SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: DROGA DO PP 2010 z VITALMAXEM-pods.str.13!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
PROSZĘ NIC NIE PISAĆ, DOPÓKI NIE NAPISZĘ, ŻE SKOŃCZYŁEM WKLEJAĆ FOTKI!!!!!!!!!! TROCHĘ TO POTRWA


Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!

Spis treści:
1. Wstęp
2. O mnie
3. Suplementacja
4. Dieta
5. Trening
6. Fotki


1. Wstęp
Witam serdecznie użytkowników SFD, a jednocześnie zapraszam do śledzenia moich przygotowań do Pucharu Polski 2010 w kulturystyce klasycznej, w których postanowiłem przetestować całą gamę suplementów doskonale wszystkim znanej firmy VitalMax! A skoro już o samej firmie mowa, to serdecznie dziękuję właśnie firmie VitalMax oraz sklepowi Atleta za wsparcie w postaci zestawu suplementacyjnego oraz kredyt zaufania, jakim zostałem przez Vitala obdarzony!

2. O mnie
Po tym krótkim wstępie przejdźmy do rzeczy.
Generalnie to jestem Łukasz, zaś sama decyzja o wystartowaniu w PP została podjęta dopiero w zeszły weekend i niejako zupełnie z marszu (nie przygotowywałem się do zawodów, a nawet o nich nie myślałem). Tak się jednak akurat złożyło, że szykowałem sobie sam dla siebie formę letnią i okazało się, że całkiem nie najgorzej to wyszło, przez co kilku znajomych przekonało mnie do spróbowania swoich sił i wystartowania w PP. Nie muszę więc chyba dodawać, że jest to mój absolutny debiut w tej materii Ma to być dla mnie swego rodzaju ciekawa przygoda, możliwość zdobycia pierwszych szlifów na scenie sportów sylwetkowych i sprawdzenia jak to jest biegać po scenie w szortach startowych i spinać się przed publiką:P A jak to wszystko wypadnie, okaże się za niespełna 5 tygodni. Szalę na korzyść decyzji o starcie przeważyła ostatecznie pomoc uzyskana ze strony wspomnianej już firmy Vitalmax, którą nie od dziś cenię i szanuję, a która wspiera zawodników - amatorów, dzięki czemu także ja uzyskałem od niej pomoc, za co raz jeszcze serdecznie pragnę podziękować Panu Robertowi Kardasowi i całemu Vitalmaxowi!
A teraz kilka słów o mnie oraz o moich poczynaniach suplementacyjno - dietetyczno - treningowych, które mają pozwolić mi wystąpić na Pucharze Polski 17 października 2010 roku.

- Wiek: 29 lat (ależ ten czas leci)
- Waga: obecnie około 84kg
-Wzrost: około 178,5 - 179cm
- Wymiary: nie mierzę się, wyznacznikiem dla mnie jest waga i przede wszystkim lustro
- Staż treningowy: Na poważnie bez jakichś półrocznych lub dłuższych przerw będą ze 4 lata. Może nawet 5
- Najbliższy cel sportowy : Jak najlepsza forma na Pucharze Polski 2010, przetestowanie zestawu suplementacyjnego VitalMax - planowana dieta zgodna z celem: CKD modyfikowana pode mnie
- planowany trening zgodny z celem: Split (4 razy w tygodniu)
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych: WL: 1,5 roku temu technicznie 160kg, P: 150kg x6 - 8 w ostatniej serii, MC: 150 (więcej nawet nie próbowałem przez kłopoty z kręgosłupem, przepuklina jądra miażdżystego)
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja : sporadycznie jedynie białko oraz carbo plus witaminy i minerały - dołączone aktualne zdjęcie/zdjęcia: zdjęcia obecnej formy pod koniec posta wprowadzającego
To by było tyle tytułem wstępu, a teraz ad rem, czyli prezentacja supli oraz słów kilka o moim wyborze…

3. Suplementacja
W czasie swojej przygody z siłownią z niejednego pieca już kreatynę jadłem:P, ale są firmy lub produkty, do których zawsze wracam, nawet jeśli choć na chwilę skusi mnie jakaś „hamerykańska" nowość. Do takich produktów należą właśnie suplementy Vitalmaxa, które zawsze sobie ceniłem za świetny stosunek jakości do ceny oraz wzorowe działanie, co czyni je niewątpliwie jednymi z najbardziej atrakcyjnych preparatów na polskim rynku. Dodatkowo jestem osobą, która nie zawsze ma czas latać z bidonami czy też odmierzać sobie do oddzielnych torebeczek porcje danej odżywki w trakcie na przykład podróży czy dłuższego wyjścia, przez co ogromne znaczenie ma dla mnie forma w jakiej dany suplement jest sprzedawany oraz wygoda/higiena użytkowania. A na tym polu Vitalmax wiedzie prym dzięki świetnej lini supli z serii Mega Capsules oraz odżywek białkowych i węglowodanowych pakowanych w niezwykle wygodne i poręczne saszetki, dzięki którym mogę zaoszczędzić czas i mnóstwo nerwów:P Przejdźmy więc do prezentacji smakołyków, dzięki którym mam nadzieję lepiej znieść trudy przygotowań w nadchodzących kilku tygodniach…
Na początek fotki pięknej paczki, w której oprócz samych supli znalazło się też troszkę garderoby…Tak to wygladało po otwarciu…… i po wyjęciu ciuszków.A tutaj zestaw w pełnej krasie… Czyż nie wygląda uroczo??:)


