SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Przyjdzie taki dzień, przyjdzie taka chwila, wtedy tylko plaża by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kurde, ja tam się obawiam robić przysiady powyżej 100 kg. Wydaję mi się że w twoim i moim wieku kręgosłup jest jeszcze za plastyczny, nie obawiasz się trochę złych skutków w przyszłości?
Z drugiej strony może pier..ę głupoty i tak wcale nie jest.
Na logikę jednak do 20 roku życia kręgosłup jest bardzo plastyczny i duże ciężary mogą negatywnie oddziaływać. Co myślisz o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 13

Sobota - nietreningowy.

Dzisiaj dzień bez siłki.

Wstałem przed 9, wypiłem 15 g Bcaa Xtra i wziąłem 4 kaps L-karnityna 600 ubrałem się, przygotowałem i na rower.

40 minut porządnej jazdy, po czym do domu i posiłek:
- 75 g kaszy
- kurczaczek
- brokulos
- oliwos + 1 kaps omega-3 i potem 3 kaps CLA z zieloną herbatą

Kolejny posiłek to jejecznica z całego jajka i 5 białek + 50 g makaronu razowego + warzywa + 10 g oliwy + omega-3. 3 posiłek 50 g makaronu + kurczak + warzywa + 3 CLA z zieloną herbatą

4 posiłek kurczak z kefirem z pomidorem i cebulą + 10 g oliwy + 1 kaps omega-3 + 1 kaps vita-min

5 posiłek zaraz zjem, a będzie to 200 g twarogu + pomidor + 1 kaps omega-3. łącznie dzisiaj poszło 4 kaps omega-3 65%

Czyli dzisiaj oprócz areobów odpoczywałem. Drzemka koło 16 rówinież się pojawiła. Jakoś po całym tygodniu bądź co bądź cięzkiej pracy nie mam na nic ochote, kumple i laski dzwonili kilka razy ale nawet nie odebrałem, a oni się bwią całą noc, ale ja nie mam na to siły i ochoty. Szczególnie, ze jutro rano kolejna sesja areobów i na tym się musze skupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
W jednej z faz siadów,pracujesz dupą,dlatego masz takie poślady
Przy tej technice będą rosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
za dalekie odejscie robisz.

powodzenia.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2009-05-24 00:24:55

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
BodyLine Możesz więcej? Zawsze mi nogi akurat wietnie reagują i co do nich nie mam żadnych uwag, ale jestem otwarty na propozycje a co do pośladów - nie preszkadzają mi, wkońcu mięśnie pozatym mięśnie chyba nie rosną wzdłóż przyczepów, więc żebym spodni nie mógł znaleźć przez tyłek to chyba nie grozi?

Aha jutro się zmierze w niektórych miejscach i zważe ale się boje W tygodniu się już ważyłem ale waga szybko leci...

Scigacz Chodzi Ci, że za daleko odchodze ze sztanga od stojaków? No właśnie te "koxy", które się do mnie dołączyły tak daleko 2,5 kg krążki położyli pod pięty i tak wyszło.

Dzieki.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-05-24 00:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat unoszenie sztangielek w opadzie nie tak różowo moim zdaniem:
- za duży ciężar, za szybko faza negatywna;
- w kilku powtórzeniach odbiłeś sztangielki - utrata napięcia
- kręcisz dupą jak d***** na karnawale w Rio
Jednocześnie uwaga BodyLine'a odnośnie zakresu ruchu bardzo zasadna - i tu jest dobrze.

Ile się teraz 'na mieście' bierze BCAA okołotreningowo? Jak będziesz dawkował Olimp-owskie?

Pozdrawiam,
Grzesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
Chodzi Ci, że za daleko odchodze ze sztanga od stojaków?

dokladnie.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 14

Niedziela - nietreningowy

Wstałem o 9, wypiłem 15 g Bcaa Xtra + 4 kaps l-karnityny 600 przygotowałem się i jazda na rower ok 45 minut. Dzisiaj już odczuwałem nogi po piątkowym treningu co utrudniało jazde ale dałem rade.

Po przyjechaniu zjadłem posiłek: niestety 50 g kaszy zamiast 75 kurczaka, papryke, 10 g oliwy + 1 kaps omega-3 i za 10 minut 3 kaps CLA z zieloną herbatą

Wogole mnie nie nasyciło i chętnie bym zjadł kolejny posiłek, no ale cóż wytrzymam

*******************************

Dog Face Jeszcze nie wiem ile będe brał, musze ustalić z BL, dopiero po konsultacjach z nim coś wymyślimy - narazie biore tylko 15 g przed areobami Bcaa Xtra i 10 g Glutabolic po treningu z aminokwasów.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-05-24 11:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi pośladami to i ja mam problem
A nie wiem co robie źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Do dnia wczorajszego jeszcze fotki

Drugi posiłek, czyli jajeczninca z 1 jajka i 5 białek (jakoś szkoda mi było w nietreningowy dawać aż 7 białek ) Do tego 50 g makaronu i surówka + 10 g oliwy + 1 kaps omega-3




Tutaj już 4 posiłek, czyli taki sam jaki robie po treningu:
- 200-250 g cyca
- ok 200-250 g warzyw - mrożonych
- PAM

Potem do tego jeszcze 10 g oliwy.

Więc, najpierw posypuje to vegetą i czosnkiem.




Cycuszki na patelnie z PAMem




Dokładamy warzywa, dusimy i na talerz.




Waga leci, pas leci, więc ok, tylko boje sie, że za szybko jednak to idzie. No ale może to poczatek, więc woda np. schodzi to potem już może się spowolni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-booster bez kreatyny

Następny temat

cm3 + cell pump

WHEY premium