SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35850
SneS , sos koperkowy na bazie jogurtu robisz?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 244 Napisanych postów 9129 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-06-24 poniedziałek - DT
cykl 7 - dzień 16
waga - 88,5kg
waga tłuszczu 12,3kg

poranne bieganie mocno mnie męczy, ale nie odpuszczę, barki po sobotnim dzwonniku dalej obolałe - to był naprawdę super trening

waga
waga delikatnie do góry, waga tłuszczu utrzymuje poziom poniżej 13kg a to bardzo dobry wynik bo w takie cyferki celowałem w bardzo mocno optymistycznym wariancie na koniec czerwca

dieta
wg rozpiski, szczegóły -> link do diety
dziś rano poszły placki zrobione wczoraj okazało się że nie muszę ich nawet odgrzewać w mikrofali, wystarczyło że je wyciągnąłem z lodówki i gdy wróciłem z biegania i po prysznicu mogłem je jeść na zimno - smakowo super

suplementacja
spalacz x2 - rano słabszy 1kaps przed aerobami, przed wieczornymi treningiem 1kaps mocniejszego
kreatyna Hyperfusion - 6kaps na czczo
witaminki Vitamin A-Z - rano, przy śniadanku
BCAA Powder - ~10g rano po bieganiu (miało iść przed ale jeszcze się organizuję rano)
BCAA Powder - ~20g połowa przed siłownią, druga połowa pomiędzy siłownią a aerobami
Creasteron- 80g + 2kaps bezpośrednio po treningu
Black DEVIL - 3 kaps wieczorem przed snem (jeszcze przede mną)

aeroby poranne - na czczo
dziś znowu ruszyłem pobiegać na czczo
wciągnąłem suple i ogień w trasę 3km
bardzo mocno podkręciłem tempo przez co dość dobrze szło mi przez pierwsze 2km, niestety końcówka 2km to około 150-200m dość mocno pod górkę, po tym podbiegu siadło mi tempo na maxa, musiałem nawet parę metrów przejść pieszo, ale mimo to czas wyszedł mi super 15:59 / prędkość 11,3km/h, niestety smartfon zgubił kilka razy sygnał przez co międzyczasy na poszczególnych km są nie do odczytania
jutro z rana tez gonię w podobnym tempie

trening popołudniowy siłownia - górny grzbiet, tylni akton barków, obręcz barkowa, biceps, przedramiona, łydki
plecy
wiosło podchwytem gryf łamany - 80kg x 12/12/12/12/12 - zrobiłem 5 serii roboczych z czego z każdą kolejną końcówki były delikatnie oszukiwane
ściąganie pionowe na maszynie/szeroko - 10/10/10/10
ściąganie na wyciągu chwyt równoległy wąsko - 10/10/9
ściąganie na wyciągu poziome bardzo szeroko - 10/10 bardzo fajnie poczułem tutaj pracę najszerszego

barki tylni akton
unoszenie w opadzie do tyłu - 11kg 12/12/12

obręcz barkowa
unoszenie do uszu - 4 serie robocze

biceps
uginanie z hantlami naprzemienne - docelowo 17kg x 8 / 17kg x 8 + 11kg x 4 / 17kg x 7 + 11kg x 4
17kg to ciężar deczko za duży więc było delikatne oszukiwanie, w 2 ostatnich seriach zrobiłem drop sety na 11kg, bardzo mocno i fajnie spompowałem bicki
uginanie gryf łamany wąsko - 30kg x 10/10/10
uginanie na wyciągu - 10/10/10

przedramiona
uginanie ramion nachwytem gryf łamany - 3 serie, w 2 zrobiłem drop set
uginanie z hantlą podchwytem w oparciu - 3 serie robocze

łydki
wypychanie palcami na suwnicy skośnej - 3 serie robocze

aeroby - bezpośrednio po siłce
orbitrek
poszło standardowo
obciążenie na level'u 11
wejście - 9 minut luźno
interwały - 12minut - 8 x 1,5 min (30s max / 60s luźno)
wyjście - 9 minut na początku luźno

poranne bieganie dało mi dość mocno popalić, ale muszę wykorzystać spalacz który idzie przed biegiem (bieganie idzie ~20minut po spalaczu), popołudniu zrobiłem sobie drzemkę półgodzinną

trening na siłowni wyszedł super, bardzo mocno czuję trenowane mięśnie
dziś w trakcie treningu ściągnąłem koszulkę, automatycznie usłyszałem parę komplementów odnośnie mojej formy i wyglądu brzucha

park rekreacyjny a w nim wolnostojąca siłownia którą mi budują 200m od chałupy już jest uzbrojona w sprzęt niestety brakuje na niej drążków co jest dla mnie mega mocnym minusem, ale za to są maszyny do aerobów, więc możliwe że jak uruchomią już ten park, część aerobów będę kręcił tutaj
teren z maszynami jest jeszcze ogrodzony więc nie można spróbować co i jak
poniżej fotki

