SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST/ MAX MASS with GM+XS by Fresh_05 pods.str.15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
1. :) Witam bardzo serdecznie w moim ogólnie pierwszym nie sponsorowanym teście Green MAGnitude ze stajni Controlled Labs oraz Xtreme STACK’a ze stajni Kaizen’a. Wygląd swojej sylwetki zawdzięczam bardzo ciężkiej pracy i systematyczności oraz niestety błędom w treningu, diecie, regeneracji… co z resztą widać jak na taki staż. Aktualnie kończę tydzień regeneracyjny w czym 2 tygodnie ciężkiej pracy fizycznej co poskutkowało w utracie wagi i wymiarów… :( Moim celem jest powrót do formy a wręcz poprawienie jej. :)

Zmieniony przez - Fresh_05 w dniu 2008-02-10 23:00:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
2. Zdjęcia i charakterystyka produktów:


Xtreme STACK:
Fakty i korzyści ze stosowania Kaizen Xtreme Stack
• Unikalne połączenie dwóch, ekstremalnie skutecznych form Kreatyny!
• Ekstremalna skuteczność działania dzięki estryfikacji większości składników!
• Gwarantowane ekstremalne pompowanie mięśni krwią podczas treningów!
• Ekstremalnie intensywne treningi dzięki dodatkowym zapasom energi!
• Ekstremalne odżywienie i dotlenienie mięśni!
• Składniki działające synergistycznie, zapewniające ekstremalną efektywność treningu!

Czym jest Kaizen Xtreme Stack
Kaizen Xtreme Stack to kompleksowy produkt kreatynowy. Jego formuła została stworzona przez najlepszych inżynierów od suplementacji sportowej. Optymalna formuła Kaizen Xtreme Stack sprawia że jest on najlepszym przed i po treningowym produktem na rynku. Kaizen Xtreme Stack miesza się szybko i smakuje znakomicie. Spróbuj raz a odrzucisz inne staki kreatynowe.
Kaizen Xtreme Stack zawiera dwie najnowocześniejsze formy Kreatyny: CEE (etylowy ester kreatyny) oraz CEO (ester orotowy kreatyny) oraz szereg znakomitych estryfikowanych składników jak: BCAA, arginina i inne.

XTREME STACK CREATINE creatine to the max!
Synergistycznie działające połączenie kreatyny - CEE i CEO. Rolą kreatyny jest zadbanie o regenerację i utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu Adenozynotrójfosforanu (ATP), związku stanowiącego główne źródło energii w krótko trwających wysiłkach, charakterystycznych dla treningu kulturystycznego i siłowego. Łatwo zrozumieć więc, że zadbanie o odpowiedni poziom ATP będzie kluczem do maksymalnego zwiększenia efektywności naszych ćwiczeń na siłowni.

- CEO (Ester Orotowy Kreatyny) - unikalna forma kreatyny powoduje, że poprzez podniesienie poziomu Urydyny, kwas orotowy zwiększa znacząco stężenie kreatyny i fosfokreatyny w mięśniach, które z kolei, jak już wcześniej wspomniano, zwiększają stężenie poziomu ATP

- CEE (Wodorochlorek Etylowego Estru Kreatyny) – oprócz, opisanej wyżej, metody zwiększenia stężenia Kreatyny w mięśniach, istnieje też inny sposób na osiągnięcie tego samego celu – poprawa stopnia przenikalności Kreatyny do komórek. Tak zwane „przenikanie pasywne” polega na wykorzystaniu przez związek aktywny tłuszczy w celu przedostania się przez ścianę komórki. Kreatyna jednak zalicza się do związków, które nieefektywnie wykorzystują ten proces. Dopiero poddanie jej procesowi estryfikacji i dołączenie estru pozwala na zwiększenie jej lipofoliczności a tym samym podniesienie stopnia przenikalności błon komórkowych, co równa się wyższej skuteczności przy znacznie mniejszych dawkach! Nigdy więcej puchnięcia czy bólu brzucha!

XTREME STACK mind-blowing pump

- AEE (Dwuodorochlorek Etylowego Estru Argininy) – najważniejszą funkcją Argininy jest zwiększanie produkcji tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za zmniejszenie napięcia ścian naczyń krwionośnych, a tym samym zwiększanie ich średnicy. Dzięki temu uzyskujemy wzrost ilości krwi przepływającej przez nie, co przekłada się na lepsze dotlenienie, odżywienie i wzrost mięśni (krew dostarcza składniki odżywcze, związki aktywne oraz tlen do pracujących mięśni) jak również szybszą regenerację po i międzywysiłkową (krew odprowadza szkodliwe związki powstałe w procesach zachodzących w mięśniach podczas pracy). Ma to również swój aspekt psychologiczny i estetyczny – mięśnie znacznie mocniej wypełniają się krwią, przez co widocznie zwiększają swoją objętość. Z licznych, dodatkowych, zalet Argininy warto wymienić jeszcze: wpływ na zwiększenie produkcji Hormonu Wzrostu, wzmocnienie układu odpornościowego, udział w syntezie cGMP i kreatyny oraz odtruwające działanie na wątrobę.

- Jabłczan Etylowego Estru Cytruliny – każdy kto prześledzi proces powstawania Argininy zauważy, że to właśnie Cytrulina jest związkiem, który powinien jej zawsze towarzyszyć. Potwierdzają to także badania – Cytrulina znacznie efektywniej podnosi poziom Argininy w organizmie, niż przyjęcie odpowiadającej temu dawki z zewnątrz! Ale to tylko jedna, z trzech, głównych zalet Cytruliny. Kolejną jest jej wpływ na ograniczenie powstawania, i przyspieszenie usuwania z naszego organizmu kwasu ,mlekowego i toksycznego amoniaku – oba związki powodują szybsze zmęczenie i wyczerpanie zapasów energi w naszym organizmie. Gdyby tego było mało Cytrulina podnosi również stężenie ATP w pracujących mięśniach i przyspiesza regenerację fosfokreatyny w okresie powysiłkowym!

- L-Norwalina – związek zaliczany do grupy substancji wspomagających naturalne możliwości naszego organizmu. Jego główne działanie polega na zabezpieczaniu przed rozpadem guanidyny, która z koleji jest substratem w procesie syntezy argininy i kreatyny.

XTREME STACK ph factor

- Beta Alanina – podczas procesów towarzyszących naszemu wysiłkowi, takich jak rozpad ATP czy glikoliza, w mięśnich dochodzi do znaczącego wzrostu stężenia dodatnich jonów wodoru, co z kolei prowadzi do podniesienia PH, odczuwanego przez nas jako nagły spadek energii i siły mięśni. Aby temu zapobiec organizm dysponuje różnymi metodami buforowania jonów wodoru, np. poprzez wykorzystanie karnozyny, która wiąże wspomniane jony i pomaga je usuwać. Tutaj właśnie ukazuje się rola Beta Alaniny – jest ona bezpośrednim prekursorem dla karnozyny!

- Glikocjamina – wszyscy wiemy, że aby zwiększyć ilość kreatyny w organizmie, najłatwiej dostarczyć ją z zewnątrz. Niewielu natomiast wie, że równie istotne okazuje się zwiększenie jej naturalnej produkcji. Takim składnikiem jest Glikocjamina - związek, który w procesie metylacji w wątrobie przekształcany jest do kreatyny.

- Betaina Bezwodna – podobnie do glikocjaminy zwiększa produkcję naturalnej kreatyny, czyni to jednak nie w sposób bezpośredni, a poprzez wpływ na poziom sarkozyny, jednego z jej prekursorów. Pomaga również w pozbyciu się szkodliwej dla naszego zdrowia homocysteiny.

XTREME STACK reco-buzz power

- Etylowe Estry BCAA – grupa trzech aminokwasów egzogennych:

• Etylowy Ester L-Leucyny – pierwszy, dla niektórych najważniejszy, z „wielkiej trójki”. Odpowiednio wysoki poziom Leucyny warunkuje bowiem zdolność organizmu do przyswajania białka – oznacza to, że przy jej deficycie, organizm nie będzie w stanie zrobić użytku z konsumowanych protein, niezależnie od ich ilości! To nie wszystko – Leucyna wykazuje również działanie antykataboliczne, pomaga chronić zgromadzone w mięśniach zapasy glikogenu oraz redukuje wpływ stresu podczaswysiłkowego na organizm.

