SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869863
No ale to już open, to już mniejsza. Ale powiedz jeszcze, że Cyronek, który kilka tygodni wcześniej wygrał zawody w Norwegii i był na pewno faworytem, nie zasługiwał na wejście do 15 (nie, nie miał gorssej formy), no to już serio będzie coś nie tak Masz kolejne przykłady - brak Ropiaka w każdym finale gdzie by nie wyszedł, wygrana Karelusa na Śląsku w tym roku, gdzie jako jedyny z top6 nie miał prążków na dupie... no serio, tak można wymieniać i wymieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
co do Cyronka, powiem tak - do 15 powinien wejść, ale w porównaniu do tego jak wygląda na fotach co robi sam, a na zawodach to niebo, a ziemia... Ropiak sam wiesz za co obrywa , ale macie racje w niektórych przypadkach, nie chce sie wypowiadać o Śląsku bo tego nie widziałem


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2017-10-13 17:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470023
Ropiak na mp finał miał Bo przecież oświadczył sie ale przerwa od startów i tak się tam szykuje dluzsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869863
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Jedno w naszym sporcie jest pewne, nie jest to sport obiektywny, co szczegolnie mozemy zobaczyc po bikini - jezeli sedzia lubi drobne blondyneczki to nie oszukujmy sie, wybierze drobna blondyneczke niezaleznie od kryteriow takze jak zobaczycie top 6 juniorow z tego roku od 1 - 6 kazdy byl inny, nie wiadome gdzie tu byly kryteria, na co oni patrzyli i tak mozemy gdybac, dlatego u Piotrka powiedzialem - jablka pomarancze , jezeli wysoko stawiaja Boreckiego to idac tym tokiem, srednie nogi wystarcza zeby byc wysoko + klata + biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869863
No dziwne to. Mnie też zawsze zastanawiało, jakim cudem w klasyku wygrywał i Szczerba który ma tylko nogi, i Jasiu, który ma wszystko poza nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kryteria w klasyku sa takie ze chyba przede wszystkim proporcje. Jak widać teoria nie idzie w parze z praktyka :p


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-10-13 18:06:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Na te tematy zawsze bedzie ciężka dyskusja...

Ale Piechowiak w 2016 roku wygrywając MP...ewidetnie przekręt. A Nowotarski ktory byl w konkretnej formie i gabarytem nie odstawal byl 4 a kazdy jedgo stawial na mstrza;)

Co do siebie i swojej kat nie bede oceniał bo samego siebie nigdy nie ocenie prawidłowo. Ja bylem zadowlony z 6 miejaca. Aczkolwiek top6 mozna bylo by przestawic.
Gdzie 2 tyg później na MP sporo inaczej juz top6 wyglądało tylko ja zostałem na tym samym miejscu;d

Przemo na Śląsku z top6 najgrosza formę chyba mial Masa który byl 3.

Na zdj ciezko napewno to ocenic ale kto byl widizla na żywo jak było;)

Zdj z podsumowania Śląska. U mnie na 1 stronie sa linki do podsumowań w dzieniku z kazdych zawodów

https://www.sfd.pl/SFD_TEAM:_Mariusz_Żaba_Przygotowania_do_sezonu_wiosna_2017-t1115729-s324.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869863
Fakt, o masie zapomniałem No może tu jeszcze ten werdykt nie był aż tak straszny, chociaż Stale czy tego młodego bym dał wyżej niż Karelusa. Chyba nie ma co więcej już tego drążyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869863
Dzisiaj znowu dnt, i 8h w pracy - najgorszy dzień tygodnia Ale zaliczyłem wizytę u fizjo, a właściwie to miałem na miejscu, bo okazało się że niedawno zatrudniony u nas chłopak jest fizjo i zna się na rzeczy. Porozbijał mi plecy, czworoboczny to czuję jak po dobrym treningu Teraz będziemy się umawiać 2x w tygodniu, i trochę mnie ponaprawia
Jutro trening z Łukaszem i Damianem, no i może Erwim, więc będzie ciekawie I ciągle chodzi mi po głowie myśl, czy nie zacząć ćwiczyć 6x w tygodniu Bo w te 2 dnt chuy mnie strzela, a regeneracja powoli będzie co raz lepsza Przy PPL wszystko ładnie by się układało, tylko nie wiem jeszcze jak potem, jak za 2 tyg przejdę na split z prio na łapy. Ale Hekade jakoś to sobie poukładał na 6 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium