SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tętno

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Od kilku dni męczy mnie spory stres, pojawiły się szumy w uszach, cokolwiek zacznie mnie boleć to odrazu czarne myśli w głowie, budzenie się w nocy, siedzenie w ciszy jest nie do wytrzymania. Zacząłem sobie mierzyć puls zegarkiem od Garmina, w nocy wszystko ok. 55-60 więc jest okej, ale przy każdym przebudzeniu odrazu skok do 80-90, po wstaniu rano 100, przy ubieraniu się, jedzeniu nawet do 125. Mam nadwagę ok. 10 kg, ostatni rok ruszam się bardzo mało, praca biurowa. Dzisiaj podczas spaceru średnim tempem, ok. 7 km w 1h 10 min mierzyłem puls, który wahał się w okolicach 130-160, mam 20 lat więc max powinno być ok 200. Czy jest to normalne? Był 1 stopień, chodziłem po lesie, trochę pod górkę, trochę z górki, czy jest to normalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Dodam także, że przy siedzeniu jest to w granicach 60-90, jak myślę negatywnie to wzrasta nawet do 110. Polecacie iść odrazu do lekarza, czy może na razie uspokoić stres trochę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
stres to jedno, ale brak kondycji to drugie, mam znajomych których aktywnosc to tylko praca (siedzenie przybiurku) i do domu przed tv i maja problem z zadyszka podczas wejścia na II piętro, co do stresu kup sobie ziołowe tabletki np. positivum, moja narzeczona ma też takie napady co jakiś czas i ta tabletka jej pomaga w takich sytuacjach, a co do pulsu to zacznij się więcej ruszać, zrzuć zbędny balast i powinno się to poprawić, jeżeli jednak problem będzie występował to udaj się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Na stres ashwaganda. Dodatkowe kilogramy warto przepalić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
jasiu8888
Od kilku dni męczy mnie spory stres, pojawiły się szumy w uszach, cokolwiek zacznie mnie boleć to odrazu czarne myśli w głowie, budzenie się w nocy, siedzenie w ciszy jest nie do wytrzymania. Zacząłem sobie mierzyć puls zegarkiem od Garmina, w nocy wszystko ok. 55-60 więc jest okej, ale przy każdym przebudzeniu odrazu skok do 80-90, po wstaniu rano 100, przy ubieraniu się, jedzeniu nawet do 125. Mam nadwagę ok. 10 kg, ostatni rok ruszam się bardzo mało, praca biurowa. Dzisiaj podczas spaceru średnim tempem, ok. 7 km w 1h 10 min mierzyłem puls, który wahał się w okolicach 130-160, mam 20 lat więc max powinno być ok 200. Czy jest to normalne? Był 1 stopień, chodziłem po lesie, trochę pod górkę, trochę z górki, czy jest to normalne?


Zgłoś się do lekarza POZ celem diagnostyki i ewentualnego leczenia u cardio. Poza tym ustabillizuj swoje życie - praca stres aktywność dieta relax & fun.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom testosteronu i estrogen

Następny temat

Czy to nerki?

WHEY premium