• Etylowy Ester L-Izoleucyny – dostarcza organizmowi substratów do produkcji związków opowiedzialnych za prawidłowy przebieg procesów energotwórczych oraz pobudzenie wyższej części mózgu. Zalicza się także do aminokwasów glukogennych – takich, które organizm w razie potrzeby może przekształcić do glukozy, niezbędnego mu „paliwa”.

• Etylowy Ester L-Waliny – warunkiem optymalnego działania BCAA jest dostarczenie wszystkich trzech aminokwasów razem. Walina dzięki swoim właściwościom ogranicza zmęczenie centralnego układu nerwowego, co przekłada się na możliwość adaptacji do większej intensywności bodźców zewnętrznych, jak np.: trening siłowy.

- Glukuronolakton – do jego najważniejszych funkcji zaliczyć można udział w procesie powstawania rybozy – związku odpowiedzialnego za zwiększenie efektywności przemiany glukozy w energię. Dodatkowo pomaga w transporcie kwasów karboksylowych, związków wykorzystywanych przy deficycie glukozy, do pracujących komórek mięśniowych. Glukuronolakton sprawia, że już nigdy, tak szybko, nie zabraknie Ci energii podczas jakiegokolwiek wysiłku fizycznego!

- L-Tauryna (mikronizowana) – pośrednio hamuje wydzielanie kortyzolu, hormonu odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. Optymalizuje wydzielanie insuliny, inaczej jednak niż glukoza, a tym samym nie obniża wrażliwości tkanek na jej działanie. Wpływa na ośrodki w mózgu: serotoninergiczny - hamuje działanie serotoniny, oraz gabaergiczny – podnosi poziom gamaaminomaślanu, prowadząc do podniesienia poziomu koncentracji, zniesienia lęku, wydłuzenia stanu czujności i zwiększenia wytrzymałości treningowej.

- Acetylo-L-Tyrozyna – jest prekursorem dla adrenaliny, noradrenaliny oraz dopaminy – hormonów wywierających działanie stymulujące na centralny układ nerwowy, znoszących zmęczenie, pobudzających do działania.

- Kwas Orotowy – oprócz opisanego wcześniej, synergistycznego działania z kreatyną, posiada również inne funkcje. Najważniejszą z nich jest zahamowanie wykorzystanie beta alaniny do syntezy RNA, a tym samym wpływ na podwyższenie poziomu karnozyny. Karnozyna to związek, który buforuje dodatnie jony wodoru w mięśniach, a tym samym pozwala dłużej i intensywniej trenować.

XTREME STACK rush transport

- K-R-ALA – Kwas Alfa-Liponowy posiada niezwykle ciekawą cechę – pomaga zwiększyć wrażliwość tkanek na insulinę. Dzięki temu może ona w znacznie skuteczniejszy sposób transportować składniki odżywcze i związki aktywne do komórek mięśniowych. Dodatkowo większa wrażliwość insulinowa powoduje ogólne obniżenie poziomu wydzielanej insuliny, a to z koleji skutkuje zmniejszoną ilością kwasów tłuszczowych dostających się do komórek tłuszczowych – ograniczone ryzyko tycia i otłuszczania się! Kwas Alfa-Liponowy wykazuje też bardzo silne działanie antyoksydacyjne, skutecznie chroniąc nas przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Aby odczuć 100% opisywanych efektów, w Kaizen Xtreme Stack zawarty jest K-R-ALA – najskuteczniejsza forma Kwasu Alfa-Liponowego.

- N-Acetylo-Cysteina - silny antyutleniacz zawierający grupę tiolową eliminująca wolne rodniki.Nie tylko poprawia to nasze samopoczucie i ogólny stan zdrowia, ale również pozwala na szybszy i skuteczniejszy przebieg procesów regenereacyjnych, prowadzących do odbudowy i wzrostu mięśni. Co więcej N-Acetylo-Cysteina obniża poziom homocysteiny (związek powodujący choroby serca i układu sercowo-naczyniowego), pomaga usuwać toksyny z organizmu oraz dostarcza reszt acetylowych np.: do procesy syntezy acetylocholiny.

