SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Pewnie, że tak

Na masie, jak i na redukcji warto robić aeroby po treningu choćby 2-3 x w tyg.

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038





Dzień NR: 35

W końcu udało mi się pooglądać ten film PARANORMAL ACTIVITY - wrażenia ? ...hmmm napewno wart obejżenia, im bliżej końca tym lepszy, niekonwencjonalny kręcony amatorską kamerą, ja lubię horrory, dla mne jak najbardziej ok film a czkolwiek trochę sprany hehehe

Miska bez rewelacji ale nie miałem apetetu więc nie będ jesc nic na siłę.

1 owisnae + białko + banan + oliwa
2 ziemniaki + noga z kurczaka + noga z indyka + buraczki na ciepło + budyń z truskawkami
3 kanapki z serem białym i pomidorem + kakao
4 ryż + piersi w sosie koperkowym
5 białko + oliwa





Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-21 11:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




DZIEŃ NR: 36

BARTEKLIP9 - wiem, wiem ale jakoś się nie mogę spiąć żeby zacząć robić aero no ale jak patrze na brzuch to wiem że jednak trzeba zacząć je robić

Nie ma to jak wstać rano i zobaczyć że waga w górę hehe





I tutaj jeszcze foto z mojego soku.





Zaraz gonię na siłkę może porobię kilka fotek ze spinki + jakiś filmik hehe zobaczę... no to do potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




Witam ponownie .... wiec przed pójściem na siłkę zapodałem 2tabl ULTRA ENERGY + NO MUSCLE PUMP i poszedłem na siłkę, oczywiście zpaomniałem wziąć aparatu więc nie porobiłem zadnych fot a pozatym na siłce jest ziiimno.

Tutaja na podkarpoaciu straszne są mrozy teraz, wczoraj np było w nocy -20 !

Trening: już było ciężko zwłaszcza na klacie bo targałem 110kg x5powt ale jakos poszło, z innymi ćwiczeniami było w miarę spoko,najgorzej bo już czuję stawy. 2 ostatnie treningi HST zrobię w srode i czwartek bo w piątek Boże Narodzenie i siłka nieczynna.

Rozpiska z treningu:





DIETA:

1 jaja + chleb z serem białym + owsiane + sok(marchew jabłko burak) + oliwa
2 ziemniaki + wołowina + buraczki
3 rosół + owisiane + chleb z serem białym + oliwa
4 i 5 ryz + mięso + grzyby
6 chleb + szynka + pomidor + kakao + orzechy włoskie + sok
7 białko + oliwa

To do jutra ...





Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-21 22:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
99 yeah :d
sok widze bardzo zdrowy

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wesołych Świąt dla wszystkich - więcej info tutaj:

https://www.sfd.pl/Wesołych_Świąt!!!!!!-t554583.html

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Byku daj jakies foty sylwetki :P Normalnie mi sie plakac chce jak widze te bodajże z 30 strony Ja na takich spadkach ze masakra Od skonczenia testu mialem w sumie juz ponad 20 dni pauzy od silowni. Najpierw SD a potem 2 tygodnie do zagojenia sie dziary. Takze jak wyskocze z testem w styczniu i ze zdjeciami aktualnymi bedzie smiech Ale dobre suple mam na cykl powinno ladnie pojsc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




Activlab - dzięki za życzonka i wzajemnie

Trakashi - jutro porobię jakieś foty bo mam trening specjalnie For You no chyba że znowu zapomnę aparatu jak ostatnio

A mam tu taką fajną fotę, nie mogłem się powstrzymać i sobie myslę wrzucą na TEST, będzie szydera





P.S - mam nadzieję że nikogo nie zgorszyłem tą FOTKĄ


Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-23 01:27:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dostaniesz za to rozge ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1553
Mikołaj do Grzesia pokaż kotku co masz w środku:D.

Ps.Dz...bez Szkoły a co stoi %%%% ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

Następny temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

WHEY premium