SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST/EKSPERYMENT - Masa żarcia !! Masa cwiczeń !! by TrakaShi podsumowanie str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Drugi wypis z dzisiejszego dnia :)


Planowo o 14 byl posilek:


200g miesa wołowego mielonegp + 200g makaronu + 60g pieczarek + sos i wyszlo spagetti :D






Planowo o 17 byl posilek:


nie chcialo mi sie gotowac a ze nie daleko mam bar mleczny poszedlem i zjadlem filet z kurczaka + ziemniaki + surowki :)Nie robilem zdjec w barze oczywiscie :D


przed tren:
30g NO-Xplode + 20g carbo

Planowo 18 30 trening: Nogi + lydki + brzuch

Przysiady (20kg x20, 30kg x15, 40kg x12, 50kg x10, 60kg x8)
Wyciskanie na maszynie 4 serie 100kg x12
Uginanie nog 4 serie po 12 ruchow 36kg
Spiecia na palce 4 serie 50kg x 15
Brzuszki 6 serii po 30 ruchow

Wrazenia : Trening bardzo lajtowy, dlatego ze jak wspomnialem zaczynam dopiero robic nogi, pompa bardzo fajna tak jak i skupienie podczas treningu, tak jak nienawidze robic nog tak mi sie dzis podobalo :) Mam nadzieje ze tak zostanie :)


Podczas treningu wypilem 30g BCAA, juz troche lepiej wchodzi :) I chyba jest to pierwsze BCAA ktore idzie odczuc bo zmeczenie po treningu naprawde mniejsze

Zaraz po treningu 4 kaps TCM, pozniej prysznic i 30g białka :)


O 20 50 kolejny posilek :)

100g ryzu + 200g ugotowanego kurczaka + owoce tropikalne z puszki :)







Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2009-10-06 21:59:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5683
fajne posiłki robisz :D

dobrze prowadzony test jak na razie, tylko tak dalej :)

pzdr ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Sroda - off


Wstalem troszke pozniej niz zazwyczaj bo po 9 ale jest ok :) Rano TCM wpakowalem w siebie, pozniej 100g platkow, rodzynki, owoce i 2 jajka. Pozniej byly kanapki a teraz kurczak z ryzem :) Okolo godziny 18 00 bede jadł wołowinke ale z czym to jeszcze nie wiem bo nie mam ochoty juz na ryz. Miesko sie juz smarzy od 2 godzin i w sumie dalej twarde Taki juz urok wołowiny :) Dzis mam taki dzien lenistwa, micha spoko, wszytsko tak jak byc powinno aczkolwiek mam ochote dzis na jakies odstępstwo od niej :P Zobaczymy co to bedzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede wpadał, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
raz na jakis czas czit mil moze byc

...a moze nawet musi.

Ja tez 1-2 razy na tydzien robie sobie jakis posilek extra.
Czy to jakis kebab,czy to jakies fryty z + hamburger,czy hot dogi w domu.

Raz na jakis czas nie zaszkodzi.
Nie ma takiej monotonii
letwiej wraca sie do stalej diety

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Na poczatku chce podziekowac wszystkim tym ktorzy tu wpadaja i mnie dopinguja, to naprawde bardzo wazne :) Dziś treningu nie bylo wiec bardzo lajtowy dzień, na miescie troche interesow do zalatwienia i reszta dnia spedzona w kuchni badz z kobieta w lozku (przed tv) :D Zaznaczam ze dzis jest dien nietreningowy Posilki spoko, caly czas chodze najedzony mozna powiedziec pozadnym zarciem :D


Np tutaj moja wołowinka ktora dusiłem ponad 3 godziny





No a pozniej jako ze mialem ochote na małe odstepstwo od diety o czym juz dzis pisalem :D Poszedlem z girl friend na kebaba :D Mmmmm :D Szkoda ze nie mozna sobie pozwolic czesciej na takie cos :P Jako ze kebabik ciezko strawny dzis wrzuce w siebie juz tylko twarog i nyny :)

Suplementacja: Wszystko ok, tak jak rozpisane :)

Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2009-10-07 22:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Muszę przyznać ze wygląda to apetycznie:)

P.S jak wchodzi no-xplode ? Jaki odczucia jaki smak ? jak rozpuszczalnbość i co najważniejsze jak klepie z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Jakbys sledził uwaznie to bys wiedział Pompa bardzo fajna aczkolwiek Nox Pump z PVL mnie bardziej pompowal, ale poczekajmy moze sie rozkreci :) Pobudzenie, skupienie i agresja treningowa na bardzo duzy +, mam taki power ze skracam przerwy miedzy seriami :D A jak klepie to sie zobaczy po 7 tygodniach cyklu bo wtedy zamierzam dac podsumowanie :)

Rozpuszczalnosc 10/10

smak pomaranczowy oceniam na 7/10, ale jak dodamy do niego 20g carbo rowniez pomaranczowego to wchodzi idealnie :) Wtedy moge powiedziec ze najsmaczniejszy stak jaki piłem :)

P.S A ty kiedy robisz podsumowanie ;P ?

Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2009-10-08 00:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Chyba Nox STACK z PVL Jak już?. CHyba się wkradł mały błąd. Ogólnie widze ze dobre opinie zbiera no-xplode. Pewnie się skuszę na następny cyklon.Ja sobie smigne jeszcze jeden mini cykl FBW i walne podsumowanko, czyli gdzieś za 1.5tyg. ROŚNIJ !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki białkowe-wyniki testów

Następny temat

Przeterminowany nitric oxide

WHEY premium