Sposób użycia
Produkt jako suplement diety zacznij od pół miarki wymieszanej z około 75 ml. zimnej wody w celu sprawdzenia tolerancji na produkt.

Jeżeli twój organizm toleruje produkt:

• w dzień treningowy mieszaj 1 miarke Kaizen Xtreme Stack ze 150 ml. zimnej wody rano i na 30 min. przed treningiem

• w dzień nietreningowy bierz 1 miarkę Kaizen Xtreme Stack ze 150 ml zimnej wody.

Do osiągnięcia maksymalnych efektów zażywaj Kaizen Xtreme Stack na pusty żołądek.

Uwagi

Jeśli posiadasz jakiekolwiek problemy natury zdrowotnej zasięgnij opinii lekarza przed użyciem produktu. Szczególnie jeśli posiadasz niskie lub wysokie ciśnienie krwi, arytmię, choroby serca, wątroby lub tarczycy, cukrzycę, napady lęku, depresję, zaburzenia behawioralno-poznawcze, epilepsję, astmę, trudności w oddawaniu moczu na skutek przerostu prostaty, ponadto jeśli stosujesz inhibitory MAO lub jakiekolwiek inne lekarstwa. Nie stosuj jeśli jesteś w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Zachowaj ostrożność podczas stosowania innych napojów zawierających kofeinę w ciągu dnia szczególnie jeśli jesteś wrażliwy na działanie tego alkaloidu. Zredukuj dawkę lub całkowicie odstaw produkt jeśli wystąpią następujące objawy: bezsenność, drżenie rąk, ciała, bóle głowy, nerwowość, nudności lub palpitacje serca. Nie spożywaj w okresie do 4 godzin przed pójściem spać. Tak jak z innymi produktami zawierającymi kreatyne sporzywaj większą ilość wody. Produkt przeznaczony tylko dla osób, które ukończyły 18 lat.


Green MAGnitude:

Krótka charakterystyka:
Soczysty smak zielonego jabłka
Synergistycznie działająca mieszanka kreatyn
Natychmiastowo się rozpuszcza
Poprawia siłę, wytrzymałość i efektywność treningową
Przyspiesza tempo syntezy białek

Opis:
Green MAGnitude™ to suplement, którego działanie polega na zwiększaniu poziomu energii wewnątrzkomórkowej, dzięki czemu następuje szybki wzrost siły i masy mięśniowej.W jego skład wchodzą:

-Magnezowy chelat kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny - wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

--Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w fosfokreatynę) uczestniczy, w transporcie i odbudowie ATP.

--Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.

--Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość
enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.

--Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć niebezpieczne dla zdrowia wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczas wysiłkowego.

--Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu występuje duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.
Należy pamiętać o bardzo ważnej rzeczy – oprócz ilości kreatyny w porcji, musimy zwrócić też uwagę na związek w jakim się znajduje. Dlatego właśnie Green MAGnitude™ zawiera dwie, najnowsze i naskuteczniejsze, formy kreatyny – abyś mógł skorzystać z zalety każdej z nich.

--Betaina bezwodna – w naszym organizmie wykazuje dwa główne działania: pomaga w pozbyciu się szkodliwej dla naszego zdrowia, homocysteiny (może być przyczyną m.in.: miażdżycy) oraz uczestniczy w powstawaniu sarkozyny, jednego z prekursorów kreatyny.

--Tauryna – pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działanie antykataboliczne (ogranicza proces rozpadu białek), zwiększa stężenie azotu w organizmie oraz pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Znając skład Green MAGnitude™ łatwo zauważyć, że doskonale nadaje się dla osób mających problemy z energią i skupieniem podczas treningu. A jak wiadomo koncentracja podczas wysiłku jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących osiągnięcie postawionych sobie celów.

