SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Przyjdzie taki dzień, przyjdzie taka chwila, wtedy tylko plaża by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Co to jest to Thyrotabs bo pierwszy raz słysze? Zainteresowałeś mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
molderaktalnie jem kreatyne activlaba :) jadles ja moze? niejestem przeoknany co do jej efketow .. czy moze przezto ze minelo dopiero 11 dni ?

Nie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Molder swoją pierwszą redukcje też robiles na jakims spalaczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Fokito Którą jesz? Ja jadłem Creatine^3. A diete trzymasz?

Fenix Swoją pierwszą niby redukcje to robiłem na TSE i troche tussipectu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
dietka to kiepsko :D ale sndanieobowiazkowe 200gram twarogu albo jajecznica z 4jaj :D ogolnie duzo jem makrony ryze kasze i wody do tego laduje 2litry i pelno herbat ActivLab Creatine Powder + Dextrose . problem wi ze dzien przed braniem tej kreatyny rekord padl ledwo ale poszło 65kg a po 11 dnich (dzis) wzielem 65 troche lżej niż wtedy.. ale jakby nie bylo chialbym 70kg wziąść (przymierzam sie od piątku przyszłęgo) co sądzisz ? bo troszke "zawiedony" pói co jestem :> jedynie ilosc w "dipsach " skoczyła z4 do 7 .. i tu pytanie następne czy jakby mi kolega trzymal nogi i robiłbym tak 3x 12powtórzen to lepiej niz sam 3serie po-5-7 powtórzen?:)

Nie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
1. Niestety to co przedstawiłeś to nie jest dieta. Popatrz w pierwszym poście jak to u mnie wygląda i sam oceń szczerze jak to jest u Ciebie bo całej "diety" nie dałeś.

2. Wnioskuje, ze staż masz raczej króciutki, więc za szybko zaczałeś z kreatyną.

3. Lepiej będzie jak sam będzie robił serie.

4. Nie poddawaj się, dopilnuj diety bo bez tego to zmarnujesz suple, zajmij się odpowiednim treningiem i regeneracją, a potem dopiero suple! Zajrzyj do dizału dieta i suplementy, tam masz wszystko co tylko chcesz w tematach podiweszonych u góry strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego niby? A ile ta redukcja trwala no i czy dobry efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
no jawiem ze niemam diety bo dopiero bedzie mozliwe od wrzesnia ten rok o******lałem sie i efekt? 3 zagrozenia na koniec roku iteraz tylko szkoła-silownia-nauka-sen i tak wkołko :( dlatego podjadam ryże maarony żeby cos było... no stazod stycznia tego roku :/ zaczynałemz 59kilo teraz jest 65kilo :/ kreatyne wziałem tak zeby te 70 kilo wy*******ic :D a co radzisz dokonczycten "cykl" kreatyny czy odłożyc i zostawic na nastepny cykl z dietka ?

Nie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Fenix Bo to w sumie nie była dobra dokońca przemyślana redukcja. Troche błędów popełniłem i skończyłem spowodu pracy w wakacje przed celem w sumie. Efekty masz w galerii zdjęć, tam jest metamorfoza i efekty redukcji. Linka dawałem nawet gdzieś na poczatku testu.

Fokito Ułóż diete i dopiero zaczynaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
czyli odłożycte 300gram kreatyny i jechac do tego wrzesnia na sucho i z dietka dopiero zaczynac? jakbym dokonczyl to stanie sie cos zlego ?

Nie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-booster bez kreatyny

Następny temat

cm3 + cell pump

WHEY premium