SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki wielkie za słowa pochwały i uznania, bardzo mocno mocno mnie to cieszy
to co piszecie jest bardzo fajnym motywatorem do dalszego działania

a działamy dalej bo teraz idzie masa też z HiTec'iem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Naprawde ładnie prowadzony test.

Arnie nie zaskoczyłes mnie bo w ciebie wierzyłem ale ja bym jednak jeszcze troche wycial tego tłuszczu.
Snes, wiadomo Ale imo. sylwetka strasznie dysproporcjonalna w niekotrych pozach i ewidentnie klatka/plecy do poprawy bo przy tak dobrze rozbudowanych ramionach i nogach zniakaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
SneS - ja nie zmieniałem miejsca zamieszkania, także jest ok.

Dzięki jeszcze raz wszystkim za opinie, każda jest dla mnie cenna Teraz wyjeżdżam na 2 dni do babci, żeby odrobić straty poredukcyjne i wypełnić mięśnie glikogenem

Trzymajcie się !
pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
arni nie czituj za duzo ja sobie za czesto pozwalałem i teraz załuje;/ czity plus alko zrobiły swoje, szkoda formy wiadomo ze te dwa dni raczej nie zaszkodza, zle zeby nie wpasc w "trans" bo ciezko sie powstrzymac;/ gdyż tak wszystko po redu smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim za pochlebne opinie. Zdaję sobie sprawę, że nie wyszło tak jak powinno, ale test już skończony, pora rozpocząć kolejny plan. Dietetyk i Trener już z grubsza naszykowali mi listę rzeczy do ogarnięcia na najbliższe tygodnie.
Ponownie zbliża się u mnie okres rozjazdowy, więc będzie na wariata, ale to lubię. Gorzej, że szkoła też rozpoczęta i synów trza rano wozić (dobrze, że córcię żona do żłobka będzie podrzucać)

Gratulacje dla kolegów, bo tam wycinka poszła właśnie tak jak powinna pójść. SneS'a pominę bo to PRO dla mnie, Kubę także bo za chudy (joke, to kumpel z ławki, można by rzec), ale wpomnę po raz kolejny Arniego - widać że masz chłopie to w sercu, przynajmniej (jak wyczytałem) jest tak teraz . Tak powiem - taką masą bym nie pogardził jaką miałeś na starcie .

Jeszcze raz dzięki no i powiodzenia SneS, Kuba w Teście na masowanie. Kuba, oby tylko zdjęć tych co na FB były, nie trzeba było wrzucać w odwrotnej kolejności teraz

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57353
Świetny test panowie! Należą się wam gratulację za wytrwałość i widoczne efekty. Nie wypowiadałem się za często, ale śledziłem test od samego początku i starałem się z niego wyciągnąć jak najwięcej informacji, z których mógłbym w przyszłości skorzystać.

Snes - Ty z jednej strony miałeś najciężej bo zaczynałeś z najniższego BFu a wiadomo im niżej tym jeszcze ciężej dociąć. Mimo to świetna przemiana i forma marzenie teraz.

RafalRRRR - widać różnicę i dodatkowo niektóre wymiary nawet na plus. Tak jak napisałeś można to nazwać rekompem.

kuba_n - także ciężko pracowałeś na swoją przemianę i efekt jest naprawdę świetny. Twój przykład może posłużyć jako świetny motywator dla innych.

Arnold - jako, że znamy się osobiście to nie raz miałem okazję widzieć jak zap*****.lasz na treningach stąd zupełnie nie dziwi to, że tak dobrze się wyciąłeś. To co pisali już moi przedmówcy - młody jeszcze jesteś a już sylwetka pierwsza klasa, wróże spore osiągniecia w przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
Śledziłem na bieżąco, co przy testach mi się nie zdarza.

pwoem szczerze ze na plsu wszyscy,a przynajmniej każdy na jakiś plus.

Snes:
Ciekawiło mnie czy ta przerwa spowodowowana przetrenowaniem nie wpłynie na końcowy efekt ale widzę ze nic takiego nie miało miejsca,a nawet jeśli miała to po mistrzowsku nadrobiłeś zaległości. Zaczynałeś z wysokiej póły a mimo to wskoczyłeś na jeszcze wyższą półę, widzę zresztą ze z powodzeniem zaczynają się zawody, występy przed kamerami itp. Masz potencjał, podejscie do kulturystyki godne pokazania młodym adeptom
Efekt wizualny jak najbardziej na plus. Nie wiem tylko jak efekt siłowy ale to przecież nie jest tak istotne jeśli się do celu doszło.

RafalRRR:
szczerze mówiąc efekty wizualne mało widoczne(lub mniej widoczne niż u reszty). Nie znarnowales jednak testu bo jak sam wspomniałes rekomp wyszedł a i wyniki siłowe na plus a to też korzyść.
Dla Ciebie jednak największy podziw z mojej strony za te treningi w różnych miejscach Polski, o różnych, dla mnie, egzotycznych godzinach.
Samozaparcie i chęć treningów godne podziwu. Mam nadzieję że ja w Twoim wieku będę umiał podobnie połączyć życie rodzinne z zawodowym i treningowym.

kuba_n:
Nie wiem ile masz wzrostu,ale wygląda na fotach jakbyś zaczynał od względnie niskiej masy(niższej od pozostałych uczestników, choć oczywiscie zdjęcie moze tego nie oddawać),a mimo to udało Ci się ją jeszcze podrzeźbić. Wygląda to dosć fajnie. Taka bym rzekł dobra forma plażowa, jaką niejeden młokos chciałby mieć.

Arnold69
Dla wielu zapewne największe zaskoczenie, bo wielu wątpiło że dasz radę do końca bez wymówek i odskoczni że to że tamto i dlatego nie możesz.
Masz dobrą szerokość grzbietu i ona bardzo dużo Ci daje, w połączeniu z równie dobrymi barkami(a przynajmniej na niektórych fotach ładnie wyglądają,bo live Cię nigdy nie widziałem) daje to wygląd sporego chłopa,nawet po redukcji.
Ja tam się na kulturystyce nie znam ale jak będziesz dalej podchodził do ćwiczeń/diety/sposobu życia jak podczas tego tastu to możesz spróbowac sił obok Snesa na scenie

i to na tyle.
PS: To i tak mój nadłuższy post w życiu w tym dziale

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-09-03 20:17:02

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
takich postów nam tu trzeba

a na poważnie , jest naprawdę co komentować i warto skrobnąć chociaz 2-3 zdania by chłopaków zmotywować jeszcze bardziej, bo odwalili kawał dobrej roboty i niech teraz nie spoczywają na laurach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1203
Panowie gratulacje, za poświęcony czas, energię i za zaangażowanie. Kawał świetnej roboty. Wiem jak ciężko dzień w dzień dotrzymać diety, ćwiczeń itp, najgorzej gdy brak motywacji...
Teraz oby efekty się utrzymały i cieszyć się z nich jak najdłużej ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Panowie ,dostałem info , że dzisiaj zostały wysłane nagrody bonusowe za przeprowadzony test.
Pochwalcie się co dostaliście jak otrzymacie już paczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium