SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470093
W 2014 dostalem diagnoze ze koniec dzwigania bo moge stracic wzrok
Dobrze ze skonsultowalem to z innym lekarzem dostalem soczewki zamiast okularow przez ktore stracilem bezpowrotnie sporo widzenia w prawym oku... i owszem dalej moge stracic wzrok czy to na silowni czy to na ulicy czy pracujac remontujac robiac cokolwiek i uszkadzajac lewe oko ale pierwsza diagnoza była ze trzeba chyba przerzucic sie ma szachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jakis czas temu tez bym ci moze napisał jak inni ale teraz widze ze nie ma to sensu, po prostu widac co ci daje szczescie w zyciu, widac jak cieszyłes sie z tak małych rzeczy jak wykonanie treningu bez bolu, jak powrót do sprawnosci i tego co było cie napedzał jeszcze bardziej do działania i po prostu widac co cie trzyma w kupie w tych calych pechowych perypetiach. Jestes w miare rozsadny, łeb masz na karku a zdrowie psychiczne i nastawienie jest rownie wazne jak to fizyczne wiec ja jedyne co moge to trzymac kciuki za to zeby w koncu sie to wszystko skonczylo pozytywnie i moglbys to zostawic za soba bo naprawde zycze ci jak najlepiej i w h** ciezko sie to wszystko czyta :(

Zdrowia Przemuś :*
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Dzięki za wszystkie słowa, te lepsze czy gorsze. Nie potrzebuję klepania po główce, a już na pewno nie czyjegoś przyzwolenia, żeby robić to co kocham. Ale w takich sytuacjach miło jednak wiedzieć, że ma się za sobą tyle osób

Co do mnie - cóż, zapalenie płuc to w sumie sam wierzchołek jak się okazało... Wszystkiemu winne jest serce, jego niewydolność. Nie nadąża z pompowaniem krwi, stąd robią się zastoje wody w płucach i te zapalenia. Póki co dostałem beta blokery, pewnie już na stałe. Działaja, bo przed chwiłą ciśnienie miałem 113/70, puls 90. Jak na mnie mega nisko. Z tąd chyba wyjdę już w niedzielę, ale od razu idę na kardiologię. I pod okiem kardiologa będę pewnie już do końca życia. Tym samym chyba resztki nadziei o starcie już zgasły. Ale ćwiczyć nie przestanę, nie powinienem nawet. Lekarka jest bardzo ogarnięta na szczęście. Sama mówi, że brak ruchu to właśnie dla mnie zabojstwo. Tylko te treningi wiadomo, już nie mogą być jak dawniej. Nie na maxa...
No ale z tym się żyje, w miarę normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
cholernie mi przykro Przemek. Trzymaj sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
O rany, mega współczuje

A ta niewydolność serca, powstała na skutek czegoś czy już tak wczesniej było a nie dawało o sobie znać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
w tym wszystkim, chociaż doszliście do źródła - teraz już z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie wiem co napisac Przemku, naprawde takiej wiadomosci sie nie spodziewalem. Mimo wszystko zycie jak najszybszego powrotu do zdrowia i normalnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Zdecydownie warto szukać rozwiązań na własną rękę, szukać sposobu ponieważ, zawsze jest sposób i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł podzielić się z Wami pewną historią, ale już nie moja.

Uwarunkowania genetyczne istnieją, ale termin ich odpału, nie.

Ja wierzę w to, że będziesz jeszcze szczęśliwy, zę znajdziesz na siebie sposób i będziesz ŻYŁ, brał z życia ile można! :)

Tak przy okazji, wrzucam dobry materiał, tzn. dobrego zawodnika... ciekawe rzeczy mówi :)
ZawszeJestSposób Przemo! :)



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium