SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Czawaj
Wszystko idzie ogarnąć u dobrego fizjo i wiem, o czym mówię, bo od prawie 10lat się z tym pyerdolę

Troche zeszło Ci to ogarnianie ;)

Ale zgadzam sie z przedmówcami , zrob rezonans i bedzie jasne. Wzmocnij brzuch , pilnuj techniki i juz sie nie powtórzy :)

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Może na dzisiaj znowu uda się z fizjo umówić. Wczoraj jak mnie macał, to stwierdził że 2 kręgi mam przestawione. Próbował mi nastawić, ale nie dal rady mnie objąć pod pachami żeby pociągnąć mnie do góry... Dzisiaj póki co jest o tyle dobrze, że mogę chodzić, ale przy byle ruchu mocny ból... oczywiście od tren8ngu off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Szkoda że nie pojechałeś tą karetką na badania. Dziś już byś wszystko wiedział co tam się zadziało. A tak będziesz musiał ganiać po ortopedach, neurologach itp. Zdrowia życzę. Też miałem okres że ledwo wstawałem z łóżka a trening to była masakra.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Qwa, nie wierzę, jakiego ty masz pecha..
Szybkiego powrotu do pełnej sprawności Przemek.
Tez obstawiam, iż moze to byc jakiś qwski przykurcz.
Może gruszkowaty ? - lubi promieniować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Oby to nie przepuklina, bo to ciężko się z tego wychodzi. Najczęściej jednak słabe centrum jest przyczyną takich bólów u sportowców, plank to za mało bo to tylko stabilizacja centralna. Potrzeba jeszcze antyrotacji, stablizacji bocznej itp. Oczywiście to tylko profilaktyka, bo przyczyna może być gdzie indziej. Szybkiego powrotu do zdrowia :)


Zmieniony przez - popuri w dniu 2018-05-30 15:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Krystian to co byś robił na brzuch? Plank boczny? U mnie głównie leci plank, allachy z prawie calym stosem Izometryczne spięcie brzucha po przez unoszenie nóg, no i jakaś już dynamiczna wersja unoszeń. A póki co - gadalem z fizjo, powiedział że dzisiaj nie ma co tego znowu ruszać, i umówiliśmy się na piątek. Po każdej dawce leku rozkurczającego jest lepiej przez kilka godzin, ale potem znowu zaczyna się ból nie do zniesienia... A i tak miałem brać 3x1 tab a biorę po 2, bo po 1 prawie nic nie czułem...
Aha, i dostałem namiar od kumpla no ponoć tani rezonans, więc w pon się tam zgłoszę. Chociaż Sylwia upiera się, żebym wzial tą kartkę od ratowników i pojechał na sor...


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-05-30 15:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No na SORze szybciej Cię obsłużą, niż w poniedziałek... Więc nawet się nie zastanawiaj.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887173
Obyś tylko nie miał tego samego schorzenia co ja :-/ czyli poprzesuwane krążki i zmiażdżone jadro między kręgowe ktore wpada w krążki. Masz promieniowanie na noge ? Co do leków dexak i milgamma + ketonal inj to jedyne co mi pomagało przy tym. Co do samego leczenia ja do tej pory jak Ci ostatnio pisałem potrafię miec z tym problemy mniejsze niż były ale są. Ja kupę czasu poświęciłem na wzmacnianie calego gorsetu i mobilizację swojego czasu 30-40 minut przed każdym treningiem. Wracaj do zdrowia! I oby to nic poważnego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Bzyku nie do końca - nie wiem jak w innych szpitalach, ale tu z soru prosto na rezonans mnie nie wezmą. Najpierw muszą położyć na salę. A że jutro jest święto a zaraz weekend, i lekarze nic nie robią, to i tak najszybciej w pon bym miał. Łukasz wiesz, milgamme i dexak mam, ale to środki na wodzie... a w kabel nie podam przecież. Ratuję się ketonalem, no i pytam po ludziach czy ktoś ma może jakieś resztki leku na rozluźnienie mięśni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium