nie tylko) odpadaja.
Nie tylko to - aspartam podnosi poziom tego aminokwasu we krwi - wiec wszysckie produkty gdie jest slodzik - odpadaja tak samo.

wiec to co my robimy czasami - sprawdzamy etykiety - chlopak robi permanentnie - musi

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
No dokładnie i jest tak jak mówisz to jest najłagodniejsza forma:) No niestety muszę oglądać etykiety, przede wszystkim napoi. Ludzie kiedyś dość dziwnie reagowali jak nie było tylu supersamów i trzeba było zapytać czy aby ten napój nie jest słodzony aspartamem czy innym słodzikiem heh. Stare czasy Poza tym dane na wikipedii na temat tej "choroby" są dość przedawnione i wiele rzeczy się zmieniło. Jest wiele zamienników rzeczy, których nie mógł bym zjeść... jedynym problemem jest cena:/ wszystko jest masakrycznie drogie na przykład mąka od 11zł do 24zł za KILOGRAM!

Zmieniony przez - Wojtas2010 w dniu 2010-05-17 10:41:55

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
PONIEDZIAŁEK-TRENING 15tek:
1) Wyciskanie leżąc-płasko-progresja po 15 powt-do ciężaru na którym nie wyrobie 15 powt-KONIEC.
1 tydzień / 2 tydzień
40kg - ok / ok
45kg - ok / ok
50kg - ok / ok
55kg - 13 powt. KONIEC / ok
60KG - nie było / 10 powt. KONIEC

2)przysiady ze sztangą:
1 tydzień / 2 tydzień
1s - 40kg (15powt.)/ 60kg(10 powt.)
2s - 45kg (15powt.)/ 65kg(8 powt.)
3s - 50kg (15powt.)/ 70kg(6 powt.)
4s - 55kg (15powt.)
5s - 60kg (15powt.)

3)prostowanie do dołu: 5*15
1 tydzień / 2 tydzień
15kg / 20kg

4)wspięcia na palce: 5*15
1 tydzień / 2 tydzień
60kg / 70kg

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jak tam trzymasz miche ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
ROZPOCZĄŁ SIĘ 3 TYDZIEŃ TESTU.


ŚRODA-TRENING 10tek:
1) Wyciskanie leżąc-płasko-progresja po 10 powt-do ciężaru na którym nie wyrobie 10 powt-KONIEC.
1 tydzień / 2 tydzień / 3 tydzień
40kg - ok / ok / ok
45kg - ok / ok / ok
50kg - ok / ok / ok
55kg - ok / ok / ok
60kg - ok / ok / ok
65kg - 8 powt. KONIEC / ok / ok
70kg - nie było / 6 powt. KONIEC / 8 powt. KONIEC


2) wiosłowanie jednorącz na wyciągu dolnym 5*10p
1 tydzień / 2 tydzień / 3 tydzień
20kg / 20kg / 20kg

3) wyciskanie zza karku skrócone 5*10
1 tydzień / 2 tydzień / 3 tydzień
1s. - 20kg / 20kg / 20kg
2s. - 20kg / 20kg / 20kg
3s. - 25kg / 25kg / 25kg
4s. - 25kg / 25kg / 30kg
5s. - 25kg / 30kg / 35kg

4) unoszenie sztangielek bokiem, niepełne 5*10
1 tydzień / 2 tydzień / 3 tydzień
8kg / 8kg / 9kg


Wydaje mi się że wszystko idzie do przodu prócz klatki, wnioskuje to po dzisiejszym mierzeniu, albo kurcze inaczej trzymałem na początku miarę gdy się mierzyłem ehh.

Aktualna forma, a raczej jej brak, ale oceńcie sami.






slayerek01 staram się jak mogę, ale nie zawsze jestem pilny

Zmieniony przez - akk0 w dniu 2010-05-19 19:12:54

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ogolnie klatke samemu sobie zmierzyc ciezko... wiec tym sie nei przejmuj wazne ze w lustrze cos tam lepiej wyglada, moze waga do gory. Jak widzisz z treningu na trening klata coraz silniejsza wiec bedzie dobrze ;]
wiosłowanie jednorącz na wyciągu dolnym 5*10p - to robisz siedzac czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Wiem, na początku mierzyła mi dziewczyna, teraz sam sprawdzam, czy lepiej wygląda? ja tam nic nie zauważam.. waga z pewnością do góry, ile to powiem może jutro, bo tydzień temu było ważenie w czwartek i zobaczę czy coś poszło w przód, z tego że jest progresja z treningu na trening się cieszę, nie wiedziałem że to tak będzie działać naprawdę!
Co do wiosłowania, to coś takiego, gif 8a, tylko że to jest wyciąg górny, a ja z dolnego jade.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#8 

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
No jest poprawa wizualna:) klatka na pewno na + poszła i ogólnie jest masywniej :) Końcowy efekt będzie na pewno dobry!

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DORIAN XTREME PUMP + Oro Strong???

Następny temat

Białko czy węglowodany

WHEY premium