SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAJEMNICE KREATYNY - S. AMBROZIAK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dobry artykuł. Ciekawe czy kiedys HARPER'owska Biochemia doczeka sie miejsca na swoich stronach dla takich rzeczy, czy dalej sztywno bedzie pokazywac swoje. No cóz. Temat ciekawy, wiele nowego sie nie dowiedzialem ale jest to jeden z ciekawszych artykułów (jak nie najciekawszy) o kreatynie jaki widzialem. Pewnie spora czesc ludzi nie kuma tych schematow i podstawowych terminów ale moze zachęci ich to poszerzenia wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2604
Świetny artykuł. Szacunek! Ja również czekam na hmb no i poczytałbym o glutaminie. Pozdro

SHUT THE f*** UP AND TRAIN !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
świetnie, S G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
sog poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Świetny artykuł
Mimo że nie nie znam się za bardzo na biologi i chemii (humanista) to rozumiem wszystko co jest tam napisane... no może nie znam wszystkich nazw tam podanych ale ogólnie bardzo przejżyście napisane

Brawa dla tego pana!
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Miętki, coś w tym jest
A ja sądze że jeśli ktoś już zbijał na HMB to na diecie i aerobach także więc może TO są przyczyny sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wypowiedź sugeruje jednoznacznie że na HMb.A to ewenement redukcji na skalę światową.
Nikt się nie musi domyślać co i z czym.
zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2007-02-01 16:24:26

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kurde - Panowie - czy nawt z czysto merytorycznego arta trzeba robić przyczynek do bezprzedmiotowych dyskusji?

Dziękuję tym kolegom, którzy docenili jego wartość merytoryczną!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie gniewaj się, skasowałem.
niech zostanie to co ważne i wartościowe.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepiej kupić Whey Pro Gainer 1 4,8kg VITAL MAX czy OSTROWIA 2,4kg? po czym przyjdz

Następny temat

bialko po treningu

WHEY premium