W tym natomiast będę się „woził" na siłce:PNo i czas najwyższy na indywidualne przedstawienie bohaterów tego testu…
1. CEE Creatin Ethyl Ester Mega CapsulesMoje Oczekiwania: Stosowałem już kreatyny Vitalmaxa i zawsze byłem z nich zadowolony, szczególnie cenię sobie właśnie CEE oraz jabłczan, przy których u mnie nie występuje taka retencja jak na mono, zaś siła i komfort treningowy znacznie wzrasta. Przy ujemnym bilansie kalorycznym, sporej ilości aero i intensywnych treningach liczę więc przede wszystkim na poprawę wytrzymałości i poprawę komfortu treningu bez efektu zalewania, jakże obecnie niepożądanego. Liczę na to tym bardziej, że styczności z jakąkolwiek formą kreatyny nie miałem już od około 10 miesięcy.
CEE - ESTER ETYLOWY KREATYNY MEGA CAPSULES
Najwyższej jakości preparat zawierający w składzie ester etylowy kreatyny (creatin ethyl ester hcl). Jest to udoskonalona postać kreatyny o znacznie wyższym stopniu wchłaniania niż tradycyjny monohydrat.
Kreatyna jest jednym z suplementów, której skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny a w konsekwencji przyrost masy mięśniowej.
Ester kreatyny w porównaniu do monohydratu jest także bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny), co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach. Dzięki lepszemu wchłanianiu i większej stabilności, dawki estru kreatyny mogą być mniejsze niż tradycyjnego monohydratu.
Przeznaczony do stosowania głównie w sportach siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów) i wytrzymałościowych (kolarstwo, lekkoatletyka, piłka nożna).
Ester kreatyny podany w formie kapsułek daje możliwość wygodniejszego dawkowania i precyzyjnego odmierzenia porcji.


PREPARAT CEE CREATIN ETHYL ESTER MEGA CAPSULES TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU
Produkty z serii Mega Capsules produkowane są na nowoczesnej linii technologicznej do wytwarzania dużych kapsułek o rozmiarze 000 , zgodnie z normami ISO i HACCP, pod rygorami GMP i GHP i każda partia testowana jest laboratoryjnie przed opuszczeniem zakładu producenta.
JEST PODANY W WYGODNEJ I EKONOMICZNEJ FORMIE - MEGAKAPSUŁEK
SKŁAD: ester etylowy kreatyny HCl, tauryna, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), w kapsułce żelatynowej.
W porcji 2 kapsułek: 1600 mg estru etylowego kreatyny, 8,28 mg tauryny, 1,12 mg witaminy B6 (56% RDA).

%RDA - Realizacja zalecanego dziennego spożycia na porcję preparatu.

2. Cre-NO Muscle Max Mega CapsulesMoje Oczekiwania: Stosowałem już kreatyny Vitalmaxa i zawsze byłem z nich zadowolony, szczególnie cenię sobie właśnie CEE oraz jabłczan, przy których u mnie nie występuje taka retencja jak na mono, zaś siła i komfort treningowy znacznie wzrasta. Przy ujemnym bilansie kalorycznym, sporej ilości aero i intensywnych treningach liczę więc przede wszystkim na poprawę wytrzymałości i poprawę komfortu treningu bez efektu zalewania, jakże obecnie niepożądanego. Liczę na to tym bardziej, że styczności z jakąkolwiek formą kreatyny nie miałem już od około 10 miesięcy.
CRE-NO MUSCLE MAX MEGA CAPSULES.
Suplement diety zawierający jabłczan kreatyny z transporterami i prekursorami w kapsułkach
Najnowszej generacji, wieloskładnikowy preparat zawierający w składzie jabłczan kreatyny (tricreatine malate), cytrulinę, alfa ketoglutaran argininy (AAKG), taurynę i kwas alfa-liponowy (ALA).
Jabłczan kreatyny to udoskonalona postać kreatyny o znacznie wyższym stopniu wchłaniania niż tradycyjny monohydrat. W porównaniu do monohydratu jest także bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny) co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach.
. Cytrulina bierze udział w metabolizmie glukozy, przyspiesza regenerację mięśni, hamuje katabolizm białek mięśniowych.
Alfa ketoglutaran argininy - udoskonalona postać argininy, powoduje produkcję w organizmie tlenku azotu NO, ułatwia transport tlenu, aminokwasów i kreatyny, zwiększa „pompę mięśniową".
Tauryna działa antykatabolicznie, zmniejsza poziom cukru i cholesterolu we krwi, wspomaga syntezę białek, transportuje składniki odżywcze do krwi.
Kwas alfa liponowy (ALA) reguluje i stabilizuje poziom insuliny, ułatwia transport kreatyny, działa antyoksydacyjnie.

SPOSÓB UŻYCIA:
6 kapsułek dziennie, podzielone na 2 porcje. 3 kapsułki wziąć ok. 45 minut przed treningiem i 3 kapsułki bezpośrenio po treningu. W dni bez treningu 3 kapsułki w ciągu dnia i 3 kapsułki wieczorem. Nie łączyć bezpośrednio z posiłkami.

SKŁAD: alfa ketoglutaran argininy (AAKG), jabłczan kreatyny (tricreatine malate), l-cytrulina, tauryna, kwas alfa liponowy (ALA) w kapsułce żelatynowej.

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH:
w 1 kapsułce dziennej dawce (6 kapsułek)
Alfa ketoglutaran argininy (AAKG) 150 mg 900 mg
Jabłczan kreatyny (tricreatine malate) 600 mg 3600 mg
l-cytrulina 90 mg 540 mg
tauryna 150 mg 900mg
kwas alfa liponowy (ALA) 8,3 mg 50 mg
Produkty z serii Mega Capsules produkowane są na nowoczesnej linii technologicznej do wytwarzania dużych kapsułek o rozmiarze 000 , zgodnie z normami ISO i HACCP, pod rygorami GMP i GHP i każda partia testowana jest laboratoryjnie przed opuszczeniem zakładu producenta.

