SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ehhh przez te wszystkie męki zostaniesz kulturystycznym święty, zdrowie najważniejsze, trzymaj się i dużo zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zdrowka w takim razie i głowa do gory. Kregow nie lekcowaz bo skonczysz jak ja i bedziesz mial operacje przed 30tka. Jeszcze jak Ci wymienia co sie moze stac i powiedza ze szanse 50/50 czy bedziesz chodzic to sie dopiero osrac idzie. Zona wtedy az lzy w oczach miala. Nie ma co ty ostatnimi czasy tez nie masz lekko wiec trzymam kciuki zeby jak najszybciej to wszystko zaleczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Zdrowia, będzie dobrze. Ciągle spięty brzuch to też norma przy kontuzji pleców. Może to wcale nie będzie ta tętnica. Ja przy problemach z plecami to miałem tak spięty brzuch jakbym przed chwilą 100 brzuszków strzelił.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż nie zamieszczam wpisów w Twoim dzienniku to jestem tu codziennie obserwując z tzw. ukrycia.
W tym trudnym dla Ciebie momencie postanowiłem wesprzeć Twojego ducha w walce z przeciwnością losu.
Myślę, że takich jak ja anonimowych "czytaczy" Twojego dziennika, którzy trzymają kciuki za Ciebie jest więcej.
Tu na forum masz wielkie wsparcie od kolegów - bądź więc silniejszy ich wsparciem w swojej walce o zdrowie.
Po burzy zawsze świeci słońce - dla Ciebie też zaświeci i po tych przejściach będzie świeciło jeszcze jaśniej.
Bo sukces zawsze bardziej smakuje kiedy poprzedza go ciernista droga.
Życzę ja najszybszego powrotu do zdrowia.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Boże Przemek, tak czytam wszystko co tu się dzieje i nie mogę uwierzyć...I jedyne co mogę napisać to to, że trzymam mocno kciuki cały czas. I może to zabrzmi trywialnie, ale na formę zawsze jest czas. Ale jeśli nie będzie zdrowia... to niczego nie będzie. A ono jest najważniejsze. Trzymaj się mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Zdrowia Przemo, oby się skończyły już te wszystkie problemy bo za dużo ich doświadczasz. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po jak najlepszej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Dziękuję Póki co od 8 w szpitalu, ale pojechaliśmy do innego niż ostatnio. I w miarę sprawnie wszystko tu idzie. Rtg miałem z wczoraj, już zrobili badania krwi, moczu, usg brzucha. Usg nic nie wykazało, i mam miec jeszcze rezonans, ale nie wiem czy jeszcze dzisiaj. Oby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Trzymam kciuki, będzie dobrze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
12h w szpitalu, ale w końcu mogę napisać że warto było Porobione dosłownie wszystkie badania, i to na kilka części ciała, wszystko w jeden dzień. Jednak można! Nie to co w tamtym gdzie leżałem... No ale najważniejsze - zator wykluczony Najgorszym okazało się... zapalenie dróg moczowych poza tym stan zapalny migdałków, gardła i coś z płucami, no i lekko wykrzywione kręgi, ale to ma niedługo ustąpić. Na całą resztę dostałem recepty na leki, za które wyszło mi grubo ponad 100zł... no ale mniejsza, ważne że wiem na czym stoję, i że to nic groźnego w sumie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium