SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
napisane bylo ze snaidanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Chory, mam prośbę do Ciebie i do Kasi(jej też napisałem w blogu) - jak możecie, to złóżcie jutro(bo w nowy rok nie będziecie w stanie na bank) zamówienie, żeby to już czekało u Tomka na mailu, by mogli je wysłać jak najsprawniej. Piszę Wam dlatego, bo mam już ostatki białka i od 2 tyg jadę na trybie oszczędnym, żeby nie fatygować specjalnie Activlab-u

Z góry dzięki

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-12-30 19:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




DZIEŃ NR: 45

1 jaja + chleb z serem białym + owsiane z rodzynkami + oliwa
2 makaron + indyk
3 ziemniaki z wątróbką + zupa + surówka + oliwa
4 i 5 ryż z mięsem w sosie grzybowym
6 białko + oliwa

DZIEŃ NR: 46

1 jajka + chleb z szynka i pomidorem + kakao + oliwa
2 makaron z piersiami w sosie pikantnym + kwasówka
3 makaron z piersiami w sosie pikantnym
4 białko
5 3 naleśniki z serem
6 owsiane
7 białko + oliwa

DZIEŃ NR: 47

Rano musiałem iść do pracy od 9 do 15, ehhh urządzili mnie w sylwestra, jakostego dnia nie miałem zbytnio apetyty nie wiem czego ...

1 jajka z chlebem + owsiane + oliwa
2 makaron + piersi w sosie piknantnym
3 mięso z ziemniakami (jakis gulasz cos takiego) z zupą

I potem strzała na domówkę SYLWESTROWĄ, oczywiście przed wyjściem na imprezę zapiłem szklanke wody z cytryną
Na imprezce trochę pojadłem sałatki z tunczyka z kurczaka troche wędliny i ciastek, do tego bigos także jakoś to było...

A od poniedziałku znowy wznawiam treningi, na wwekendzie napiszę jakąś propozycję treningową do wglądu, będzie to opcja z priorytetem na BARY !




Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2010-01-01 15:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
a jak tam % w sylwestra? pytam z ciekawości. Haha z każdym z którym rozmawiam mówi mi, że miał bigos na sylwestrze, jakaś nowa tradycja się klaruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
przyznaj sie, na***ales sieczy nie ?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




Nooo Proste ze sie stoczłem ! nie mogłem sobie tego dnia odpuścić, Wiem że prowadzę test no ale sylwester to chyba mi ludize wybaczą, bo na święta nic nie piłem.

A ile wypiłem nie wiem ale napeno ok 0.7 , wróćiłem na chate o 4 rano i spałem do 15, na dobrą sprawę to jeszcze czuję fazę!

Co do bigosu to dobra sprawa bo jest tłusty więc trzyma i można więcej wypić !

A Wy panowie jak tam w jakich okolicznościach przywitaliście nowy rok i czy tez troche popiliście ?

Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2010-01-01 16:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
hehe cały rok nie piłem, ale wczoraj dałem sobie spokój i przywitałem nowy rok wraz z % :). Typowa domówka i powiem, że dawno się tak dobrze nie bawiłem. A co do spania to położyłem się o 6:00 i wstałem koło 14:00 : wypoczęty jak nigdy, bez bólu głowy, w świetnym humorze. Żyć nie umierać:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ja tam nie lubię pić wypiłam lampkę czerwonego wina i lampkę szampana i byłam zmulona po całym dniu na nogach...mnie wziąć na imprezę to bardzo ekonomicznie wyjdzie


nie lubię pić odkąd usłyszałam "pij pij będziesz łatwiejsza" ... dlatego teraz jestem taka niedostępna


za to moja micha... ładowanie przed następną połową testu

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-01-01 20:48:58

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Chory, złożyłeś zamówienie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

Następny temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

WHEY premium