3. Amino BCAA 1000 Mega CapsulesMoje Oczekiwania: Poprawa regeneracji oraz zminimalizowanie efektu katabolicznego.
VITALMAX AMINO BCAA 1000 MEGA CAPSULES
Branched Chain Amino Acids (BCAA), czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, to trzy aminokwasy o właściwościach anabolicznych i antykatabolicznych: leucyna , izoleucyna i walina. Uważa się, że tworzą one ¼ składu aminokwasowego białek mięśni i w związku z tym zapotrzebowanie na nie w kulturystyce i innych sportach jest bardzo wysokie.
Główne przeznaczenie Vitalmax AMINO BCAA 1000 MEGA CAPSULES to:
- ochrona białek mięśniowych przez ich rozpadem,
- przyspieszenie okresu regeneracji po wysiłku fizycznym,
- obniżenie ryzyka uszkodzenia masy mięśniowej,
- podwyższenie siły mięśni.
AMINO BCAA 1000 VITALMAX to czysty hydrolizat aminokwasów. Jest to bardzo ważne, gdyż wielu producentów pod nazwą bcaa oferuje zwykły ekstrakt aminokwasów, nie poddany hydrolizie co znacznie zmniejsza przyswajanie i skuteczność preparatu.
PODANY W WYGODNEJ I EKONOMICZNEJ FORMIE MEGAKAPSUŁEK
TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU

Produkty z serii Mega Capsules produkowane są na nowoczesnej linii technologicznej do wytwarzania dużych kapsułek o rozmiarze 000 , zgodnie z normami ISO i HACCP, pod rygorami GMP i GHP i każda partia testowana jest laboratoryjnie przed opuszczeniem zakładu producenta.
SKŁAD: Izoleucyna, Leucyna, Walina, kapsułka żelatynowa
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA 100G: W 1 KAPSUŁCE
1726 kJ/ 408 kcal 18 kJ / 4 kcal
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100g: W 1 KAPSUŁCE:
Białko 97,0g 0,970 g
Węglowodany 0,4g 0,004 g
Tłuszcz 1,9g 0,019 g
ZAWARTOŚĆ AMINOKWASÓW
W dziennej dawce (5 kapsułek) W 1 kapsułce:
Izoleucyna 2250mg 450 mg
Leucyna 1500,0 g 300 mg
Walina 750,0 g 150 mg

4. Amino Essencial 6000 Mega CapsulesMoje Oczekiwania: Absolutna podstawa i najważniejszy element mojego zestawu. Jak ważne są aminy dobrej jakości o pełnym aminogramie chyba nie trzeba nikomu mówić. Główny cel to poprawa regeneracji mięśni oraz ich ochrona przed czynnikami katabolicznymi.
AMINO ESSENCIAL 6000 MEGA CAPSULES. SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY AMINOKWASY EGZOGENNE W KAPSUŁKACH
Vitalmax Amino Essencial 6000 to najnowszej generacji suplement w skład którego wchodzi hydrolizat aminokwasów esencjalnych (egzogennych).
Jest to grupa ośmiu aminokwasów, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie i muszą być dostarczane w pożywieniu pochodzenia zwierzęcego (mięso, ryby, nabiał itp.). Żywienie pokarmami ubogimi w aminokwasy niezbędne może doprowadzić do zaburzeń chorobowych. Uzupełnianie ich w sportach siłowych jest wyjątkowo ważne, gdyż są one niezbędne do budowy struktur mięśniowych.Przyjmowanie dodatkowych porcji aminokwasów egzogennych ma działanie energetyczne, anaboliczne i antykataboliczne co przekłada się na wzrost siły i masy mięśni.
PREPARAT AMINO ESSENCIAL 6000 MEGA CAPSULES TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU
Produkty z serii Mega Capsules produkowane są na nowoczesnej linii technologicznej do wytwarzania dużych kapsułek o rozmiarze 000 , zgodnie z normami ISO i HACCP, pod rygorami GMP i GHP i każda partia testowana jest laboratoryjnie przed opuszczeniem zakładu producenta.
JEST PODANY W WYGODNEJ I EKONOMICZNEJ FORMIE - MEGAKAPSUŁEK
SKŁAD: L-histydyna, L-izoleucyna, L-leucyna, L-lizyna, L-methionina, L-fenyloalanina, L-treonina, L-tryptofan, L-walina w kapsułce żelatynowej
ZAWARTOŚĆ AMINOKWASÓW

W jednej kapsułce w dziennej dawce (6 kapsułek)
L-histydyna 92 mg 552 mg
L-izoleucyna 115 mg 690 mg
L-leucyna 230 mg 1380 mg
L-lizyna 97 mg 582 mg
L-methionina 155 mg 930 mg
L-fenyloalanina 63 mg 378 mg
L-treonina 74 mg 444 mg
L-tryptofan 46 mg 276 mg
L-walina 115 mg 690 mg

5. CFM Whey Protein Isolate 90% saszetkiMoje Oczekiwania: Uzupełnienie diety o białko najwyższej jakości oraz, nie ukrywam, delektowanie się walorami smakowymi:P
CFM WHEY PROTEIN ISOLATE INSTANT BV 159 w saszetkach - praktyczne dawkowanie
Opakowanie zawiera 40 lub 70 jednorazowych saszetek po 30g każda.
Ten rodzaj opakowań jest najbardziej higieniczny i jednocześnie praktyczny.
Teraz już nie musisz nosić ze sobą całego opakowania odżywki, ewentualnie pojednynczych dawek odsypanych do różnych pojemników.
Od dziś możesz wziąć ze sobą tylko tyle odżywki ile aktualnie potrzebujesz.
Nie musisz także kupować dużego opakowania odżywki w jednym smaku.
Możesz wybrać opcję z całością saszetek w jednym smaku lub w różnych kombinacjach smakowych.

