SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Widze kolejny teścik ruszył pełną parą

Powodzenia no i tego żeby w końcu pękło to 100kg na wadze

Pozdr.

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




No i jestem po treningu heheh. Już jest coraz lepiej
Na 30 min przed treningiem wypiłem DRINK RECOVERY - odczucia hmm jak lekarstwo z posmakiem czosnku ale da sie wypić bez problemu. Rozpuszczalność 100% mocno gazowany !

A oto i DRINK RECOVERY po rozpuszczeniu:




Przed samym treningiem zapodałem sobie 2 tabl GUARANY i ogień !

Podczas treningu wypiłem GLYCO MAX - poniżej foto:




W smaku bardzo dobre smak pomarańczowy, rozpuszczalnbość 100%, jedyny minus to to że się pieni ale mi to nie przeszkadza.

Po wypiciu Glyco max przysżła pora na: Poniżej foto.







Iso Active - smaczny napój o smaku LEMON. Rozpuszczalność 100% mocna konsystencja dlatego leje sobie duuużo wody i popijam podczas treningu

A oto ja podczas rozgrzewki ehhe cały mokry





+ dwa filmiki do oceny









Trening w miarę lajtowy, prawdziwy dramat się zacznie na przedostatnim i ostatnim treningu ale DAM RADĘ !
Po wypiciu tych wszytskich specyfików czuję pompęi chęć do treningu a to zanczy że jest GICOR

I moje ciężary trening nr 2:




Po treningu wypiłem BCAA XTRA - smak grejpfrutowy, co tu dużo mówić, jak dla mnie smak tragiczny, mocny i czuć jakby jakieś lekarstwo, ale zaraz po wypiciu czuć w główce hehehe.

Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-11-18 15:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
o filmiki

kurcze...ja nie mogę patrzeć jak faceci wiosłują, bo od razu wyostrza mi się wyobraźnia i za dużo skojarzeń


a BCAA pomarańczowy jest smaczny? bo ja chyba kiedyś miałam cytrynę...to już wiem,żeby grapefruita nie brać

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-18 15:39:58

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
chory czego uzywasz w wiosłowaniu pół sztana co tam na koncu kładziesz na ziemie ???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak widać na filmie na drugiem końcu nie ma nic, tylko opiera go o ścianę. Ja na przykład zakładam talerz i zapinam go zaciskiem.

Chętnie pooglądam sobie "konkurencyjny" blog . Szczególnie, że cele mamy te same. Wy dopiero zaczynacie, nam został już niestety tylko ostatni miesiąc .

Powodzenia!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51340
tristan pisząc "na końcu" chodzi mu raczej o koniec filmu,a nie koniec sztangi heh bo to,że na końcu (sztangi) przy ścianie nic nie ma,to raczej widzi... obstawiam,że jakąś tam kierownice...chociaz fakt faktem dziwny dźwięk się wydobył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Interpretacja dowolna .

Najlepiej sprawdza się uchwyt typu V.

Na przykład coś takiego:




Chociaż ja preferuję podobny uchwyt, z tym że bez tych przedłużeń, czyli gdzie oba uchwyty są zespawane od razu ze sobą.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
ja rowniez zycze powodzenia bede zagladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
kurcze...ja nie mogę patrzeć jak faceci wiosłują, bo od razu wyostrza mi się wyobraźnia i za dużo skojarzeń "


koniecznie musisz nam o tym opowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
koniecznie musisz nam o tym opowiedziec


nie nie...wstydzę się


no dobra napiszę tylko tyle,że ten ruch "posuwiczny" przy wiosłowaniu mnie rozbraja...resztę przemilczę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

Następny temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

WHEY premium