SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35
mam poważny problem z Moim brzuchem:( jest na nim za dużo tłuszczu a na dodatek mam strasznie odstające boczki:[ Proszę o jakąkolwiek pomoc:[ jak mam sie pozbyc skutecznie Tłuszczy??:[
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4409
i polecam link : http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3468
nie jedz tyle slodyczy :) dieta + aeroby wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35
no właśnie tylko ze ja nie jem słodyczy:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47776 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzyj w posty podwieszone. Poczytaj o diecie. Bo ona główne ma w tym znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzięki:] ale prosiła bym o jakieś konkrety:] co dokładnie powinnam jeść i jak ćwiczyć:] bo do tej pory to nikt nie chce mi pomóc:[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33117
Ankiete wypelnij, to Ci cos tam sie pomoze;)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47776 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jedz:
Przetworzonych wysoko produktów.
Fast foodów.
Śmieci: kiełbas, wędlin, kabanosów, parówek, konserw.

Skupiaj się na słabo przetworzonych produktach. O dobrych wartościach odżywczych.
Węglowodany: ryż brązowy, makaron razowy/z mąki durum, ziemniaki, warzywa, otręby pszenne, płatki owsiane.
Tłuszcze: oleje, mięsa tłuste (prócz wołowego), tran.
Białka: mięsa, ryby, jaja kurze

10 przykazań żywieniowych - wpisz w wyszukiwarce/w postach podwieszonych poszukaj.

Co do treningu to FBW - 3 raz piszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Książka kucharska z przepisami dla sportowców

Następny temat

WF :)

Fruzelina