Odżywka wysokobiałkowa powodująca przyrost masy mięśniowej, zawierająca izolat białka serwatki CFM.
Vitalmax CFM Whey Protein Isolate to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest izolat białka serwatkowego wytwarzany w niskich temperaturach w procesie przepływu krzyżowego (Cross Flow Mikrofiltration).
Jest to najbardzie zaawansowane technologicznie białko powstające z serwatki.
W odróżnieniu od innych izolatów dostępnych na rynku, cec***e go minimalna ilość sodu a także to, że dzięki technologii CFM zachowuje wszelkie najistotniejsze frakcje białkowe potrzebne do budowy masy (izolaty uzyskane inną metodą niż CFM tracą część swych zalet).
W ponad 99% nie denaturowany, zawiera potężną dawkę aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), alfa-laktoalbuminy (odpowiedzialnej za system immunologiczny), glikomakropeptydów oraz wapnia potrzebnego w diecie sportowca.
CFM jest też lepiej przyswajalny od innych izolatów, ponieważ nie zawiera żadnej chemii - odtłuszczenie i usunięcie laktozy zachodzi przy użyciu bezpiecznych , ceramicznych filtrów.
Jego wskaźnik przyswajalności BV wynosi 159
Stosowanie odżywek białkowych powinno być ściśle związane z podstawową dietą zawodnika i stanowić uzupełnienie ilości białka w pożywieniu do pożądanej wielkości (w przypadku kulturystów ok. 2g na 1kg wagi).
Dzięki odżywkom można dość precyzyjnie regulować proporcje białek i węglowodanów w diecie, przy treningu budującym masę mięśniową.
Odżywki wysokobiałkowe wykorzystywane są także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych i rekonwalescencji po zabiegach, itp.
TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU
SKŁAD: izolat białka serwatki (CFM), chlorek potasu, mieszanka witaminowa: witamina C, witamina E, kwas pantotenowy, niacyna, witamina B6, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, witamina B12, chlorek magnezu, substancje słodzące: aspartam i acesulfam K, aromat waniliowy dla smaku waniliowego, aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego, aromat bananowy dla smaku bananowego, aromat orzechowy dla smaku orzechowego, aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego, aromat kokosowy dla smaku kokosowego

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA w 100g preparatu: w 1 porcji (30g)
1529kJ/ 359 kcal 459 kJ/108 kcal

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100g preparatu: w 1 porcji (30g)
Białko 90,00g 27,00g
Węglowodany 0,5g 0,15g
Tłuszcz 0,5g 0,15 g
MINERAŁY:
Potas 950mg 285mg
Magnez 135 mg 40,5mg

WITAMINY:
Witamina C 15,84 mg 4,75 mg
Witamina E 2,46 mg 0,73 mg
Niacyna (nikotinamid) 4,75 mg 1,43 mg
Kwas pantotenowy 1,76 mg 0,53 mg
Witamina B6 0,64mg 0, 19 mg
Tiamina (witamina B1) 0,46mg 0,14 mg
Ryboflawina (witamina B2) 0,43 mg 0, 13mg
Flacyna(kwas foliowy) 0,05mg 0,015 mg
Biotyna 0,04 mg 0,012 mg
Witamina B12 0,25 ug 0,075 ug
===========================================================
Zawartość aminokwasów w 100g produktu:
Izoleucyna (BCAA) 5700mg
Leucyna (BCAA) 11800mg
Lizyna 10400mg
Metionina 2700mg
Cysteina 2900mg
Fenyloalanina 3700mg
Tyrozyna 3800mg
Treonina 4400mg
Tryptofan 1900mg
Walina (BCAA) 5500mg
Arginina 3400mg
Histydyna 2300mg
Alanina 5400mg
Kwas asparaginowy 10200mg
Kwas glutaminowy 17000mg
Glicyna 1600 mg
Prolina 4300mg
Seryna 3100mg

6. Complex Carbo 3x saszetkiMoje Oczekiwania: Uzupełnienie strat glikogenowych po ciężkim treningu.
COMPLEX CARBO 3X w saszetkach - praktyczne dawkowanie
Opakowanie zawiera 25,50 lub 100 jednorazowych saszetek po 40g każda. Ten rodzaj opakowań jest najbardziej higieniczny i jednocześnie praktyczny. Teraz już nie musisz nosić ze sobą całego opakowania odżywki, ewentualnie pojednynczych dawek odsypanych do różnych pojemników.Od dziś możesz wziąć ze sobą tylko tyle odżywki ile aktualnie potrzebujesz. Nie musisz także kupować dużego opakowania odżywki w jednym smaku. Możesz wybrać opcję z całością saszetek w jednym smaku lub w różnych kombinacjach smakowych.
Vitalmax Carbo Complex to odżywka węglowodanowa, będąca mieszaniną węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania.
Wzbogacona została także w witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach.
Przeznaczona jest dla sportowców wszystkich dyscyplin , zarówno siłowych jak i wytrzymałościowo - szybkościowych.
Najczęściej odżywki typu Carbo używają biegacze, kolarze, pływacy, piłkarze, koszykarze, ale także trójboiści czy kulturyści.
Odżywki węglowodanowe mają za zadanie jak najszybsze uzupełnienie energii w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i po jego zakończeniu.
Zastosowane w Vitalmax Carbo Complex węglowodany o różnych długościach łańcucha, w optymalnie dobranych proporcjach, pozwalają na stopniowe odzyskiwanie traconej energii i elektrolitów.
Odżywka przyjęta bezpośrednio po wysiłku pozwala uzupełnić zapasy glikogenu w mięśniach co ma decydujące znaczenie w procesach katabolicznych.
VITALMAX CARBO COMPLEX TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU