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100722
norbi3011cule
SneS , sos koperkowy na bazie jogurtu robisz?

akurat to nie moj pomysl i nie moje wykonanie :) mieso dusimy na bulonie(kostce rosolowej) pod przykrywka. Gdy mieso jest uduszone, w osobnym kubku mieszamy 2 lyzki smietany 12% (na 400-500g kurczaka) oraz pol lyzeczki maki. Nastepnie do tej mieszanki wlewamy 2 lyzki wywaru z patelni, mieszamy i wlewamy calosc na patelnie. Kiedy sos zgestnieje wkrawamy koperek:p

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: kamil.akielaszek@gmail.com
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100722
TEST SUPLEMENTÓW HI-TEC by SneS

24.06.2013

Niestety wczoraj czulem sie kiepsko. W nocy z niedzieli na poniedzialek. poszedlem spac o 1:30(troche musialem popracowac), rano pobudka i uczucie jakby nadchodzacego przeziebienia. Nie chcialem kusic losu i odpuscilem silownie. Zwykle chodzilem trenowac i zle sie to konczylo.
Krecilem za to aeroby w domu w ciepelku, na swoim rowerze stacjonarnym, ktory jest swietna sprawa podczas redukcji, szczegolnie kiedy za oknem jest fatalna pogoda.

AEROBY (45 minut) -tetno 150-160 - bardzo intensywnie, kaluza potu do okolo rowerku:) przed 3 kapsy ThermoFusion

Rano 2 kaps thermo fusion
Witaminy do śniadania
Whey C-6 do platkow owsianych + na noc
Przed aerobami poszlo 13g BCAA + 3 kaps ThermoFusion
Magnez

DIETA
1. 5 całych jajek + 110g platkow owsianych + 40g szynki konserowerj + ketchup:)

2. 100g platkow owsianych + 50g WHEY C-6
3. Ryz 100g + 220g piersi z kurczaka+mieszanka warzywna z lidla
4. 2h Przed aerobami: chleb zytni razowy 70g + 200g twarogu chudego+rzodkiewka+szczypiorek+odrobina smietany
5. 75g makaronu+225g piersi z kurczaka+ pomidory cale z puszki+cebula+czosnek i przyprawy (danie przygotowane na 3 razy wiec bede mial co dzisiaj jesc :)

6. 40g whey C-6

Rano pobudka i nie czuje sie mzoe rewelacyjnie, ale lepiej niz wczoraj. Silowni dzisiaj jednak nie bede nadrabial. Mam nadzieje, ze w srode pojde juz na trening.

Zmieniony przez - SneS w dniu 2013-06-25 08:32:13

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: kamil.akielaszek@gmail.com
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10960 Napisanych postów 50315 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziennik uzupełnię. Ciągle w trasie, plan realizowany na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 172 Napisanych postów 7828 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151955
Wrzucam foto tak po 2 tygodniach testu, żebyście zobaczyli w jakim kierunku to idzie... Myślę, że na tym etapie jest ok (na nogi nie patrzcie, bo kiepskie światło, nie spięte, foto z rana... żartuje, są chuyowe ). 10 tygodni do końca.

Wieczorem oczywiście wpiska z dwóch dni (wczoraj i dzisiaj).

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-06-25 12:49:32

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 17013 Napisanych postów 27275 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812851
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 172 Napisanych postów 7828 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151955
mogłem dres założyć
dzięki Prz za opinie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 17013 Napisanych postów 27275 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812851
Nie no serio jest ładnie, u mnie 10 tygodni temu krata ledwo się przebijała spod smalcu, a u Ciebie już ładnie widoczna Porvchasz we wrześniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 244 Napisanych postów 9129 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130480
we wrześniu to już wszystko będzie wyrvchane

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

nutloveb