SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Witajcie! Regularnie na siłowni ćwiczę od jakiś 6miesięcy, od ostatnich 3miesięcy nie robię takich ćwiczeń jak: ćwiczenia brzucha i aeroby, po to by nabrać trochę masy. Nie ukrywam że przytyłem aż 8kg przez ten czas, dużo jem - brak diety. Ważę 70kg przy wzroście 169cm i wieku 18lat.
Zauważyłem że z wagą można zauważyć na ciele tłuszcz, mięśnie brzucha stopniowo zanikły. Chciałbym zredukować tłuszcz, tak aby waga pozostała. Czy jest taka możliwość? Czy robiąc aeroby po treningu i brzuszki zredukuję sam tłuszcz, czy waga również spadnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Brzuszki nic ci nie dadzą.

Zacznij jeść odpowiedniu i wykonuj ćwiczenia złozone bo bez diety efekty będą marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tkanka tłuszczowa to czesc składu twojego ciała, a on zalezy głównie od odzywiania, nie pozbedziec sie miejscowo tłuszczu, jezeli bedziesz chciał redukować twoja waga znaczaco sie zmieni, estetyczna sylwetka to lata pracy cierpliwosci i systematyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
nie przejmuj się tłuszczem na masie bo on zawsze występuje przy masowaniu w większym czy mniejszym stopniu możesz go zminimalizować poprzez np. obcięcie lekko i stopniowo węgli, dodanie trochę aero czy wejście na np. carb cycling

jedź dalej z masą, wiosną wytniesz to co się nagromdziło i po sprawie.
miesiąc masy i zaraz po tym wycinka jest błędnym kołem i mija się z celem
rób swoje

tak jak już ktoś napisał - jak chcesz być cały czas w formie to zainteresu się golfem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Dzięki chłopaki za odpowiedzi, sogacze idą.A do jakiego czasu się robi masę? Czyli trening brzucha mogę robić? - to nie ma wpływu na wagę ciała? Właśnie wiem, na tym forum wszyscy piszą że bez diety nic nie będzie. Tylko jakoś się nie mogę zabrać za to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"na tym forum wszyscy piszą że bez diety nic nie będzie"

niz nie bedzie z wizualności tej partii miesniowej, ale budować oczywiście możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Tomasz1405 - dostałeś soga? No teraz ,,buduje'' niebawem wezmę się za dietę i coś zaczniemy działać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie nie dostałem

posłuchaj SOGI to zabawa taka żeby było razniej, wiec czy dostane czy nie nie ma to wiekszego znaczenia ale jeżeli chcesz dawac sogi musisz wypełnić profil , lub go zaaktualizować wtedy masz status forumowicza i mozesz dawac .

pozdrawiam

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-10-16 17:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Tomasz1405 - spoko gość z Ciebie ;) Mógłbym prosić Cię o nr. gg - z chęcią bym chwile porozmawiał o siłowni i treningach MMA, bo po profilu widzę że chodzisz na te treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
niemam GG ja na necie siedze tylko na tym forum i to tylko dlatego że zobaczyłem to forum przez sklep bo kupuje tutaj zawsze suple.

jak chcesz to pisz na PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Wysyłanie powiadomek jest dostępne po napisaniu
min. 50 odpowiedzi lub artykułów na forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vtecu Workout - Lose Body Fat

Następny temat

ćwiczenia na brzuch / skończone A6W

WHEY premium