SMAKI: CYTRYNOWY, WIŚNIOWY, KIWI, POMARAŃCZOWY

WARTOSĆ ENERGETYCZNA: 100g: w 1 porcji (40g)
1581 kJ / 372 kcal 632,4 kJ / 148,8 kcal
Wartość odżywcza w 100g: w 1 porcji (40g)
Białko 0g 0g
Tłusz 0g 0g
Węglowodany 93g 37,2g
MINERAŁY:
Potas 950mg 285mg
Magnez 135mg 40,50 mg
WITAMINY:
Witamina E 2,46mg 0,73mg
Tiamina (witamina B1) 0,46mg 0,14 mg
Ryboflawina (witamina B2) 0,43 mg 0,13mg
Witamina B6 0,64mg 0,19 mg
Witamina B12 0,25ug 0,075ug
Folacyna (kwas foliowy) 0,05mg 0,015mg
Kwas pantotenowy 1,76 mg 0,53 mg
Niacyna (nikotinamid) 4,75 mg 1,43 mg
Biotyna 0,04 mg 0,012 mg
Witamina C 15,84 mg 4,75 mg
Skład na 100g węglowodanów:
Maltodekstryna 80g
Dekstroza 10g
Fruktoza 10g

7. AAKG 3000 MEGA CAPSULESMoje Oczekiwania: Poprawa jakości treningu oraz uzyskanie „pompy treningowej". A kto wie, jeśli będę miał siłę, to ten suplement może i przyda się wieczorem w zaciszu alkowy:P:P:P
A-AKG arginin 3000 Mega Capsules
Suplement diety zawierający alfa ketoglutaran argininy (AAKG) w kapsułkach
Alfa Ketoglutaran argininy (AAKG) to składnik pokarmowy, który bierze udział w powstawaniu w organizmie związków mających wpływ na budowanie masy i siły mięśni a także działających energetycznie i podnoszących sprawność seksualną. Związki te to tlenek azotu (NO) i agmatyna. Ich odpowiedni poziom w organizmie powoduje lepsze ukrwienie narządów, co przekłada się na wzrost tzw. „pompy mięśniowej" , pożądanej w sportach siłowych.Większe ukrwienie powoduje także lepsze rozprowadzenie składników odżywczych, węglowodanów, aminokwasów i tlenu co powoduje przyspieszenie budowy mięśni, spalania tłuszczu oraz lepszą regenerację potreningową.
Preparat zwiększa także tzw. sprawność seksualną, ponieważ tlenek azotu wspomaga procesy fizjologiczne mające wpływ na erekcję.
PODANY W WYGODNEJ I EKONOMICZNEJ FORMIE MEGAKAPSUŁEK
TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU
Produkty z serii Mega Capsules produkowane są na nowoczesnej linii technologicznej do wytwarzania dużych kapsułek o rozmiarze 000 , zgodnie z normami ISO i HACCP, pod rygorami GMP i GHP i każda partia testowana jest laboratoryjnie przed opuszczeniem zakładu producenta.
1 kapsułka zawiera 1000mg alfa ketoglutaranu argininy (AAKG)
Dzienna porcja (3 kapsułki) zawiera 3000mg alfa ketoglutaranu argininy (AAKG)
SKŁAD: Alfa Ketoglutaran argininy (AAKG) w kapsułce żelatynowej.

8. L-karnitin liquid 30000 PROMOCJA! - 500ml + 500ml GRATISMoje Oczekiwania: Podkręcenie tempa spalania tłuszczu.
DIETETYCZNY ŚRODEK SPOŻYWCZY DLA SPORTOWCÓW I OSÓBO WZMOŻONYM WYSIŁKU FIZYCZNYM
L-karnityna jest naturalną substancją pochodzenia aminokwasowego, klasyfikowaną jako czynnik witaminopodobny. Może być syntetyzowana w wątrobie i nerkach z lizynyi metioniny, w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Karnityna jest substancją niezbędną do prawidłowego funcjonowania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, a także innych tkanek i organów. Reguluje przemianę kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich spalanie. Uważa się, że bez karnityny organizm nie mógłby korzystać z tłuszczu jako źródła energii.
Wyniki badań wskazują również na korzystne efekty stosowania karnityny przed wysiłkiem fizycznym. Jej podawanie zwiększa wytrzymałość i odporność na przeciążenia i zmęczenie. Nawet podanie dużych ilości l-karnityny nie powoduje skutków ubocznych. Najlepsze efekty osiąga się stosując karnitynę w okresie wzmożonych treningów aerobowych (rower stacjonarny, stepper, szybki chód itp.).
Karnityna Liquid Vitalmax w opakowaniu 500ml zawiera 30.000mg czystej l-karnityny w najlepiej przyswajalnej i wykorzystywanej przez organizm formie.
PREPARAT VITALMAX L-KARNITIN LIQUID 30000 TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU
Skład:
10ml płynu zawiera 600mg czystej l-karnityny
Wartość energetyczna - w 100ml preparatu:
46 kJ / 11 kcal
Wartość odżywcza - w 100ml preparatu:
Białko 6g
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g

9. Bvit capsMoje Oczekiwania: Uzupełnienie braków witamin w organizmie.
VITALMAX - B VIT CAPS - kompleks witamin z grupy B
Witaminy z grupy B są odpowiedzialne za szereg procesów w organizmie.Najważniejsze z nich to:
- uwalnianie energii z węglowodanów, tłuszczy i białek
- wpływ na sprawność układu nerwowego, mięśniowy i czynność serca.
- wspomagają spowolnienie procesu starzenia
- poprawiają sprawność umysłową, koncentrację i pamięć.
- pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry, paznokci i włosów.
- biorą udział w wytwarzaniu krwinek czerwonych.
- wpływają na wzrost.
- zwiększają apetyt.
Ponieważ witaminy z grupy B są rozpuszczalne w wodzie i usuwane z organi¬zmu wraz z nią, powinny być uzupełniane podczas codziennej diety.
Zawartość składników aktywnych w 1 kapsułce: w porcji dziennej (2 kapsułki):
%RDA %RDA

Kwas pantotenowy 20 mg (333%) 40 mg (666%)
Niacyna (nikotinamid) 9 mg (50% ) 18 mg (100%)
Tiamina (witamina B1) 5 mg (357%) 5 mg (714%)
Ryboflawina (witamina B2) 5 mg (312% ) 10 mg (624%)
Witamina B6 5 mg (250%) 10 mg (500%)
Folacyna (kwas foliowy) 500 mcg (250%) 1000 mcg (500%)
Biotyna 250 mcg (166%) 500 mcg (332%)
Witamina B12 25 mcg (1000%) 50 mcg (5000%)
%RDA - Realizacja zalecanego dziennego zapotrzebowania na porcję preparatu

10. Witamina C + cynkMoje Oczekiwania: Uzupełnienie braków witamin w organizmie. Zbijanie kortyzolu oraz poprawa jakości snu.
CYNK + WITAMINA C
VITALMAX CYNK + WITAMINA C to suplement łączący antyoksydant kwas askorbinowy z cynkiem.
Kwas askorbinowy (witamina C) pełni w organizmie wiele funkcji. Wpływa na wytwarzanie i zachowywanie kolagenu, ułatwia gojenie się ran, złamań, podnosi odporność na zakażenia, uszkodzenia oraz na choroby, szczególnie w okresach przeciążenia fizycznego.Skraca czas trwania zaziębienia i zakażenia, wzmacnia system immunologiczny a także posiada wiele innych cennych zalet. Cynk jest niezbędny m.in. w syntezie białka oraz kwasów nukleinowych, kieruje kurczliwością mięśni, bierze udział w tworzeniu insuliny. Odgrywa ważną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo - zasadowej. Zapewnia prawidłową czynność prostaty oraz narządów rozrodczych. Korzystnie wpływa na proces wzrostu. Cynk poprawia sprawność intelektualną a w wieku starszym zapobiega rozwojowi demencji starczej.
Vitalmax Cynk + witamina C charakteryzuje się najwyższą jakością i czystością surowców.
TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU
SKŁAD: kwas askorbinowy, mleczan cynku, kapsułka żelatynowa
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100g:
Białko 1g
Węglowodany 94g
Tłuszcz 1g
1 KAPSUŁKA ZAWIERA 900 mg kwasu askorbinowego (witaminy C) i 15 mg cynku.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA 100g:
1652,5 kJ/ 388,7 kcal

DAWKOWANIE:
DT:
Rano po wstaniu:
- CEE Creatin Ethyl Ester Mega Capsules - 2 kapsułki,
- Amino Essencial 6000 Mega Capsules - 10g,
Do śniadania:
- CFM Whey Protein Isolate 90%
- Bvit caps - 2 kapsułki,
- Witamina C + cynk - 3 kapsułki
Przed treningiem :
- Cre-NO Muscle Max Mega Capsules - 6 kapsułek,
- AAKG 3000 MEGA CAPSULES - 4 - 5 kapsułek,
- Amino BCAA 1000 Mega Capsules - 10g,
- L-karnitin liquid 30000 - 20ml.
Po treningu:
- CEE Creatin Ethyl Ester Mega Capsules - 2 kapsułki,
- Amino Essencial 6000 Mega Capsules - 20g
- Complex Carbo 3x saszetki - 40g
- CFM Whey Protein Isolate 90% - 30g
- L-karnitin liquid 30000 - 20ml
Na noc:
- Bvit caps - 2 kapsułki (do ostatniego posiłku)
- Witamina C + cynk - 3 kapsułki (przed snem)
DNT:
Rano po wstaniu:
- CEE Creatin Ethyl Ester Mega Capsules - 2 kapsułki,
- Amino Essencial 6000 Mega Capsules - 10g,
Wieczorem:
- Cre-NO Muscle Max Mega Capsules - 6 kapsułek,
- Amino Essencial 6000 Mega Capsules - 10g,
Na noc:
- Bvit caps - 2 kapsułki (do ostatniego posiłku)
- Witamina C + cynk - 3 kapsułki (przed snem)
Aero
Przed aerobami:
- Amino BCAA 1000 Mega Capsules - 10g,
Po aerobach:
- Amino Essencial 6000 Mega Capsules - 10g,

Do tego stosuję kilka preparatów prozdrowotnych takich jak Aspargin, Filomag, Rapacholin C, Urosept, Uromaxin (jeśli ktoś w aptece będzie Wam chciał wcisnąć reklamowany w TV Urinal, to od razu pytajcie o Uromaxin!!! Doznacie szoku jak porównacie cenę oraz stężenie i liczbę tabletek obu preparatów), a także różne napary herbaciane… bo lubię:P.

