SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TŁUSTY CZWARTEK 2010 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
A ja się najem tak że nie będę mógł się ruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
dwa pondżgi weszły ochoczo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
nie lubie Was;/ zaburczalo az w brzuszku, ale nie dam sie skusic:) silna kobieta ze mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Ja miałem gorzej kupiłem dzisiaj sam 8 pączków ale 4 rozdałem a 4 wiozę dla koleżanki wieczorem hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
to nie waż się DUDA jeść nawet! bo dietka ma być trzymana na 100% hrhrhrhr upasiesz koleżankę, a później będziesz jej musiał to pomóc zrzucić, wieczorkiem
ja dziś żadnego pączka nie zjadłem, ale bierze mnie na placki ziemniaczane, więc też bombę kaloryczną.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
haha Duda cwaniak:D wie co zrobic:D tak jak kolega napisał, utuczy kolezanke a potem spalic jakos bedzie trzeba;))))

jest juz prawie 15 a ja juz z 7 razy odmowilam paczka:D jest dobrze:D
za to zjadlam pyszne brokuly z kasza i kurczakiem;) kiedy inni zajadaja sie paczkami a pozniej beda tematy na forum "plz pomoz zgubic oponke"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ale wjazdy

Hrhrh właśnie czas zrobić kaszki gryczanej z kurczakiem hrhr

zasada jest prosta pączka możecie sobie kupić kiedy chcecie a formy nie kupicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
swiete slowa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
też prawda... zmotywowałeś mnie-placków nie będzie może jakiegoś tuńczyka szamne, bo kuraków zjadam tyle, że niedługo sam zacznę jajka znosić

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja dzisiaj nie jem




























































bo jutro beda

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2010-02-11 15:04:54

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciag do sciany MASIV

WHEY premium