SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEN-SHIN / Dziennik (TS)/ Trojboj Silowy - metoda 6x6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
TENgratulacje i czekam na filmiki

Moc superowa

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zatem czekamy.

Będzie też opinia o suplach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Helssing - Moc Superowa - bez jaj proszę,nie żartuj ze starszego pana.Ja naprawdę cierpię z powodu mojej"siły" w siadach

Kuro - o suplach specjalnie nie ma co pisać bo było bardzo podstawowo i bardzo skromnie ale dwa słowa mogę skrobnąć

Jest postęp,filmiki wchodzą ale bardzo,bardzo powoli...

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Jak pisałem wczoraj był sprawdzian nowego maxa w przysiadzie.Będą 3 filmiki ale po kolei.
Rozgrzewki - 40/8, 60/4, 75/3 - nic specjalnego,robiłem powoli i dokładnie żeby dobrze się rozgrzać.

90/2 - tutaj wrzucam filmik specjalnie dla Wuchty żeby mógł zobaczyć, gdzie trzymam sztangę na grzbiecie.Niestety ujęcie nie za ciekawie wyszło i niewiele widać:
www.video.google.pl/videoplay?docid=6770361518376601186&hl=pl

105/1 - rozgrzewka

125kg - mój poprzedni max zrobiony na stackach kreatynowych. Chciałem pójść za głosami niektórych z Was i zejść wolno.Udało się, tylko z wstaniem był problem.Dynamiki zabrakło a odbicia prawie nie było.Czułem się jakbym robił siad na pudło:
www.video.google.pl/videoplay?docid=4813061745366551064&hl=pl

130kg - byłem bardzo pewny siebie,za bardzo...Uwaga!!!Tylko dla widzów o mocnych nerwach!!!






130kg - tu już nie było błędu choć też trochę niepewnie.
www.video.google.pl/videoplay?docid=6855828126570206793&hl=pl

Nie podchodziłem pod więcej choć do ostatniej chwili miałem ochotę na 135kg.Nie chciałem już kusić losu.

Podsumowując:
Nie jest źle choć apetyt był na więcej.Porównując maxa zrobionego na kreatynie z tym co udało mi się bez niej to jest postęp.
Dziś nadeszła też chwila prawdy co do diety.Moje założenia zostały niemalże spełnione.W styczniu ważyłem,przyjmijmy 79,5.Dziś waga pokazała 75,6.Myślałem, że zejdę do lekko poniżej 75kg ale jest dobrze jak jest.Czuję się doskonale z taką wagą.
Do ewidentnej poprawy technika. O ile nad kolanami udaje mi się panować a o głębokość mogę być spokojny to muszę się skupić na właściwym wejściu pod sztangę,łokcie przy ciele i skierowane w dół.Próbowałem dzisiaj takiej postawy przy rozgrzewce na 60kg.Da radę to zrobić ale jest trochę niewygodnie,trochę nawet bolesne i niepewnie się robi siady.Myślę, że to tylko kwestia przyzwyczajenia. Na sucho przed lustrem jakoś to wychodzi jeszcze
Muszę się pozbyć d****nego nawyku zerkania na stopy po odejściu i zacząć siadać tyłem do lustra.Jak jestem przodem do lustra to niepotrzebnie gapię się na siebie czego skutek mieliście okazję zobaczyć.
Co do suplementów to tak naprawdę nie wiem ile im zawdzięczać. Na pewno glutka+bcaa pomagają w regeneracji co da się odczuć mniejszymi bólami mięśni a na drugi dzień po treningu wstaję naprawdę wypoczęty.SPIKE daje potężnego kopa pobudzającego i znacznie przyśpiesza odpoczynek między seriami.Jak widać z powyższego nie stosowałem żadnych wspomagaczy pomagających windować wyniki.

Teraz tydzień off dla nóg a potem ruszam z nowym,krótkim planem,który niebawem wkleję do oceny i poprawy.
Tymczasem w sobotę naprawdę ciężkie ciągi - 175/3x3

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
TENnie stłukłes głowy??? Bo nie ciekawie to wyglądało jak Ci tak przez głowe przeszło. Na wakacje 150 squat powinno pójść

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-04-25 21:14:24

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Nic a nic mi się nie stało.Jak tylko poczułem że mnie zgina do przodu to pochyliłem mocno głowę do dołu i wypchnąłem sztangę przed siebie.Groźnie to wyglądało ale na szczęście wszystko jest OK.Taka duperela nie odciągnie mnie od dalszej walki.Nie ma mowy!!!

Swoją drogą ciekawi mnie jak tam Senegroth i Hernegild na AMP dają sobie radę...

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Myślałem że dasz rade troche więcej niż 130jg ale i tak jest dobrze . Złap sztange wężej to i łokcie bedzie łatwiej schowa pod sztange, nie bedziesz tak leciał do przodu. I jeszcze takie pytanko, po co ziomek który cię asekurował miał czapke na głowie? Przeciez jest gorąco, prawie lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Gratuluję nowego rekordu, pierwszego filmiku nie zobaczyłem bo filmik jest niedostępny ale na 2 filmiku poszło dość lekko. Odpocznij bo należy ci się trochę czasu na regenerację. Co do dynamiki to ja jakbym tak siadał to pewnie już by było po moich kolanach Ogólnie siadzik bardzo mi się podoba, oby tak dalej.
Waga - Jak na tą wagę to wynik godny podziwy, na prawdę jestem pod wrażeniem. Jeszcze trochę i siądziesz 200% swojej wagi a to będzie już kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8099
NO ten filmik rzeczywiście groznie wygladal
GRATULACJE i zeby Ci nie zabrakło ambicji do dalszej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Wow niebezpiecznie to wyglądało, ale uciekłeś spod niej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy 1x5

Następny temat

Czy tak można.....???

WHEY premium