SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T4 by unipharma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560


powiem tylko ze zapodałem wczoraj 1 dzisiaj 1 i przychodzę z roboty a tu 1.5 kg mniej łapy dają tak ze herbaty napić nie mogę
pakmana mam jak slon pochlonelem już pól lodówy temperatura do góry 1.7 stopnia agrecha i wogóle chyba se odpuszczę bo ja mam lo-carb trzymać a przy tym ni h-ja nie da rady

starość nie radość

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Co do tematu długiego rozkęcania się T4 to nie zgadzam się, działa od pierwszego dnia. Chyba że chodzi o czas działania skonwertowanego t3 z tego t4 to może, ale to trzeba by tabsa wrzucić i badania zrobić.
Nie uznaję przewagi t3 nad t4 u mnie efekty takie same, ewentualnie Iran Hormone t3 jest kiepskiej jakości, ale tarczycę czuję więc działa.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560


1

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560


2

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
3

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560


3a

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560


4

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560


a clena 120 dziennie wcinam tez

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
sorki za wrzucenie zdjecia zapodanego przez krzykacza ale swojego nie zrobilem

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
to jest tak że ogólnie w skróce T3 spowalnia metabolizm a T4 go przyspiesza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
nie t4 jest w organizmie przerabiane na t3 wiec t3 jest jeszcze szybszym i mocniejszym srodkiem niz t4 a moje sajdy wziely sie z dawki jakom zapodalem 200mcg to najmocniejsze stezenie tabletek dostepne na rynku najslabsze to 25mcg stosowane przy niedoczynnosci tarczycy 200mcg to jak ktos tarczycy nie ma

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
czyli jak zapodasz sobie mniejszą dawke to sajdy powinny ustać , czy tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na co zwrócic uwagę przy kupnie Axio Decaplex275mg/10ml...

Następny temat

Tak jak mowilem dodaje i co myslicie chlopaki o tym ? :)

WHEY premium