SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Przyjdzie taki dzień, przyjdzie taka chwila, wtedy tylko plaża by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Molder wakacje. Teraz trening i wysiłek na pierwszym miejscu ? Mam nadzieję, że ostro dowalisz bo ja czekałem na tyle wolnego
Mimo, że wole zime. A to dlatego, że panuje u mnie na siłowni temperatura - i fajnie się ćwiczy ale za to 0 czasu dla siebie.

Szkoła/siłka/lekcje/ sen.. bynajmniej teraz będę mógł poświęcić diecie, treningowi i suplementacji w 100% czas i mieć jeszcze go kupe dla siebie .


btw. jak założe dziennik treningowy mogę się spodziewać takich najazdów czy raczej pomogą i poprawiać błędy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
nie spamujmy to nie temat o mnie

za propozycje otrzymania supli dziekuje ale nie skorzystam, jak na razie sprawia mi duza frajde trening na sucho

solaros a co do testu masy129, to nie wiedzialem, ze sie to tak skonczy, ale wiedzialem ze ten test to klapa, podczas gdy ty przekonywales ze nie. Jak sie zakonczyl ten test wszyscy wiemy

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2009-06-18 22:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
a ja nie zdąrzylem zobaczyc tych jego mega przyrostów// cos dzis wypiski nei bylo;>

Zmieniony przez - syntok w dniu 2009-06-18 22:25:06

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...ja tez.

mam nadzieje ze powie tak

wkoncu wakacje
bez rodzicow....chyba
za free

tylko dieta,trening,regeneracja - i zobaczymy czy to takie hop siup

zobaczymy jaka bedzie mywoakw teraz




sorry molder - mam nadzieje ze mi wybaczysz


ed. nie doczytalem na tej stronie

jaka tym razem wymowka - wolisz na sucho...?!

zjadles w swoim zyciu tylko mono - teraz masz szansa dostac wszystko za free bez zadnego naboru - tylko poprostu poprowadzisz relacje i tyle....ale widze ze to i tak za duzo jak na ciebie

skoro wszystkie wiesz,diete masz rewelacyjna,trening tez - wkoncu znasz sie na technice

Wiec albo zgodz sie albo zamilnij na wieki!!!!

bo jest tak ja przypuszczalem ze bedzie

jeden wielki intermetowy "cfaniaczek" i nic iwcej

przestan pisac i pouczac wszystkich bo nic nie wiesz a tylko denerwujesz i prowokujesz tych co sie staraja cos zrobic dla siebie i na forum

obijam

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-06-18 23:12:17

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-06-18 23:13:36

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Weźcie już skończcie tą bezsensowną dyskusję!!! Robicie tylko chłopakowi niepotrzebny bajzel!

W sprawie Sandwich'a widzimy teraz, że kozak z niego tylko w świecie wirtualnym i albo mu się poprostu nie chcę prowadzić relacji, albo poprostu się boi opublikować danych kim na prawdę jest! Dajcie sobie już z tym spokój.

Sandwich oraz wszyscy Twoi "zwolennicy" poczekajcie na koniec testu. Na podsumowaniu będziecie mogli sobie prawić morały do bólu, ale teraz niech Molder nie przejmuje się waszymi durnymi docinkami i niepotrzebnymi uwagami. Założę się, że sam/i robicie tyle błędów w technice, że głowa boli. Nikt nie jest idealny, a skoro Molder ma wasze dobre "rady" w du*** to widocznie jest przekonany, że na podsumowaniu mile nas zaskoczy!

Skończcie z tym SPAMEM, bo praktycznie co dziennie chcę wejść zobaczyć jakąś nową wypiskę (założę się, że nie tylko ja!) a tu w kółko poruszane te same tematy. Rzygać się chcę poprostu. Jak macie ochotę podyskutować o technice itp. to załóżcie sobie temat w dziale trening np. pt. "Złote rady Sandwicha i reszty" .. czy coś w tym rodzaju.

To tyle z mojej strony mam nadzieję, że coś wyniesiecie z mojej wypowiedzi.

Pozdrawiam.

Ps. Molder nie zniechęcaj się i doprowadź relację do końca

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
Jeden Molder a ile wrazen dostarcza
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ehe widze dyskusje cały czas.

A tutaj już kilka wypisek czekało, zacząłem jeść Tight Extreme, no cóż napewno w tej chwili nie ma co pisać.

Dobra czas widze zakończyć ten test. Trwał już chyba za długo.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Megazol ale z Ciebie pała ! Czytasz w ogóle poprzednie wypowiedzi? Każdy tylko piszę i prosi żeby "znawcy nad znawcami" dali sobie spokój ze swoimi opiniami do podsumowania! A wy kur** dalej swoje zakładacie konta żeby komuś pojechać. Załóżcie własny test cwaniaki ***a** ! Już nie mogę czytać tego co piszecie.

Molder olej ich rób test dalej a ich wypowiedzi w ogóle nie czytaj. Jeśli przerwiesz test to dasz im satysfakcję tylko. A po co? Nie warto uwierz.

jak kto dba tak i ma :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-booster bez kreatyny

Następny temat

cm3 + cell pump

WHEY premium