4. Dieta
Według rad znajomej pary zawodników w trakcie przygotowań nie będę zbytnio zmieniał diety, którą obecnie jest lekko zmodyfikowana CKD, w myśl zasady „nie zmienia się tego, co działa". Pewne roszady i przetasowania dietetyczne na pewno pojawią się w ostatnich 2 tygodniach przed zawodami, ale to już omówię, kiedy nadejdzie ten czas. A tak mniej więcej prezentuje się moja dieta na tę chwilę, choć nie zawsze wygląda identycznie, gdyż czasami dokonuję małych modyfikacji szczególnie jeśli chodzi o rodzaje mięsiwa, choć nie tylko.
1. Jajecznica z 5 całych, ogromnych, wiejskich jaj 5g oliwy z oliwek. Łyżka masła orzechowego. Pomidor.
B - 40g, T - 43g, W - 5g,
2. 180g piersi z kurczaka, 200g warzyw (brokuły/fasolka szparagowa/pomidor/szpinak/kalafior), 10g oliwy z oliwek, łyżka masła orzechowego
B - 35g, W - 5g, T - 17,5,
3. Jajecznica z 7 jaj (3 całe jajka, 4 białka), 50g tuńczyka w sosie własnym, 5g oliwy z oliwek, 20g orzechów włoskich i laskowych, pomidor.
B - 43g, T - 35g, W - 3g,
4. 200g karkówki lub schabu, 200g warzyw, 5g oliwy z oliwek (przedtreningowy)
B - 35 - 40g, T - 51g, W - 4g,
5. 200g piersi z kurczaka, 200g brokułów (potreningowy) (w zależności od dnia i samopoczucia oraz stanu formy czasami w posiłkach przedtreningowych i potreningowych dodaję trochę węgli z ryżu brązowego lub basmati)
B - 40g, T - 0, W - 4g,
6. 200g piersi z kurczaka, 200g brokułów, 15g oliwy z oliwek
B - 40g, T - 15, W - 4g,
Ogółem:
B - 233g (2,7g na kgmc), W - 25g (0,3g na kg mc - nie wliczając carbo potreningowego), T - 176,5g (2,1g na kgmc) = 2620,5 kcal
Zapotrzebowanie = 3150 kcal
4. Trening
System jakim obecnie trenuję to niemalże klasyczny split. To co podaję poniżej to oczywiście tylko przykład, ponieważ często zmieniam ćwiczenia starając się nie popadać w rutynę i dostarczać mięśniom nowych bodźców. Do tego dochodzą aeroby - w tej chwili 5 razy w tygodniu zawsze po śniadaniu po 50 minut (poniedziałek, środa, piątek oraz sobota i niedziela). Możliwe, że od przyszłego tygodnia dołożę interwały po treningu siłowym ze względu na małe rozprężenie dietetyczno - treningowe jakiego dopuściłem się w zeszłym tygodniu, a szczególnie w weekend:P Ale to jeszcze nic pewnego.
Poniedziałek (klatka + przedramię + brzuch)
Klatka
1. Wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej: 60x20, 80x15, 100x12, 110x8, (drop seria)120x8->100x8->60->10
2. Wyciskanie na skosie dodatnim hantlami z supinacją nadgarstków: 25x16, 30x12, 35x10, (drop seria) 35x8->30->8->25->10
3. Wyciskanie na maszynie siedząc łączone z rozpiętkami na ławeczce skośnej dodatniej. 4 serie po 12 - 15 ruchów każdego ćwiczenia bez przerwy.
Przedramię
1. Uginanie sztangi trzymanej nachwytem stojąc: 3x12
2. Uginanie nadgarstków ze sztangą opartą o kolana połączone z uginaniem nadgarstków z drążkiem wyciągu dolnego trzymanego za plecami nachwytem: 3x12+12
Brzuch (wszystkie ćwiczenia wykonywane jedno po drugim w 4 obwodach)
1. Brzuszki na ławeczce rzymskiej z obciążeniem 4 x 20 (15kg)
Maszyna do spięć 4 x 20 - 24
Wznosy nóg wisząc na drążku 4 x 20
Brzuszki skośne leżąc na boku 4 x20 na każdą stronę

Wtorek (Nogi)
1. Przysiady ze sztangą trzymaną z tyłu: 60kgx20, 80x16, 100x12, 110x10, 120x8, 130x6, (drop seria) 130x6->100->10->80x12.
2. Wykroki łączone z MC na prostych nogach: 4x12+12
3. Wyprosty na maszynie: 4 - 5 serii po 10 - 18 ruchów
4. „Ginekolog": Serie łączone na przywodziciele i odwodziciele 4x20+20
5. Łydki: 3 serie wspięć na dużym ciężarzepo 10 - 12 ruchów i 3 serie jednonóż na suwnicy po 24 - 30 ruchów na każdą nogę.
Środa (wolne) (aero + brzuch jak w poniedziałek)
Czwartek (Barki + triceps)
Barki
1. Wyciskanie hantli na ławeczce pionowej 25x16, 30x12, 32x10, 35x8, (drop seria) 35x6->30->10->25->12
2. Wznosy hantli bokiem stojąc 15kg x 10, 12kg x 12, 10kgx 16, 8kgx 20
3. Wznosy hantli w opadzie tułowia 10kgx12, 8kg x 16, 6kg x 18, 6kg x 18
4. Szrugsy: 4 serie łączone: barki wysunięte do przodu (10ruchów), neutralnie (10 ruchów) i do tyłu (10 ruchów)
Triceps
1. Pompki z obciążeniem na poręczach: 15kg x 18, 20 x 14, 30 x 10, (drop seria) 30 x 10-> tylko ciężar własnego ciała x 12
2.Francuz leżąc do czoła: 25 x 18, 30 x 16, 35 x 12, (drop seria) 40 x 10 ->25 x 10
3. Ściąganie uchwytu prostego wyciągu górnego połączone ze ściąganiem linek wyciągu górnego. 3 serie do upadku mięśniowego.
Piątek (Plecy + biceps + brzuch)
Plecy
1. Podciąganie na drążku w uchwycie wąskim lub szerokim - 4 serie.
2. Ściąganie drążka do klatki. Powtórzenia w seriach: 12 - 16 - 18 - 20
3. Wiosłowanie sztangą lub hantlami: 12 - 16 - 18 - 20
4. Martwy ciąg: 8 - 12 - 16 - 20
5. Ściąganie do kolan drążka wyciągu w pochyle tułowia. 12 - 16 - 18 - 20
Biceps
1. Unoszenie hantle chwytem młotkowym. 8 - 10 - 12 - 16
2. Modlitewnik - sztanga łamana, wąski uchwyt. 10 - 12 - 12
3. Unoszenie hantli w oparciu o kolano: 10 - 12 - 14
4. Jedna seria dobijająca 3x7
Brzuch - jak w poniedziałek i środę

