SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Blood and Destroy by pitbull61 - podsumowanie str. 56 !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Na ostatnim filmiku z przysiadów jakaś pani w kadr się z nóżkami wje***a przez co nadała dynamiki filmowi

ogólnie super dawno nie zaglądałem ale widzę że poprawiłeś wiosłowanie, żarcie jak zwykle konkret. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Tia, udziec Pani całkiem niezły

Dzięki zielony, gdzieś za 1h wrzucę podsumowanie pierwszego etapu testu - waga, wymiary, fotki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ma ktoś jakąś sugestię co do dawkowania CON-CRET ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
myslisz ze to nie jest w chooya przyciecie z tymi dawkami?

tj.pudlo ma az 84kaps./38g?

dawki - nie ma co sie szczypac przed + po treningu!

czytales jakies badania na temat chlorowodorku?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
solar - pudło ma 48kaps i 38,4g w przypadku prochu.

Właśnie po to testuję, aby się przekonać, czy nie tną w chooja, ale w usa chwalą prawie wszyscy, co stosowali.. Odstawiam anarchy przedtreningowo, aby poznać konkretnie potencjał tylko tego cuda..

badań nie czytałem, masz cuś na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie no - wlasnie daletgo pytam
podchodzi cos pod KA ,ale jeszcze mocniejsza wersja chyba
jestem ciekaw

z tym brak problemow z 'bulgotaniem',czy lepsza rozpuszczalnosc - to jak sie kupi o duzym rozdrobnieniu to juz nie ma polowy problemow i jesli sie ropusci do konca
Drugi mit to faza nasycania - tez w przypadku mona nawet nie konieczne wiec.....

tylko ten minus co z rego ze jest koncentrat skoro kosztuje 5x tyle co mono za opakowanie 5x mniejsze?

Tak czy inaczej jestem ciekaw jak ten koncentrat dziala.

Bez adnego boostera NO/pobudzacza bedziesz teraz?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
BEZ ŻADNEGO ! Zero innej krety, właśnie po to, żeby można było jednoznacznie stwierdzić, czy działa..

Zobaczymy jak dam radę pociągnąć bez preworkout z treningami rano...

Z pozostałych supli dokończę PCM jeszcze i wchodzę też jutro z FireDrolem

Co dom fazy nasycenia z mono, to opinie są cały czas poidzielone..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
taka roznicy ze jest szybciej i wiecej - ale tez wiecej 'marnowane' przez te pierwsze kilka dni
efekt po 2-4tygodniach jest taki sam

optymalna dawak dla mnie to 5-10g/ed
czasmi 5g zjem jak zapomne - czasami dam 2x5
czasami dam 15g


nie czuje roznicy zadnej

choc nie wiem jakby bylo jechac 6-8tygodni na 10-15g
a np. 8tygodni na 5g

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja od nowego roku pojadę dłużej na mono, zrobię z fazą nasycenia.

Tymczasem za chwilę podsumowanie pierwszego etapu cyklu.

Solar - gorąca prośba, aby dopisać w temacie - podsumowanie pierwszego etapu str. 39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363




Dane:

Wzrost: 176 cm / 176 cm
Waga ciała: 76,5 kg / 84 +7,5kg





Obwody:

Brzuch (na wysokości pępka): 82 / 85 +3cm
Klatka: 107,5 / 114 +6,5cm
Obręcz barkowa: 121 / 132 +11cm
Biceps (napięty) lewy/prawy: 37/38,5 / 39,5/41+2,5cm
Udo (środek)lewe/prawe: 55/55 / 58/58 +3cm
Łydka lewa/prawa: 35/36 / 36/37 +1cm

Fotki:





-Przod luzem





-Mięśnie dwugłowe ramion przodem





-Mięśnie dwugłowe ramion tyłem





-Bok luzem





-Mięśnie klatki piersiowej bokiem





-Tył luzem





-Triceps





-Mięśnie ud









Generalnie z efektów póki co jestem BARDZO zadowolony.
Aktualna waga - 84kg - była założeniem do którego miałem zamiar dotrzeć wraz z końcem testu, czyli 19-12.

Co do wymiarów, to najbardziej jestem zadowolony z barów i łap, najmniej z łydek, które nie poszły prawie wogóle..
Klata też sporo poszła, ale jest to jakoś mniej zauważalne, tzn, ja to widzę i czuję, fotki natomiast tego nie odzwierciedlają..

Brzuch przy takim skoku wagi wydaje mi się wzrost minimalny, więc nie przejmuję się tym zupełnie, tym bardziej, iż bardzo nie widać tych 3cm..

GENERALNIE w lustrze widzę naprawdę spory progres, znajomi również zauważyli zmianę całościową sylwetki in plus.

PYTANIE teraz, czy i jaka w tym zasługa Post Cycle Matrix ?
Myślę, że najlepszą odpowiedzią na to będą wyniki badań. Krew na nie oddaję we wtorek. Napewno PCM dało mi sporo energii, aby ciągnąć to wszystko na wysokich obrotach.

Od jutra II ETAP cyklu - odstawiam przedtreningówkę i wchodzę na CON-CRET, czyli "najdroższą kreatynę świata" - zobaczymy cz warta jest wydania na nią trochę więcej grosza, w szczególności przy tak małych dawkach..

Wchodze również z FireDrolem, czyli boosterem teścia i dokończę PCM.

Cały cykl kończę 19-12.

Liczę na komentarze, uwagi.

Pozdro.

Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2010-11-21 20:16:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na dobry początek..

Następny temat

nutrabolics...

WHEY premium