Zalecane dawkowanie:

W dni treningowe rozpuścić jedną miarkę (10.4g) w 200-300 ml wody bądź soku - jedna porcja (10.4g) zaraz po przebudzeniu, druga (10.4g) na 30-60 minut przed treningiem.

W dni nie treningowe - jedna porcja (10.4g) zaraz po przebudzeniu.Dodatkowo ZMA apteczne (Filomag B6 + Zincas Forte) i witaminy Olimp Vita-min Plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
3. Plan dietetyczny i treningowy:

Przykładowa dieta:
I (po pobudce)
- Płatki owsiane 100g + Mleko 300ml B 21,8 T 17,7 W 85,7 Kcal 558
- Słonecznik 25g B 6,1 T 10,9 W 6,2 Kcal 141,5
- (Twaróg chudy 100g + Mleko 100ml + Kakao 1 łyżeczka)-szejk B 23,1 T 4,0 W 8,3 Kcal 164

+/- B 51,0 T 32,6 W 100,2 Kcal 863,5

II (w trakcie szkoły-podzielone od 8;45 do nawet 15;10)
- Ciemne pieczywo 300g + Warzywa B 20,1 T 5,4 W 161,7 Kcal 717
- (Twaróg chudy 150g + Mleko 200ml + Kakao 1 łyżeczka + Oliwa z oliwek 13ml)-szejk B 37,7 T 8,4 W 16,1 Kcal 293,6

+/- B 57,8 T 13,8 W 177,8 Kcal 1010,6

III (obiad)
- 100g makaronu + 100g piersi z kurczaka B 31,5 T 2,9 W 78,5 Kcal 466
+/- B 31,5 T 2,9 W 78,5 Kcal 466

IV (przed treningowy)
- Ryż brązowy 100g B 7,1 T 1,9 W 76,8 Kcal 325
- Tuńczyk w sosie własnym 130g B 31,2 T 1,3 W 1,3 Kcal 139

+/- B 38,3 T 3,2 W 78,1 Kcal 464

Po treningu
50g Carbo BX B 0,0 T 0,0 W 47,5 Kcal 190

V (po treningowy)
- Ryż brązowy 100g B 7,1 T 1,9 W 76,8 Kcal 325
- Tuńczyk w sosie własnym 130g B 31,2 T 1,3 W 1,3 Kcal 139

+/- B 38,3 T 3,2 W 78,1 Kcal 464

VI (kolacja/ostatni)
- 3 Białka z jajek B 32,4 T 0,0 W 2,4 Kcal 144
- Oliwa z oliwek 13ml B 0,0 T 12,9 W 0,0 Kcal 116

+/- B 32,4 T 12,9 W 2,4 Kcal 260

+/- B 252 T 80,2 W 577,5 Kcal 3895,1 (staram się dojadać warzywa, owoce, nie liczyłem masła, kakaa)

Trening:
Regresja

Poniedziałek
Klatka
1. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w górę 6p/8p/10p/12p
2. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 6p/8p/10p
3. Pompki na poręczach 6p/8p/10p
4. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce skośnej głową w górę 6p/8p/10p
Łydki
1. Wspięcia na palce w staniu 12p/14p/16p/18p
2. Odwrotne wspięcia w staniu 12p/14p/16p/18p

Wtorek
Plecy
1. Podciąganie na drążku szerokim nachwytem za głowę 6p/8p/10p
2. Wiosłowanie sztangielka w opadzie 6p/8p/10p
3. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 6p/8p/10p
4. Martwy ciąg 6p/8p/10p
Przedramię
1. Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie 12p/14p/16p/18p
2. Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 12p/14p/16p/18p

Czwartek
Uda
1. Przysiady ze sztanga na barkach 6p/8p/8p/10p
2. Uginanie nóg w leżeniu 6p/8p/8p/10p
3. Prostowanie nóg w siadzie 6p/8p/8p/10p
Barki
1. Wyciskanie sztangi sprzed głowy 6p/8p/10p
2. Unoszenie sztangielek na boki w opadzie tułowia 6p/8p/8p/10p
3. Unoszenie sztangielek bokiem w górę 6p/8p/10p
4. Szrugsy 6p/8p/10p

Piątek
Biceps
1. Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 6p/8p/10p
2. Uginanie ramion ze sztangielką chwytem młotkowym w siadzie 6p/8p/10p
3. Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku 6p/8p/10p
Triceps
1. Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 6p/8p/10p
2. Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc 6p/8p/10p
3. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc z liną 6p/8p/10p
Przedramię
1. Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie 12p/14p/16p/18p
2. Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 12p/14p/16p/18p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
4. Zdjęcia:

Z gory przepraszam ale pierwszy raz pozowałem i fotki robiła moja kobietka...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
5. Opis suplementacji:

DT:
- Rano na czczo 30 min przed śniadaniem porcja GM
- Po śniadaniu 1 caps Vita-min Plus
- 30 min przed treningiem porcja XS
- Po treningu porcja GM + 50g Carbo
- Przed snem 6 tabl Filomag B6 + 1 tabl Zincas Forte

DNT:
- Rano na czczo 30 min przed śniadaniem porcja GM
- Po śniadaniu 1 caps Vita-min Plus
- Po treningu porcja GM + 50g Carbo
- Przed snem 6 tabl Filomag B6 + 1 tabl Zincas Forte

Pozdrawiam i mam nadzieje że test będzie się podobał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
Trening, suplementacja, dieta rozpisane samodzielnie. Fotki mogą nie zawsze być poprzez ograniczony dostęp do aparatu ale postaram się aby było ich jak najwięcej. Wypiski na 100% minimalnie 1 dziennie. Słowa krytyki ew poprawy bardzo mile widziane.
MOŻNA SIĘ WPISYWAĆ


Zmieniony przez - Fresh_05 w dniu 2008-02-10 23:21:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101363
pamietam z dzialu z pytaniem gdy przybyles wiec:

powodzenia bede sledzil napewno


suple zaje8iscie skuteczne wiec powinno byc nie zle


pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
W takim razie będę pierwszy


Zycze powodzenia, i tak wyglądasz dość ciekawie, choć zacząłbym katować ostro brzuch bo zbliża się powoli lato, a kratka nawet nie prześwituje... Uważaj z nadwyżką kaloryczną. Stuff masz za***is*y tak, że ciągnij ile tylko się da Dorzuciłbym na Twoim miejscu jeszcze jakieś WPC/WPI po treningu bezpośrednio, lub BCAA/Glutamina, na jak najszybsze zatrzymanie katabolizmu. Acha i z Zincasem uważaj, ja ostatnio (tyle, że łykałem po 2 tansy) po parenastu dniach miałem masakryczne bóle głowy, które po odstawieniu zniknęły... Teraz preferuję chela MZB Olimpu

No ok, już nie przynudzam powodzenia i na bank będę śledził
Edit: Siódema Wyprzedziłeś mnie

EDIT 2 : i za dużo tuny chcesz wcinać, max 3-4 razy w tygodniu bo nabuzujesz się metalami ciężkimi i będziesz świecił w nocy a tak serio to szkoda zdrowia, zastąp jajkami/szynką z kury/czerwonym mięsemZmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-02-10 23:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25032
Siodema – że suple zayebiste to wiem, sam wybierałem bardzo dziękuję, dam z siebie wszystko :)

PawelSzEvc – o kratkę i pas się nie martwię ponieważ maj-czerwiec maxymalna redukcja ;) ale myślę nad dorzuceniem treningu brzucha… Po treningu będzie Ostrowia aktualnie się skończyła, z zincasem u mnie ok, ponieważ cały czas jadę na ZMA i zero problemów. Co do tuńczyka to na razie tak chwilowo ;) Również bardzo dziękuje :)

Zmieniony przez - Fresh_05 w dniu 2008-02-11 00:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101363
ojojjj dorzuc teraz sporo masy, choc a miare czystej i po redukcji bedzie mega kozak


co do tej tuny to ja jem praktycznie po puszce codzien ijakos jeszcze nie swiece ale...

podasz wage i wymiary?

Zapraszam do mnie


na zachete

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia + ... = gainer ?? Proporcje

Następny temat

Przerwa w braniu krety ?

Obnizka