SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ty nawet nie myśl o zamykaniu dziennika
Ja po rocznej przerwie przerobiłem wszystkie strony i dużo sobie przypomniałem, jeszcze więcej nauczyłem wiec kompendium wiedzy jest jak mało co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
prz1993
Dziękuję. Ale i tak Ci odpiszę.
Brzuch - to yebło już dawno, teraz kwestia czy da się naprawić. Ale jeszcze przedwczoraj pisałem, że jest poporawa, że krata się pojawia.
Po 2 - znjadź gdzieś w wypisce takie ćwiczenie jak sq/mc/wiosło/wycisk na stojąco... wiem, że nie mogę tego robić, i nie robię. A co Adam robił po operacji? Ćwiczył od razu, tylko też powoli wdrażając cięższe ćwiczenia. Rozmawiałem też z Lukim. Wiesz co mi powiedział? Żebym robił wszystko co daję rady, i srał na przepowiednie lekarzy. Nie jestem jak każdy zwykły człowiek, i nie będę tak postępowal. Tacy ludzie nie dochodzą do niczego. Ja już doszedłem, i chcę dalej. Żeby być ponad przeciętnymi, trzeba robić rzeczy ponad przeciętne. Tak właśnie mówi Luki, i ja to sobie biorę w 100% do serca.


Screen wypowiedzi zrobiony i zapisany

Gdy ktoś chce wieść życie "inne" niż pozostała większość to często tak właśnie będzie, że będzie jakoś źle postrzegany, albo to co robi będzie uważane przez innych za głupie. Ale tak to właściwie najlepiej. Nic nie robić, pierdzieć w stołek stwierdzić, że mi tak jest dobrze i tyle. A jak się już ktoś pojawia kto jednak postanawia żyć inaczej to zwsząd pojawia się krytyka i każdy mądry. A tu nie potrzeba żadnych mądrości tylko po prostu zwykłego wsparcia

Przemek z całego serca kibicuje i zdrowia zyczę, aby w końcu te Twoje przygody się zakonczyły. Jeszcze raz zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887173
Ja podsumują to w krótki i treściwy sposób

Przemek - wie co jest dla niego w życiu najważniejsze i ma pasję której oddaje całe swoje serce. Nie zrozumie tego osoba która takiej pasji nie posiada. Świat BB jest mały i bardzo specyficzny i ktoś kto nie oddaje serca temu tak jak Przemek, Luki, Adam Suker, Dave i jeszcze kilka innych osób nigdy nie zrozumie tego wszystkiego.

Przemek - jesteś młodym i silnym facetem, życie nie raz rzucało Ci kłody pod nogi a Ty za każdym razem pokazujesz, że masz jaja jak mało kto. Tym razem będzie tak samo! Wyjdziesz z tego i doskonale wiesz, że nie ma innej opcji. Najlepszą terapią dla Ciebie w tym wszystkim jest masa przyjaciół którzy za Tobą stoją, Sylwia która zrobi dla Ciebie wszystko i siłownia która trzyma Cię przy tym wszystkim

"Though your dreams be tossed and blown,
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone...You`ll never walk alone.
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone"
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
aż mnie zatkało jak przeczytałem, co się znowu wydarzyło. Zdrowia Przemku, wiem,że dasz radę ten kolejny raz!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Masakra - zdrowia życzę. Drugi raz woda w płucu - szok!
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Przeczytałem w zasadzie chwilę po tym jak dodałeś post, ale szczerze to nawet nie wiedziałem co napisać... i do tej pory nie wiem
To jest naprawdę przykre jak co chwila coś nam krzyżuje plany i rzuca w kółko kłody pod nogi, któryś raz już powoli wychodzisz na prostą i sytuacja się znowu powtarza

Moje podejście i zdanie znasz, jedynie co mogę to po raz kolejny życzyć zdrowia i trzymać kciuki, że tym razem już naprawdę wszystko wróci jak powinno. Pamiętaj, że musisz być silny i nie możesz się poddawać!
Ja wierzę, że wszystko co dobre wróci do Ciebie z nawiązką


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2018-09-10 10:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Ciężko cokolwiek napisać, mimo wszystko jesteś mega silny psychicznie, że dajesz radę, wielu już wcześniej by się poddało ale nie Ty... nie odpuściłeś wtedy i wiem, że teraz też nie odpuścisz. Myślę, że dla wielu osób Twój upór, Twoje podejście jest motywacją i pokazuję jak wiele człowiek jest w stanie znieść, dla bliskich, dla pasji, dla samego siebie. Nie przypuszczałbym, że może się to powtórzyć. Ja powiem tylko tyle od siebie, to mega ciężki okres w Twoim życiu, jednak jest to tylko urywek z niego... dużo już przeżyłeś, a przed Tobą jeszcze mnóstwo pozytywnych i szczęśliwych chwil, to w końcu się skończy, nie może trwać w nieskończoność, a Ty musisz walczyć i kolejny raz pokazać siłę jaka w Tobie jest... Przemo trzymam kciuki żeby ten urywek trwał jak najkrócej!!
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Wojtek pięknie to napisał.
Już gdzieś pisałem na FB, że nie Ronnie Coleman czy Jay Cutler jest dla mnie motywacja tylko właśnie Przemek Gorynowicz !! Zdrowiej
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Przeczytalem od razu pierwszy wpis ale niechcialem byc kolejna osoba ktora bedzie pisala w kolko to samo. Wiec @Przemku ze mimo ze nie znamy sie osobiscie to zycze Ci z calego serca powrotu do pelni zdrowia Nie bede pisal ze wiem jak sie czujesz bo nie wiem i jesli mialbys ochote pogadac/popisac to wal smialo Domyslam sie ze jest korewsko ciezko wiec czasem sie wygadac u kogos neutralnego przyniesie jakas ulge. Tymczasem trzymam kciuki i jako osoba wierzaca pomodle sie o twoj szybki powrot do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Spałem teraz, obudziłem się, patrzę a tu tyle postów. I to tak motywujących, a nie dobijających jak poprzednie, choć może i nie majacych nic złego na celu. Łzy mi aż poleciały, serio... Dziękuję bardzo wszystkim!
Łukasz - wolę ManU, ale słowa tego hymnu od dawna mam w pamięci
Filip - to chyba największy komplement jaki mogłem usłyszeć

Ja jestem po usg i tk. Okazało się, że wody jest mało. Dostałem już diuretyk, ale i leki na serce, możliwe że już na stałe... Jutro więcej będà robić pod kątem serca, bo jest podejrzenie znowu zatoru płucnego przez niewydolność serca. A ból spowodowany jest czym innym, nie wodą. Najprawodopodobniej przeponą uciskającą na płuco, które nie może się rozprężyć. Zapalenie płuc jednak też jest spore... Na razie tyle.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-09-10 17:42:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium