SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESC kontra META

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4712

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekty stosowania deki moga wyjsc nawet po latach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Sorry, ze sie wtracam ale chcialbym poznac odpowiedz na pytanie jakie to efekty stosowania deki moga wyjsc nawet po latach !?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj sobie literature medyczna "specjalisto".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
OK - przeczytalem. Czy moge teraz uzyskac od Ciebie odpowiedz na moje pytanie !?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Efekty uboczne: wysokie ciśnienie krwi, słabe krzepnięcie krwi, krwotoki z nosa i z ran,
wzrasta również możliwość występowania trądziku. U niektórych występują bóle głowy, seksualna stymulacja Podczas zażywania dużych dawek przez długi okres czasu może być wstrzymany proces spermatogenezy.

praktycznie kazdy z nich jest efektem ubocznym ktury mija z czasem po odstawieniu srodka oczywiscie wiadomo ze to tykko niektore side effect
nie mowimy tutaj o zniszczeniach wewnetrznych organizmow tyle ze deka nie robi duzego spustoszenia jedyne co moglo by tu podpadac to (nerki i watroba)o ktore mozna by sie martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid to dlaczego Zulak pisze coś zupełnie innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
Acid "moge ci zagwarantować, że góra 2-3 miechy i nie zostanie ci nawet kg ze zrobionej na metce masy." to jk to jest ze wszytkim mlodym cos zostaje? i co zrobic zeby zostalo i to duzo ?

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak przeczytales to juz chyba wiesz. Nie musze ci udowadniac, ze ja tez wiem.

Martin zostaja to rozstepy i troche wiecej tkanki tluszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
buhahaha za***ista odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
acid ..... abo nie ... nic juz nie powiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koksy mnie nie kopią, dlaczego?

Następny temat

Winstrol lub meta

WHEY premium