SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA W GÓRĘ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Sorry, a ty mi nie bedziesz *******ił, ze robisz klate+trica na jednej sesji i jest "masakra" bo albo tego nie robiłeś, albo robić nie potrafisz.

Fajnie, zaszpanowałeś, buahaha

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co dziwnego w tym zestawie. Większość tych, których znam co ćwiczą robią klata + tric w jednym dniu. Normalna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
Piaskownica czeka na Ciebie otwartymi rekami

Jakbym robił serie na klate 50 kg tak jak Ty to bym mógł robić triceps do rana.

Pozwól chlopakowi prowadzić Test bo to nei miejsce dla dzieci Neostrady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Wiesz Fenix
my jesteśmy 16-17 letnimi dziećmi i się nie znamy

nikepro
21 lat a umysł gorzej niż gimnazjum. Własnie, pozwólmu mu. Wyjdź, bo jak sam pisales - to nie jest miejsce dla dzieci neo


Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2009-05-27 19:00:04

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
to że macie 16 lat to akurat prawda :D

ja nie mowie ze sie nie znacie ale skoro ma chłopak staż 1 rok, chce zbudować mase to po co ma przemeczac,przetrenowac dana partie meisniowa? co mu to da ? poza przepaleniem miesnia ?

Przeciez lepszym rozwiazaniem bedzie polaczenie klatki z bicepsem i pleców z tricepsem. Mamy pewność ze nie przepalimy miesnia !


Wiec skoncz sie wymądrzać jeden z drugim i zasmiecać temat jakimiś rozterkami. Pożyj troche na tym swiecie poznaj swoje ciało, swój organizm i dopiero zacznij sie wypowiadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 508
dobra dajcie na luz ;D jest fajnie ;p dzisiaj lajtowy dzien ;) wlasciwie nie treningowy bo tylko brzuch ;P to pol miarki noxa za***al.em. jutro na silke raczej nie ide. Dopiero w piatek pocisne klatke + przedramie i chyba zobacze jak na mnie podziala 1,5 miarki noxa bo narazie tak sredniawo. Niby pompa i wytrzymalość na "+" ale spodziewałem się trochę więcej. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Nie zaśmiecajcie już , niech sobie chłopak prowadzi w spokoju Test . Więcej jedzonka xD cisnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
trening nie podoba mi sie (duble)

wpiski tez (nie wiedac ich, brak ciezarow)

btw

połączenia plecy+bice; klata/bary+trice bardzo sobie chwale, wygodne i praktyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 508
1,5 miarki NOXA dzisiaj, calkiem dobrze szlo ;))
Dzisiejszy trening:
Klatka:
-Wyciskanie sztangi na płaskiej 12/60kg, 10/70kg, 8/80kg, 6/85kg 3/90kg(z pomocą)
-Wyciskanie hantelkami na skosie w górę 10/21kg(1 hantelka), 10/21, 8/23, 8/23
-Ściąganie linek z góry na bramie 4 serie
-Przenoszenie hantli za głowę na płaskiej 3 serie po 10 ruchów hantla 23 kg
Przedramiona:
- uginanie nadgarstków podchwytem 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja nie wiem co ja tak słabo robię na płasko. Ostatnią serie na sztandze robię 6x78kg, a hantlami na skosie w górę ostatnią robię 6x33kg. Ja chce więcej

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie widze przyrostów po kreatynie

Następny temat

białko + kreta + spalacz = basen ... czy to ma sens??

WHEY premium