4. Fotki
A teraz czas na kilka fotek obrazujących moją obecną formę. Fotki pochodzą mniej więcej sprzed 14 - 20 dni i niestety są słabej jakości - wykonane słabym, pożyczonym aparatem lub telefonem. Nowe pojawią się jak tylko załatwię cyfrówkę na dłużej, co prawdopodobnie będzie miało miejsce w weekend. Wówczas wrzucę fotki w pozach, bez cenzury i żadnych cięć, tak więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. A tymczasem kilka ujęć mojej osoby…

PROSZĘ NIC NIE PISAĆ, DOPÓKI NIE NAPISZĘ, ŻE SKOŃCZYŁEM WKLEJAĆ FOTKI!!!!!!!!!! TROCHĘ TO POTRWA<img src="">Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-09-16 13:52:20

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-09-21 11:46:39

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Czesc Kofi. Zapraszam do mojego nowego tematu:) Tam będzie można się wszystkiego dowiedzieć mniej więcej na bieżąco:)
Pozdrawiam:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
OK, póki co koniec!!:) Można pisać, a ja raz jeszcze przepraszam za jakość fot. Po weekendzie pojawią się w lepszej jakości, w pozach i bez cenzury mojej uroczej facjaty:P
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zapraszam do śledzenia testu!


Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-09-16 14:01:06

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200205
ja yebie - forma kozak

pewnie wszyscy beda wdzieczny za kilka fot w podstawowych pozach i w lepszej jakosci - wiec czekamy

cenzura moze byc - roznie bywa - wiec jesli Ci wygodniej 'wycinaj' twarz


Przygotowujesz sie di tej imprezki w Zabrzu?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Solaros, dzięki za miłe słowa. Tak, od tego tygodnia zacząłem konkretnie przygotowywać się do Pucharu Polski w Zabrzu 17 października.
Kolejne fotki będą bez cenzury twarzy, w końcu i tak będzie ją widać na zawodach:)
Więcej fotek tak jak pisałem - po weekendzie jak załatwie dobrą cyfrówkę i ktoś porobi mi zdjęcia w pozach obowiązkowych:)
Pozdrawiam serdecznie!

PS Zapraszam tez do mojego tematu w dziale Atleta, który pojawi się dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11124 Napisanych postów 51314 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
ło ja cie super sylwetka!!

zestaw też dobry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
No muszę przyznać, że zestaw super! Jestem już mocno zmęczony dietą, którą w zasadzie miałem kończyć, a tutaj nagle mi wyskoczyli z pomysłem przygotowania do PP, więc siła rzeczy muszę ją przedłużyć. Mam więc nadzieję, że ten śliczny zestawik da mi więcej energii i wytrzymałości na treningach i pozwoli przetrwać ciężkie chwile. Tym bardziej, że nie brałem żadnych kreatyn i tym podobnych supli już od bardzo dawna!

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356


A tutaj pierwsza porcja supli z dzisiaj rana:) CEE oraz Amino Essencial 6000:) Wykonanie opakowań bardzo fajne, każde pudełko ma jeszcze taką specjalną "zawleczkę" bezpieczeństwa pod zakrętką, zaś same capsy zapakowane są dodatkowo w woreczki. Spoko sprawa.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9060
Szacun za forme Plegary calkiem kozak Na pewno bede sledzic

Zmieniony przez - Habrul w dniu 2010-09-16 15:08:22

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160619
sylwetka zayeb!sta, na vitalmaxie na pewno się nie zawiedziesz, sam stosuję ich produkty i jestem bardzo zadowolony.Na pierszej fotce z siłki, trzymasz w rękach odważniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dzieki panowie za pozytywne słowa! To motywujące!
Tak, trzymam odważniki i widać je na samym dole fotki:)

A oto moje dzisiejsze śniadanko:) Dzisiaj placek z okazji tego, że kończę ładowanie węglami:)
Płatki owsiane i mąką żytnia:)To mój ulubiony posiłek, który po prostu uwielbiam. Dodaję do niego 20g rodzynek, 10g suszonych moreli oraz 15g orzechów włoskich.
Całość na patelni:)
I już gotowe, posmarowane pysznym jogurtem Jogobella Light o smaku jagody z czymś tam:P:P:P A co, w końcu to ładowanie:P I niestety ostanie użycie tego jogurtu przed zawodami:(
Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-09-16 15:14:18

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160619
"Ginekolog"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporo odżywek - jak pogodzić

Następny temat

Hydroxycut / Arson / Six Star Creatine

nutloveb