SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870124
Haha no już siostra zapowiedziała że mnie utuczy U Ciebie to normalne. Chociaż ja swoim co wychodzą dopiero na Śląsku pozwoliłem lekko podjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak siostra dałaby radę Cię utuczyć, to myślę, że każdy z tu obecnych by dobre whiskey postawił za ten wyczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870124
Może chociaż 1kg wpadnie

Tymczasem przedostatni trening przed świętami za mną. Poszła klata z tricem. Pompka bez szału, trzeba już wyraźnie zwiększyć szamę. Ale separacja całkiem fajna

W święta oczywiscie podjem. I jadłbym tak czy inaczej, niezależnie od sytuacji. Podopiecznym też pozwalam, no z wyjątkiem Pawła, który startuje też za tydzień. Ale Artur, czy Ci którzy lecą na Śląsk - nie musza siedzieć z pojemnikami. Co oczywiście nie oznacza, że mogą opychac się pod korek... To trochę tak a'propo dyskusji, która wywiązała się pomiędzy kilkoma forumowiczami na pewnej grupie na fb. Ale to moje podejście, nie każdy musi się z nim zgadzać.

I wczoraj wieczorem odebrałem sosy SFD na testy. Moja opinia - bez porównania lepsze niż te AN, no ale minus za to, że jednak nie są to sosy zero. Keczup i BBQ mają po 10g ww, a czosnek fat. BBQ średnio mi jedynie podszedł, ale ja ogólnie nie zbyt lubię ten smak. Czy będę je kupował? Szczerze - raczej nie. Wolę zrobić swój sos z lepszym makro z jogurtu naturalnego. No ale smak - jak na sosy PRAWIE zero - takie mocne 7/10.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
szkoda że sosy nie są 0 kcal, choć te z AN mi smakują szczerze ja to się obawiam urodziny... obym nie poszalał, bo dużo mogę stracić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No jedne urodziny i cały rok szlag trafi
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887178
Pojem za tych wszystkich co nie moga x) w szpitalu bede jadl cały tydzień świąteczne zarcie x) bo juz mi to Mama i Teściowa obiecały ^^wiec za każdego nawet dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
BzykuDG
No jedne urodziny i cały rok szlag trafi

oj źle to ująłem, chodzi mi o formę na zawody które odbędą się 21.04 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Z sosów próbowałem niewiele ale pyszny jest Walden barbecue original. Jednak kilkanaście PLN za flaszkę to wolę tak jak Przemo nieco jogurtu, wody i łycha musztardy, można cytryny dla równowagi wcisnąć i wychodzą mega dobre sosiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Podałbyś jakiś namiar do dyskusji na fb? Nie siedzę tam za długo i nie bardzo w temacie ale z chęcią bym poczytał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jak to żadna dyskusja. Wpadłem, powiedziałem swoje, soir to samo itp. I siema xd
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium