SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszczowo-białkowa redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2800

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

Facet

Cel

Redukcja

Waga

94

Wzrost

179

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłowy trening 3 x tyg oraz CF 1-2 x tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Tak. Dość ok.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowy.

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA, Omega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam,
Ankieta powyżej.

Aktualnie jestem na diecie 0 kcal. Trening pushpull. Po zakończeniu okresu chcę przejść na dietę redukcyjną białkowo-tłuszczową.
Zdecydowałem się na taką, ponieważ wcześniejsze redukcje były średnie. Dużo mięsa leciało.
Aktualnie jestem przejedzony ryżami itp. Doczytałem dużo na jej temat. Głównie zainspirował mnie trener, który robi przemiany tą dietą.
Efekty są naprawdę dobre u ludzi mojego pokroju formy.
Dieta do aktualnej dużo się nie zmieni tylko obetniemy węgle na rzecz zdrowych tłuszczy.

Moje zapotrzebowanie to 3200. Obcinamy 300 kcal na początek. Dziennik pokazuje mniej. Ale wpadnie jeszcze warzyw oraz jakieś bcaa oraz omega3. Więc będzie koło 2850. Myślę, że ok.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Moim zdaniem bardzo mało omega-3, to że masz wysoko tłuszcze, nie znaczy, że masz same omega-6 spożywać.
Ryby, olej lniany, orzechy, siemię lniane, nasiona chia wrzuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Pyt.1 Który posiłek przed treningowy a który może być po ?
Problemem jest to, że czasami trening będzie z rana. Wiąże się to prawdopodobnie z treningiem na czczo tylko z bcaa. Cięzko mi zjeść coś z rana. Organizm nie przyjmuje. Białko proch oraz bcaa wjedzie ale posiłek ciężko.
Pyt.2 Czy do potreniengowego dorzucić więcej g węgli ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Zapodaj zdjecie, musi byc z Ciebie kawal byka, albo spaslak.

Jak taka dieta ten twoj trener/kolega lecial to wspolczuje. Zaraz Ci dudee napisze, ze jest mega niedoborowa. Oprocz miecha, ktore jest ok (ja jem dwa razy tyle wazac 10kg mniej) same suplementy i nabial. Nie chcialbym tak jesc, czlowiek nie zyje zeby sie napakowac, slabo to wyglada.

Te kalorie tez z dupy, cos tu nie gra.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-11 18:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Robiłeś badania przed ketozą? Bo to w sumie ketoza...skąd pomysł, prócz, tego, że trener robi efekty TĄ dietą, na każdej diecie jest deficyt, bez względu czy to tłuszczowa, czy to białkowa, czy węglowodanowa - jest deficyt spada fat, nie ma deficytu fat nie spada...no ludzie, nie ma diety cud.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Warto się zastanowić, dlaczego miałeś słabe efekty. Musi być tego jakiś powód. Tłuszcze preferuje mniejszość osób i z reguły warto mieć doświadczenie. Na pewno w diecie nie ma warzyw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Sa warzywa, ale nie wpisywane - taki efekt tego, ze na forum (m.in) pisalo sie wczesniej zeby nie wliczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
W przypadku diety tłuszczowej zdecydowanie wliczać. Wprowadź je w rozpiskę i wklej ją jeszcze raz.

http://potreningu.pl/articles/610/czy-kalorie-z-warzyw-nalezy-wliczac-do-bilansu


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-09-11 20:17:51
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Przy takim dodaniu mamy już 50 gram węgli.
Więcej dorzucić na rzecz wyrzucenia oleju lnianego ?

WPC + Banan przedtreningiem jeżeli będzie wypadał z rana.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Gdzie banan na diecie tłuszczowej? Ilości warzyw mają być solidne a nie na jeden gryz. Poza tym warto dodać czasami jakieś otręby, ziarna siemienia lnianego, babkę płesznik, chia, aby podbić błonnik.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Ok. Zaraz bedziemy zmieniac. A ile wegli mozna max dostarczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Staraj się trzynać tych 50g. Oczywiście nie licząc błonnika, czy ksylitolu jako węglowodany.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pestka awokado

Następny temat

Dieta a praca na zmiany kilka pytań dotyczących diety

WHEY premium