SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470102
Przmek k***a... zdrowia... masz dla kogo żyć, planujesz pewnie założyć rodzinę... wylecz się do końca i nie patrz przez pryzmat siłowni na to wszystko... serce masz mocno obciążone a kolejny raz zapalenie pluc które dojeżdża mocno organizm... trzymam kciuki bo komu jak nie Tobie zdrówko sie należy! h** w te kase, h** w te dźwiganie, miesnie itp jak dopada człowieka cos przez co przykuty lezy na łóżko w szpitalu to tamte rzeczy spadaja na ostatnie miejsce w liscie priorytetow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870167
Ja wiem o tym. Siłka to jedno, ale jak pomyślę, że znowu robię taki problem Sylwii, że znowu wszystko dostanie po dupie od antybiotyków, przeciwbólowych... Znowu stracona kasa, za personalne ZUS mi nie odda. Leżenie, gapienie się w sufit całymi dniami. Wszystko się yebie, z każdej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Jak widziałem na insta to aż nie chciało mi się wierzyć. Masakra, trzymaj się Przemo z całego serca życzę jak najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja nie wiem co napisać. Ale jak wcozraj mi to wieczorem napisałeś to nie potrafię o tym przestać myśleć;( Basia w tez to nie mogła uwierzyć jak jej dzis powiedziałem...tym batdziej ze w czwartek jeszcze mówiliśmy o tym ze wychodzisz na prostą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Zdrowiej ,trzba odpusic silke i saa dychanc pozwolic organizmowi odpoczac,psycholog nie pomoze psychiatra i tabletki an wyluzowanie typu symplamor,parogen...lekkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Dlatego musisz isc do specjalisty wziasc leki(wyluzuja Cie) i odpczac od tego bledengo kola!I tak bardzo duzo zrobiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To dałeś.

Serotogeniki czy inne leki zamiast ćwiczeń...
O stary...

Zresztą glupi nie jest, a gadanie żeby odpuścił siłownię wcale mu nie pomoże, a wręcz wqrwi i dobije.

Zdrowiej tam szybko Przemo
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
a może tak:
- doleczyć na maxa płuca
- zaplanować zrobienie brzucha
- w tym czasie wywalić na te 2-3miechy spora cześć ćwiczeń - pobawić się małymi partiami typu: łapy, barki w unoszeniach.
- i wrócić stopniowo przez kolejne 2-3miechy - po tym czasie dorzucić coś co uważasz za mocniejsze od mono.
Jak to zaplanujesz z głową to sporą część leczenia zrobisz sobie w warunkach domowych.
Masz złą sytuacje od dłuższego czasu, działasz impulsywnie, chaotycznie, doraźnie - zaplanuj to jak facet krok po kroku.
Jak nie tak, to p******nie ci trawienei od tych NLPZtów i na jedno wyjdzie.
"Szybka jazda zawsze prowadzi do wypadku", zwolnij i jedź dłużej. Tu nie chodzi o przesiadke w PKSa tylko ze 180 na 140km/h






Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-09-09 21:54:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium