SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tępy ból w odcinku ledzwiowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
Witam,Msc temu dziwnie zgiołem się w okolicy ledzwi przy skrecie odczuwalem ból poszedlem z tym do lekarza stwierdził nadciagniecie i przy okazji wyszła lekka skoliza... Ból zaprzestał ale teraz ciągle czuje tępy ból w ledzwiach tzn zmęczenie ich. 1 Msc już nie trenuje. Zastanawiam się co to może być czy wybrać się z tym do fizioterapełty? Dziś zrobię badania żeby wykluczyć nerki
Proszę o pomocl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście nie ma co czekać po tym co opisujesz już dawno warto było to zrobić, jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
Co to może być wystarczy masaż u fizioterapełty? Kielce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wymaga to przeprowadzenia badania żeby można było coś więcej powiedzieć, namiary na sprawdzoną terapeutkę wysłałem w wiadomości prywatnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
Jutro mam wizytę u fizioterapeuty zobaczymy czy coś zadziaała jak myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zależy co jest źródłem dolegliwości , daj znać po wizycie jak sytuacja wygląda
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
Po wizycie mogę powiedzieć że mięśnie były przemeczone i pospinane dostałem parę ćwiczeń rozciagajacych i do treningu dokładam dzień dobry, na wzmocnienie Przy siedzeniu i leżeniu na wznak jeszcze odczuwam tępy ból "zmęczenie tych ledzwi" ile to może jeszcze trzymać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
Nie jestem w stanie powiedziec co fizio mi dokładni robił nie znam się na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Johny4444
ile to może jeszcze trzymać?


trzeba było konsultować się z fizjoterapeutą co Cie prowadzi
skąd mam wiedzieć z czym u Ciebie jest kłopot bez możliwości przebadania oraz tego jaka i jak terapia została wykonana
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie rąk podczas snu

Następny temat

Badania , niski testosteron i inne

WHEY premium