SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Przyjdzie taki dzień, przyjdzie taka chwila, wtedy tylko plaża by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Data rejestracji 2009-06-18

To caly czas chyba ten sam nawija i to wciąż to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
No kur** poprostu śmiech na sali! Ta osoba chyba nie ma co do roboty. Pewnie to jakiś dzieciak, który nie ma kolegów, a juz o pannach nie wspomne ja bym się takimi osobami nie przejmował!

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
molder nie przejmuj sie i rób wszystko w 110%

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....heheheheh

uroki tego forum

zalozcie sobie najlpeiej po 3-4 konta i prowadzcie sami ze soba ta szczeniacka pyskowke - wkoncu tylko to potraficie robic

A i tak wszyscy sa na soku - testy to tylko przykrywka - ja z reszta jade caly czas na tym...........

I probuje zamknac najwiekszego szczekacza tego forum - ale widze ze kolejni rodza sie jak grzyby po deszczu

eot z mojej strony

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Wielki upór autora.

Molder, nie roz******laj mnie, powrzucali Ci, a Ty placzesz, ze zamykasz test. Powiem szczerze - chcesz to zamykaj, nikt plakac nie bedzie. Chcesz uniknac kompromitacji to dokoncz ta ***ana redukcje i udowodnij, ze sie da.

Musialem sie wpisac.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Molder
tnij węgle z diety i ruszaj na aero .
Niema źle tylko lekko przytnij naprawdę 5kg tylko
jak definicja ci skoczy to zaraz się będziesz lepiej prezentować.

I wyrzuć gainery z diety bo są mało metaboliczne bardziej podkręcisz metabolizm low carb niż "przetartymi" kaloriami

Dokończ test weź się na dwa tygodnie w garść przypal trochę a puźniej znowu wejdziesz na masowanie .

Mnie też bardzo zalewa na odżywkach kalorycznych dlatego je wyrzuciłem już dawno i są zbyteczne (inne suple ciśnij wg potrzeb)

Pozdro



Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-06-19 06:53:16

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-06-19 06:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
panowie jezeli nie rozumiecie, ze nie kazdy lubi sie obnażać w internecie i udowadniac wszystkim filmikami i zdjeciami ile sa warci to nie mamy o czym rozmawiac.

Trenuje dla siebie, 98% forum tez nie prowadzi dziennikow, ani testow i nie widze w tym nic zlego. Mialem kiedys dziennik (rok temu) na konkurencyjnym forum i nie spelnil on moich oczekiwań, wole robic sobie notatki we wlasnym podrecznym zeszycie, nie potrzebuje darmowych supli, jesli mialbym zrobic test, to te 100-150 zl by sie znalazlo to nie jest dla mnie zaden problem, nie w tym rzecz.

Nikt nie bedzie nakladal na mnie presji co mam wziąc, kiedy mam wziąc i czy mam zawiadomic o tym cale forum i zdawac relacje z tego, nie jestem osoba publiczna, robie co uwazam za sluszne. Za 5 miesiecy skoncze 19 lat, mam jeszcze cale zycie na eksperymenty z suplami, na razie sposob w jaki bawie sie w ten sport daje mi duza satysfakcje i nie potrzebuje dodatkowych wrazen.

Dziekuje bardzo za uwage i prosze o łaskawe zejście z mojej skromnej osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
każdy ma prawo napisać wszelakie opinie,uwagi co do testu.

ale nie obrażać autora testu ( teksty typu: okularnik itd )

raz mu napisaliście i starczy, niech prowadzi sobie dziennik a Wy ocenicie efekty w podsumowaniu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466

Jeśli chcesz komuś dopiec...wspomnij o jego CERACIE :/:/:/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem już nic nie pisać żeby spamu nie powiększać ale skoro Molder napisał że nie bedzie prowadził testu to moge

Te forum schodzi na psy.

Tu powinno być jak na animalu, przychodzi jakiś świerzak co pisze głupoty tylko żeby zrobić dym to ban na ip i do widzenia.

Ale wtedy Mateo nie miałby takiej oglądalności i hajsu z reklam

Dlatego ja nigdy już tu nie założe dziennika (mimo że mój miał około 40tyś odwiedzin i napewno poprawił statystki forum ), testu bo szkoda mi czasu na czytanie głupot ludzi którzy chcą mi zrobić na złość.

U mnie to nawet ktoś sie czepiał że trzymałem diete w jakieś katolickie święta ( jestem ateistą) i nazywał to patologą
Jak ktoś nie ma się do czego przyczepić to krytykuje nawet to co robie dobrze

A tu ewidentnie widać że kilku użytkowników założyło konta żeby zrobić na złość Molderowi (który prowadził kilka testów, dzięki jego testowi wogle trafiłem do tego działu jak pewnie wiele innych osób) a modzi mają to głęboko w poważaniu i nie reagują.

Róbcie tak dalej to niedługo nikt nie bedzie tu prowadził testów/dzienników a zostana sami spamerzy i dzieci neo.

Aha i Banan pisałeś że nie masz czasu zeby zaglądać a co z drugim moderatorem działu Peponentem? Też nie ma czasu? To może dajcie innym moderatorom ten dział a sami zrezygnujcie skoro nie dajecie rady? Bo robienie czegoś na pół gwizdka jest bezsensowne...

No offence.
Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-06-19 10:52:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-booster bez kreatyny

Następny temat

cm3 + cell pump

WHEY premium