SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Dzięki No jakoś powoli odrabiam, sylwetka z dnia na dzień nabiera kształtów
Wczoraj off, a dzisiaj plecki z bicepsem. Średni trening, jakiś zaspany cały czas byłem. No ale jakoś poszło Jeszcze machnę 2 treningi do świąt, potem przerwa świąteczna, i ruszam na poważniej, już z konkretnym planem i włączam nogi. Postaram się też dorzucić kcal i w końcu ruszyć z wagą do przodu, ale cały czas low carbem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Nadrobiłem zaległości od grudnia. Materiał na film. Od wojny na argumenty kto wie lepiej o Twoim zdrowiu, przez problemy zdrowotne i refleksje.
Pomijając sylwetke to wyglądasz teraz zdrowo w całokształcie. We wcześniejszych miesiącach wyglądałeś na przemęczonego.
Dobrze się czyta Twój dziennik, zawsze z humorem i wesołym podejściem.
1

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Heh z tym przemęczeniem może i coś było... choć teraz jeszcze czuję, że w pełni nie wróciłem do sił. Co do reszty - nie lubię jak ktoś się mi wpyerdala i twierdzi, że zna mnie lepiej niż ja siebie. Ale nieomylny i wszechwiedzący też nie jestem, z tym, że jak potrzebuję porady, to nie mam problemu z tym, żeby o nią poprosić. I tutaj na prawdę nie raz korzystałem z pomocy Lukiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Przemo, a mam teraz serie pytań.
Jak długo Sylwia trenuje, że wciąga 100kg w mc i siada 65kg (?).
Stosuje paski przy martwym czy wiośle?
Wiem, że teraz to już nie rekreacja jak u mojej 3x tygodniu skoro zawody na horyzoncie, ale próbuję skonfrontować co może być powodem, że moja luba tak nie progresuje.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Zaczęła w styczniu rok temu, ale z początku wiadomo, poważnie tego nie traktowała. Do mc używa pasków, ale do innych ćwiczeń nie. Żeby nie problemy z glukozą i niedoczynność tarczycy, pewnie byłoby lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
To ja swoją chyba za mało gonię do ciężarów.
Trenuje też PPL i średnio ile na tydzień?

Moja bez ambicji na start, ale kiedyś zarzekała się, że nigdy nie będzie się męczyć na siłowni, a teraz treningi, zumba i rozważa biegi wraz z nadejściem wiosny.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Przeważnie 4 dni i przeważenie PPL. Teraz 5x na redukcji wrzuciliśmy. Sylwia też kilka lat temu nawet z jakimkolwiek sportem nic wspólnego nie miała. Potem pierwsze podejście do siłowni to był nie wypał. No a teraz siedzi w tym już prawie na poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
prz1993
Żeby nie problemy z glukozą i niedoczynność tarczycy, pewnie byłoby lepiej

nie do wiary . niedoczynność tarczycy + najlepszy partner to cheatów i na dodatek nie zalewa, dobry gen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Przemo w święta pewnie trochę podladujesz się kalorycznie co?
Ja niestety w tym roku na ryżu z piersią. Ale za to więcej białek dam na śniadanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium