SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
arnold69
Kuba przy wypychaniu nóg na suwnicy pięty odrywają Ci się od platformy, lepiej miej to na baczności, bo po jakimś czasie może to doprowadzić do niemiłych sytuacji. Wydaje mi się, że przez to właśnie też "kulisz" się w odcinku lędźwiowym.

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-20 00:26:27


dzięki za info
generalnie jest to efekt dość pochyło ustawionej platformy i nisko ustawionych stóp na niej, przez co żeby zejść nisko z ciężarem muszę oderwać pięty, a w wypychaniu uwielbiam jak schodzę z ciężarem tak nisko, że uda opierają się na brzuchu i klacie

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-07-20 00:29:57

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869915
arnold69
W ogóle paradoksalnie na tych maszynkach/linkach nie mogę się tak wczuć w barki jak w przypadku hantli.

Dokładnie to samo mam Pyerdol te maszynki, dla fitnessek to zostaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Kuba - no rozumiem, sam próbowałem różnych opcji i każda na swój sposób świetnie działa (mówie o ustawieniach stóp na platformie). Niestety należy też pamiętać o zdrowiu, bo różne zabawy mogą się źle skończyć Jeśli chodzi o Twój przypadek to wydaje mi się, że ścięgna achillesa masz źle rozciągnięte i przez to te nieszczęsne pięty odrywasz. Próbuj stopniowo i miej na uwadze te pięty może też ktoś inny się wypowie w tej kwestii, bo ja małą wiedzę mam i jeszcze coś źle doradzę, potem będzie na mnie

Prz - za tydzień wrzucam normalne hantle, bo te maszyny to jest chuy, nie biznes


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-20 00:35:19

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a jak.
only wolne ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Półmetek testu Hi-Tec'a ! - arnold69

To będzie takie mini-podsumowanie, zaprezentuje fotki i powiem co nieco o dotychczasowej suplementacji, diecie, samopoczucie itd. Wymiarów nie znam, niespecjalnie mnie to interesuje w tej chwili, a czy to na dobre mi wychodzi to już sami oceńcie. Na końcu testu może się przełamię i zmierzę co nieco

Fotki:




https://bundles.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/dd2d0b79befb4b46bdab6108dd873aa8.JPG[/img][img]/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/295da8e05cb74ff0aa4354a7d3edab36.JPG" alt=""/>









A tu wrzucam jakieś jeszcze w innym świetle, bo jak widać sporo się forma różni w zależności od światła a ja chcę Wam chociaż w przybliżeniu pokazać jak to wygląda:








Suplementacja

Ostateczne oceny oczywiście wystawię na końcu, ale na pewno po 6 tygodniach stosowania suplementów Hi-Tec'a mogę coś powiedzieć:

BCAA Powder - zacząłem od najtrudniejszego BCAA to taki niepozorny suplement, którego stricte nie czuć, ale jest udowodnione, że swoje działanie spełnia. Jest jednym z wielu czynników antykatabolicznych i myślę, że jako jedna z wypadkowych spełnia swoje zadanie. Nie zanotowałem jeszcze spadku mięśni, nie czuję póki co przetrenowania. Jeśli chodzi o rozpuszczalność, to na pewno kiepsko się rozpuszcza, ale dzięki temu wiemy, że ma tą swoją leucyne smakowo próbowałem mango-melon, to co moge powiedzieć... petarda a jeśli chodzi o wiśnie, to czuć słodycz, ale też i nieco chemiczny posmak. Jak na BCAA nie ma tragedii, ale w porównaniu do mango-melon to słaby smak - oczywiście to moja subiektywna ocena, bo wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje.

Whey C6 - stosowałem wiele różnych białek z prochu i przyznam szczerze i otwarcie, że to białeczko jest jednym z najlepszych które piłem. Póki co leci czekolada, powoli się kończy, ale śmiało mogę polecić. Zarówno pod względem smaku jak i rozpuszczalności O działaniu nie będę mówił, bo wiadomo, że to tak jakby oceniać działanie twarogu czy kurczaka

Magnesium Citrate - magnez to magnez, podstawa suplementacji nie notuję żadnych dokuczliwych spięć/skurczów. Sen jest głęboki, ale z samym zasypianiem mam problem, mimo stosowania magnezu. Jeśli chodzi o dawkowanie to próbowałem dwóch opcji. Pierwsza to rozdzielenie 10g na dwie porcje - rano i wieczorem. Teraz od ponad tygodnia piję całą porcję (10g) przed snem. Różnicy nie czuję. Smak pomarańczowy bardzo dobry, jak oranżadka.

Thermo Fusion - Już po pierwszej dawce czuć jego działanie. Zwiększa mocno potliwość, lecz nie pobudza. Kawka do Thermo Fusion wskazana

Vitamin A-Z - W okresie redukcyjnym jest to moim zdaniem podstawa suplementacji, bo jesteśmy najbardziej narażeni na jakieś niedobory witamin. Żadnych niedoborów nie odczułem, natomiast mam zażalenie jeśli chodzi o te tabsy. Trudno przechodzą przez gardło (przynajmniej mi) i czasami jak się tym odbije to...

Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony. Dobrałem pod siebie suplementy i każdy z nich spełnia swoje zadanie w takim stopniu, w jakim tego oczekiwałem. W niektórych przypadkach nawet bardziej, chociażby BCAA, które mi smakuje - bardzo mnie to zdziwiło

Czekają na mnie kolejne suplementy, nowe smaki i nowe odczucia o których będę na bierząco Was informował

Dieta, trening, samopoczucie

Tutaj nie będę się rozpisywał, bo po to codziennie daję wpiski, żeby każdy zainteresowany wiedział jak to u mnie wygląda. Ale napiszę ogólnie... Trenuję 5x w tygodniu, czuję się dobrze. Wiadomo - wahania nastrojów, poddenerwowanie czy ogólne zmulenie mi towarzyszą, ostatnio nawet coraz częściej - ale redukcja to nie jest raczej jakiś lajtowy okres, przynajmniej u mnie. Zawsze od siebie dużo wymagałem i teraz jest tak samo.

Forma jaką widzicie na zdjęciach to forma przejściowa, pokazuje co zrobiłem w ciągu tych 6 tygodni. Póki co, jestem zadowolony z dotychczasowych efektów. Wiadomo tego mięsa jest mało, ale nie to jest tutaj priorytetem. Najważniejsze, że nie odnotowałem spadków masy.

No i tyle, nie wiem co tam jeszcze mogę napisać Lecimy dalej z tematem

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-20 10:42:35

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
półmetek a już doj**ana forma

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki Fighter za opinie ! Sam jestem ciekawy co uda mi się zrobić w kolejne 6 tygodni

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
no smalcu już nie ma duzo

dobrze to wyglada, przez ostatni rok moim zdaniem spory progres zrobiłeś, po redu dołożysz jeszcze pare kg i bedzie git malina!
Ale juz jest bardzo fajnie, ciekaw jestem jka bedzie na koniec,
a waga wiesz jak terz mniej więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Siema Marian pare kg to raczej za mało jeszcze sporo lat budowania masy przede mną żeby jakiś tam poziom prezentować. Waga nie mam pojęcia, około 2 tygodnie temu byłem gościnnie u Mamy to tam sobie sprawdzałem, w ciągu dnia pokazała 90,6kg strzelam, że teraz może być ten 1kg mniej
Wymiarowo to:
pas 83cm,
klatka 119-120cm
udo 65cm
łapka 41cm

wkręcałem z tym, że mnie nie interesują hahaha ciekawość wygrała

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ja tez sie wymiarami za bardzo nie sugeruje bo raz jak sie mierze to jest tak a raz tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium