SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybsze spalenie tkanki z brzucha - pośladków @ Ogólne spalanie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Witam , jestem nowy na sfd.pl , potrzebuję dobrej rady na temat szybszego spalania tkanki tłuszczowej.

Od Stycznia zaczynam ostre treningi na cardio i siłowni + basen , chodzenie 30 minut i bieganie minimum po 3km.

Wzrost 186cm
Waga 105KG
Wiek 25 lat
Zdrowy byczek.
Palący tytoń. ( wiem że jak go rzucę to przytyję , już raz to zrobiłem poszło w bok 2kg) zrobię to jak zacznę efektywnie ćwiczyć.

moja waga wydaje mi się git , tylko że jest tu więcej tłuszczu niż mięśni. Chciałbym spalić tkankę tłuszczową najbardziej stawiam na BRZUCH , pośladki , nogi i piersi. Znajomi biorą VENOM jednych pobudza jedni czują się normalnie chciałbym to stosować do ćwiczeń. Czy są tutaj osoby które mogą mi coś powiedzieć na temat tej odzywki "VENOM" a także poradzić jak najlepiej i efektowniej spalić tkankę tłuszczową na brzuchu , nogach i pośladkach do dyspozycji mam sporo nowych maszyn na siłowni , basen ( uwielbiam pływać ) biegi i chodzenie swoją drogą.
Czy łączyć to z innymi odżywkami typu żeby nie być głodnym etc ponieważ jest to mój duży problem ( jedzenie ) domowe obiadki babci i mamy to co najbardziej rozwala na boki i w przód. Mój metabolizm jest bardzo dziwny , ciężko mi się spala tkankę tłuszczową a zarazem ona łatwo rośnie.
Pracę mam siedzącą prawie 0 ruchu przez 9h 5 dni w tygodniu.

Number SiX

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2843 Napisanych postów 51028 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344018
http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

a obecny "venom" działa raczej jako placebo nie spalacz.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-08 15:05:28

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE . KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4237

Od Stycznia zaczynam ostre treningi na cardio i siłowni + basen , chodzenie 30 minut i bieganie minimum po 3km.

A dlaczego nie od dzisiaj?

Odpowiedni bilans to podstawa każdej redukcji/przybierania na wadze. Bez tego ani rusz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkret Masa Bez Zalewania

Następny temat

Dieta na mase

BF