SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




DZIEŃ NR: 41, 42, 43

...Święta, święta i po świętach.......

Test testem ale były święta i mam nadzieję że nikt mi tego nie ma za złe że w te dni ani diety jako takiej nie było ani wpisek.

Po HST czuję zmęczenie, najbardziej to chyba odczuły moje plecy bo pobolewają mnie ale już czujęsie coraz lepiej, a co do wznowienia treningów to zacznę od następnego poniedziałku bo teraz i tak nie ma sensu ćwiczyć bo w czwartek będzie Sylwester więc każdy chyba wie o co chodzi ...

Teraz bede chciał polecieć SPLITEM z priorytetem na BARY bo wciąż jest to moja najsłabsza grupa mięśniowa tak mi się przynajmniej wydaje . Pozatym powinno być dobrze bo splita nie robiłem już chyba kilka miesięcy !

Wrzucę kilaka fot ze świąt żeby nie było że nic nie robiłem

Sniadanie:








Biceps bokiem (w sweterku)




Prezenty




Od dziś już wszystko wraca do normy z dietką, waga 99kg, myślę że tak max chce dobić na koniec testu do 102kg i więcej już nie chcę masować, nie chcę iść w tym kierunku że im większy koleś tym lepszy, stawiam na jakość ! Ale to takie gadanie na teraz co by było gdyby... Czas pokaże.
Wieczorem zrobię wypiskę z dzisiejszego dnia.

POZDRAWIAM !


Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-28 10:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
i co się tak cieszysz?


co tam dostałeś w tym cukiereczku?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1553
PACZKE GUMEK :) POZDRO BRAT !!!!!!!!:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




DZIEŃ NR: 44

Rano musiałem jeszcze zjeść reszte po świętach, potem ściągałem film KAC VEGAS mam nadziejęże fajny będzie.

SZAMA:

1 razowy + szynka gotowana + pasztet (własnej roboty) + sałatka jarzynowa + kakao + oliwa
2 ziemniaki + wołowina z sosem + sałata
3 ziemniaki + wołowina z sosem + sałata + rosół + oliwa
4 ryż + mięso z indyka
5 białeczko
6 ryż + mięso z indyka
7 owsiane z rodzynkami
8 białęczko + oliwa

I fotki :

Śniadanie.




Obiad.




Takie 2 posiłki w pracy zjadłem + białeczko




Pozdro

Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-29 11:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
micha konkret i jak ładnie zdjęcia zrobione :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




Debee - no niestety większość ludzi na tym forum sądzi że micha do Bani, ale mnie naprawde nie stać żeby jeść 5 razy dziennie mięso, ja sięstaram jak moge, pozatym efekty są, a że samara rośnie to norma wkońcu robię MASĘ !

Wogólę to myslę żeby osattni miesiac testu zrobić rekompozycję sylwetki bo moim celem było 100kg wagi, wg mnie już jest naprawdę nieżle.

Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-29 12:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kac Vegas dobry film, powinienes sie usmiac troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
"potem ściągałem film KAC VEGAS"


i w tym momencie wszyscy gliniarze walą do Twych drzwi;) o ile wcześniej nie zobaczyli Twoich fot i się nie przestraszyli:) Fajny cukierek i sweterek;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
chory1985 Robisz masę więc micha wg mnie jest ok. Widać że gen masz dobry, wiec z wycinką nie powinno być problemu (tylko wtedy trzeba się pilnować z dietą, ale to zapewne sam najlepiej wiesz) i sylwetka będzie świetna (tak myślę)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Moim zdaniem to jak na święta to micha i tak niezła.

Tylko ten stół (to był wigilijny czy może świąteczny?) bo jak wigilijny to nie widze, zbytnio tradycyjnych potraw wigilijny - albo się nie znam

Nawet w sweterku widać, że kawał chłopa.

Jedzie dalej! Ponad 100 kg musi być.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

Następny temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

WHEY premium