SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Dobrze z tymi łydkami
Knedle z bułka tarta i masłem tez!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038




VENA - bo przysiadów wogóle nie robie więc sobie mysle zrobię rozgrzeweczkę na SHMITCIE i wrzucę no ale widzę że się nie udało bo jesteś niezadowolona

WASAL - bo owsiane zawsze jem po jajkach i nigdy już mi sięfot nie chce strzelać a Ty wyskakujesz z hasłem ze oszust hehe

A reszcie dziękuję za miłe słowa dotyczące treningu łyd hee wczoraj na pompie było 45cm takze wypas !

CD DNIA 24:

DIETKA:

1 3jaja + chleb z serem białym i pomidorem + kakao + oliwa
2 makaron + mięsko wieprzowe (potreningowy)
3 krupnik + makaron z mięsem wieprzowym
4 makaron + mięso wieprzowe
5 makaron + piersi z indyka
6 400ml jogurtu
7 170g szprotek w sosie pomidorowym + 2kromki chleba z serem białym + kakao + oliwa i tyle bo białeczko się skończyło

ROZPISKA Z TRENINGU:





Wrażenia:

Zbliżam się nieustannie do MAXóW ! wiec jest coraz trudniej, ale idzie ładnie. Piątkowy trening zapewne zrobię w sobote bo mam teraz wyjazd na studia.

Teraz tylko zadaję sobie pytanie co po HST ?

Suplementacja: DRINK RECOVERY + 2tabl GUARANY przed treningiem , na ISO ACTIVE i po BCAA XTRA, najgoprsze w tych aminkach jest to że na długi okres dnia pozostaje w ustach posmak tego grejfruta ale i tak już wchodzi coraz lepiej. !

FOTESY JEDZONKA:



posiłek potreningowy



szamka do pracy



i kolacja

JOŁ !







Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2009-12-10 12:06:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
HST pociagnij do 7-8 tygodni ostatnie 2 tygodnie mega ciezary przy zakresie ruchow 5 (maksymalnie 2 swoje + 3 z pomoca) Zrob sobie przynajmniej jeden taki tydzien :P Moze byc ostro :P Pozniej okolo 10 dni przerwy i split albo FBW ale polecialbym splitem :) przez 6-7 tygodni, na kreatynce powinno ladnie pojsc w gore :) Pozniej troszke zredukowac fat i bedzie super


Wiem ze latwo sie gada, ale Chorutenki pamietaj ze do odwarznych swiat nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Off top

TrakaShi zobacz poczte

Pozdro dla prowadzącego

Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
to lipa

a gg?

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-12-11 14:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
witam kolege z przemysla
nie patrze od poczatku ale SOg na zachete sie nalezy

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
haloo

fajna akcja łydkowa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

Następny temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

WHEY premium