SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Przyjdzie taki dzień, przyjdzie taka chwila, wtedy tylko plaża by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w wieku 14 lat mnie policja zgarneła na komisariat bo miałem 1,5 promila i latałem z tymi "kolegami" o 3 w nocy po mieście
Molder przynajmniej będzie co wnukom opowiadać

Zauważyłem, że niektórzy nie czają o co chodzi w tym obrazku ->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 18

Czwartek - Treningowy

Miałem na 2 lekcje a i tak zaspałem Więc poszedłem na 3, 2 sprawdziany i klasówka, spoko jest dobrze.

Dieta trzymana bez żadnych zastrzeżen, zjadłem pare truskawek ale to tylko na +

Dzisiaj wyjątkowo zrobiłem krótką drzemke jak na mnie bo 1 h tylko i to jeszcze przed posiłek przedtreningowym <olaboga> no i jednak to nie to samo

Dzisiaj już skończyła się pierwsza puszeczka CLA z zieloną herbatą, więc od jutra będzie szła już 2.




*** TRENING ***

Przed treningiem: 2 kaps Thermo Speed Extreme.

C.

1.Wznosy sztangielek bokiem (jednorącz) 4/10-12
- 12 x 7 kg
- 12 x 7 kg
- 12 x 7 kg
- 10 x 9 kg

O wiele lepiej czuć środkowy akton niż normalnie ale również czuc kapturki, jakieś dziwne

2.Wznosy sztangielek w opadzie 4/12
- 12 x 15 kg
- 12 x 15 kg
- 12 x 15 kg
- 12 x 15 kg

Naniosłem Wasze i BL'a poprawki

3.Wznosy sztangielek przodem (chwyt młotkowy) 3/12
- 12 x 7 kg
- 12 x 9 kg
- 12 x 9 kg
- 10 x 9 kg

Bez szału niestety

4.Wyciskanie sztangi z przodu 1/12 1/10 1/8 2/6
- 12 x 40 kg
- 10 x 45 kg
- 8 x 50 kg
- 6 x 55 kg
- 6 x 60 kg z pomocą

Tutaj jak njabardziej ok

5.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3/15
- 15 x 28 kg
- 15 x 28 kg
- 15 x 28 kg

Było ciężkawo

6.Wznosy nóg z leżenia tyłem
- 25 powtórzeń
- 25 powtórzeń
- 25 powtórzeń
- 25 powtórzeń

Podsumowanie:
- Trening niestety nie zaliczam do udanych. Nie poszło wszystko tak jak chciałem, więc nie był udany. Najpier przyszli kumple co cały czas przeszkadzali rozśmieszajać, zajmując stanowiska itp, potem 2 panie mi sporo zajeły stoisko do wyciskania siedząc tco spowodowało gorszy trening ale znowu tragedii nie było.

**********************************

Po treningu 1 banan. Potem juz w domu szejk.
Najpierw 28 g WPC z Olimpu. Smak naturalny, co do rozpuszczalności to nie mam zastrzeżeń.




Potem 12 g Prolongatum. Smak wanilia jest ok ale nie zachwyca, mało wyczuwalna.




I na koniec dodane 10 g Glutabolic z Nutrabolics. Niestety rozpuszczalność to porażka! Druga ostrowia...




Potem za 30 minut zjadłem potreningowy - tym razem tylko 150 g cyca bo zapomniałem odmrozić kolejne cycki i zostało tylko tyle, warzywa + 10 g oliwy.

Teraz zjem chyba znowu tak jak wczoraj 200 g twarogu + 1 kaps omega-3 bo zaraz chyba ten twaróg się zepsuje. Nakupiłem kilka do lodówki i już stoi pewnie z 5 dni, więc trzeba zjeść, a łosoś poczeka

Jutro chyba nie ma nic pisemnego, albo tylko kartkówa więc ide spokojnie na luzie do szkoły, olewając - eh fajne i dawno zapomniane uczucie

pozdro

***********************

Pizam Chodzi Ci o hasło pomocnicze? Jak coś jest genialne to trzeba wykorzystywać :*

No nareszcie się wziąłeś za robote! Prowadziśz jeszcze dziennik bo troszke z braku czasu zapomniałem?

Fenix No będzie co opowiadać i nie tylko to, ale nie wiem czy warto



Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-05-28 22:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Co mamy przeżyć to przeżyjemy ;) i tyle.

Kiedy zwiększasz dawkę TSE? Na sam początek też chciałem go spróbować a opinie ma różne.. jak wszystko zresztą

Tak wracając do tematu to właśnie wróciłem z piwka- jeden desperados tylko więc spadków raczej nie będzie xD

Molder co sądzisz o takim rozwiązaniu jakie podesłałem Ci w linku kilka stron wcześniej? Twoim zdaniem dobry pomysł?

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Nie dziennika nie prowadze nie mam zbytnio czasu ale ciezary i tak notuje w zeszyciku:) Jechus;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
czego wybrałeś rower jako formę aerobów ? nie lepiej pobiegać 30-40 minut ?

/ jeśli padło już takie pytanie to sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
kazdy wybiera forme aerobow najprzyjemniejsza dla siebie , tez wole rower bo bieganie mnie wkur..wia nie wiedziec czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
j.santana Dobra już lukam oco chodzi, bo przez to "zamiesznaie" zapomniałem

Tse nie mam pojęcie kiedy zwiększam, musze uzgodić. W weekend bede wiedział.

Pizam No obyś wytrwał

Nka Ponieważ dostępu do bieżni nie mam , a się starałem a jest to dla mnie najlepsza forma areobów, rowerek stacjonarny nigdzye nie ma, więc pozostaje rower w terenie. Według mnie to jest tak bieżnia > rower w terenie > rower stacjonarny.

Aha a bieganie normalne odpada bo nie potrafie ustalić odpowiedniego tempa i za szybko biegam więc nie mam mowy żeby przebiec 40 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mi to styka 20 minut biegania od razu po ćwiczeniach i jestem bardziej spocony niż po rowerku czterdziestominutowym, choć nie ukrywam, że wolę mimo wszystko rowerek. dla mnie to jest bieganie>rower w terenie>bieżnia>rowerek stacjonarny

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2009-05-29 16:33:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Wiesz, ale co ma pocenie do spalania tkanki tłuszczowej? ;>

To nie idzie proporcjonalnie, że czym więcej potu tym więcej spalonej tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
imo chodzi raczej o to ze bieganie jest bardziej zlozone przez to wysilek jest intensywniejszy

no i porownujac proporcjoncjonalnie w podobnym czasie da lepszy efekt przez to (jesli chodzi o ilosc wykorzystanej energii)

jedna i druga forma ma swoje wady i zalety itd..najlepiej rozplanować najodpowiedniej pod siebie, co komu indywidualnie lezy, na co jest czas i robic swoje:)pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-booster bez kreatyny

Następny temat

cm3 + cell pump

WHEY premium