SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Koniec z wymowkami by Siodema - Crevolution Part + pods. str. 29

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siódema - proponuję białko zwierzęce na poziomie max 1.5 g na kg masy. Może nie rośniesz bo jesz go za dużo ? Białko jest bardzo termogeniczne, przyspiesza metabolizm.

Ja też nie rosłem, jak miałem 2.2 g białka zwierzęcego.

Dowaliłem 7 g WW i 1.5 g tłuszczy, białko zwierzęce 1.5 g, efekt - 4,5 kg w 5 tygodni, jakościowo nawet OK

Także radze Ci to samo, z resztą jak Elite i inni

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-10-07 20:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
a pozatym to chyba grozi ci anorekcja. \Zerkajac na twoje wypowiedzi jak rowzniez testy to myslalem ze wygaladasz lepiej skoro zjadles tyle supli.

nie Ty jeden

Wegli spozywam na poziomie 4,5-6g na kg

bialka nigdy nie przekraczam 2 g, przewaznie w granicach 1,6-1,8g nie mniej jednak kupuje twarog oraz tunczyka bo mam czesto problemy wlasnie z jego dostarczeniem z jedzenia wiec dlatego tak

ogolnie licze wylacznie zwierzece... nie uwzgledniam roslinnego lub bardzo malo je uwzgledniam

tluszczy spozywam ponad 1g na kg masy ciala

Metabolizm - zawsze na niego narzekalem, jednak kiedys po rozmowie z Peponent'em i malym eksperymencie z tluszczami zaczalem dostrzegac zalety tego czynnika mojego ciala

rzadko trzymam sie schematow jesli chodzi o odzywianie, wole obserwowac wlasne cialo, jesli nie idzie masa - dowalam wegli, jesli kostka na brzuchu zanika, obcinam wegle - proste

dziekuje za wartosciowe porady, a tym samym zapraszam do zagladania i udzielania dalszych porad, napewno sie przydadza

co do wegli to mozecie miec racje, zobacze jak dziala na mnie taka ilosc i w przeciagu najblizszych dni bede kombinowal z nimi

pozdrawiam





Anabolic Spaghetti Banan'a

Daje rade, w smaku dobre, robilem wersje bez wina ze zwyklym makaronem bo razowy jest fuj






No i taki maly nabytek z dzis...

Witamina C (300mg) + CYnk (5mg) / 1 kaps

60 kapsulek za 8,99zl


No i...






moja Anaboliczna Zmywarka

Zmieniony przez - siodemaBAN w dniu 2008-10-07 22:13:57

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
w lidlu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
zmywarka za***ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
Pitt - racja z Lidl'a


E-lite - a jaka ekonomiczna

tylko jak wyciera na sucho to pozniej jest klopot z "kłaczkiem"

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
so na stare i nowe konto za anaboliczna zmywarke

no i na takiego kopa w dupe do roboty, bo ciezka praca Cie czeka

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
w avku lepszy brzusio miałeś
ale ładne zarysy są, teraz tylko masa

JEDZIESZ Z TYM KOKSEM

i jak to student powiedział: "nie próbuj sie potem pokazywac w spamie"

sogacz, jak wejdzie)

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Witam,

nie jestem najlepszy, albo nie mam az takiego doswiadczenia, ale mam kilka uwag. pierwsza to jest taka, ze masz diete do dupy, i nie chodzi tu o to jak poprzednicy pisza.

podstawowym bledem jest :

"Podstawa jest prawidlowe utrzymanie odzywiania z czym najczesciej mam problemy z powodow finansowych (chodze do szkoly sredniej, rodzice w malym stopniu finansuja mi "diete", jesli by nie rzec ze w zerowym, wiec sam ja utrzymuje dorabiajac w soboty na myjnie samochodowej)"

nie mozesz tak myslec, lecz zacznij kombinowac! ryz/ kasza/ makaro/ chleb/ warzywa/ owoce, te produkty nie sa w cale takie drogie, a zawieraja spora dawke weglowodanow.

w ogole, to ty powinienes znac siebie i swoj organizm. byc moze jesz za duzo tych wegli i przelatuje to przez ciebie jak sito.

byc moze za duzo cwiczen, badz za aktywny jestes.

bardzo duzo opcji

zycze powodzenia, bo widze, ze wracasz tak jak ja! .


p.s moj kolega tez ma wielkie spadki, a z lapaniem masy bylo zawsze ciezko. on wali, chyba "magnuma", 1-2razy w ciagu dnia + duzo jezdzenia i mu idzie masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Jedziesz 7 , jedziesz

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
Molu -

Wass - wujek jak sie zepnie to nie ma ****a we wsi - jutro dam Ci brzuszka niedowiarku

przywor - to ze mam do dupy diete to wybacz lecz nie prawda

sek w tym ze wrocilem do "dobrego odzywiania" tj wyzej wymienionego od tygodnia dopiero wiec jest jak jest

a oceniam je dosc pozytywnie bo juz po nim zalapalem troche

gdybym nie kombinowal - to bym nie pracowal

ryzu mam w chacie teraz dokladnie... 9*400g+3 paczki luzem to mam 3,9kg takie male zapasy na przyplyw gotowki zrobilem

tunczykow mam z 8 puszek

makaronu mam z kilo

o pieczywo sie nie martwie choc jem je tylko max 1 raz dziennie najczesciej tak wychodzi

co do aktywnosci to wlasnie z jej braku mam juz 14 godz nieusprawiedliwionych na Wychowaniu Fizycznym

ps nie boj sie wrocimy i bedzie si

powodzenia byku! dziekuje

Zmieniony przez - siodemaBAN w dniu 2008-10-07 22:47:43

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co na 2 cykl

Następny temat

PYTANIE!!

WHEY premium