SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAJEMNICE KREATYNY - S. AMBROZIAK

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przepraszam ale nie spotkalem sie pojeciem treningu regresyjnego

jednym z warunkow (poza SAA) przyrostu miesni jest progresja ciezaru - wiec nie mozemy od tego odejsc - to trening powoduje zaistnienie srodowiska do wzrostu

od zawsze praktycznie rzecz biorac (no prawie ) polecam HST jako baze dla z czasem ewluowania w budowaniu treningu nastawionego na przyrost masy miesniowej

zwlaszcza dla osoby ktora ma niewielkie (ale nie zerowe) pojecie o treningu silowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mówisz że ćwicząc np.typowo kulturystycznie czyli z jednym cięzarem 12 powtórzeń to nie zachodzi wtedy środowisko do wzrostu mięśni??bo z własnego doświadczenia wiem że zachodzi,bo w młodzieńczych latach jeden i ten sam trening stosowałem i przyrosty były.A wracając do regresji miałem na myśli odwróconą piramide,czyli początkowo najcięższe cięzary z małą ilością powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaciekawił mnie ten trening HST,muszę go wyprubować,jak skończe progresje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli mówisz że ćwicząc np.typowo kulturystycznie czyli z jednym cięzarem 12 powtórzeń to nie zachodzi wtedy środowisko do wzrostu mięśni??

zachodzi
dlaczego nie :D
do czasu :D

bo z własnego doświadczenia wiem że zachodzi,bo w młodzieńczych latach jeden i ten sam trening stosowałem i przyrosty były.

nie dziwie sie - patrz wyzej :D

A wracając do regresji miałem na myśli odwróconą piramide,czyli początkowo najcięższe cięzary z małą ilością powtórzeń

to tylko narzedzie
i jako takie ma sens choc glownie w zwiekszaniu czasu pod obciazeniem
jako uzupelnienie calego schematu treningowe lub jego urozmaicnie - do wykorzystania
jako podstawa i jedyny cel sam w sobie - nie bardzo (czytaj w ograniczonym zakresie czasu) :D

poczytaj poczytaj
oolnie postaraj sie dowiedziec jak rosna miesnie - cos moze na ten temat niedlugo sie przygotuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Dobra robota. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poczytaj wiecej na stronie domowej Slawka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Faktycznie - zamierzamy z Biniem i naszymi amerykańskimi kolegami popisać trochę więcej, na temat mechanizmów wzrastania tkanki mięśniowej.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to czekamy z niecierpliwością na nowego posta,napewno się wszystkim przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Obawiam się, że te arty polecą najpierw w realu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Tak czy tak regresja i inne metody muszą działać z założenia że jest to nowy bodziec do którego mięśnie nie są przyzwyczajone..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białko najlepsze na rano?

Następny temat

BCAA + HMB ??

WHEY premium