SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAD 600 + witaminy i minerały w kroplówce - regeneracja, poprawa zdrowia

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 132
Cześć,

czy stosował ktoś TAD 600 + pakiet witamin i minerałów np A B D E + magnez.
Wszystko w formie wpuszczone i wymieszane w roztworze np. https://www.praxisdienst.pl/pl/Infuzja Iniekcja/Infuzja Transfuzja/Plyny infuzyjne/Izotoniczny roztwor fizjologiczny 0 9 10 x 500 ml.html?cur=5

Dokładne dawkowanie do ustalenia, wstępnie myślałem e7d.

Chętnie przygarnę jakieś linki do sklepow jeśli ktos ma sprawdzone dla glutationu, witamin i minerałów.

Jak cos mam osobę która jest w stanie mi zapodać kroplówke.

Cel: ogólna poprawa, regeneracji, samopoczucia i ogólnego zdrowia.

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A co z Twoim zdrowiem nie tak że chcesz regenerować się ..? Może tak zacznij od sprawdzenia stanu zdrowia (w tym witamin/minerałów) nim ulegniesz durnej modzie i zaczniesz w siebie pakować niepotrzebne ilości (w tym te toksyczne w nadmiarze)..
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 132
Może i racja.
Przebadam się najpierw kompleksowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npp ból mięśni

Następny temat

Analiza badań

WHEY premium