SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie sniadanie - wasze propozcyje.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Nie mam pomysłu co zjeśc szybkiego na śniadanie. Ma to byc posiłek z kurczakiem/ogólnie mięsem/, żadne płatki, jaja i twaróg. Jak macie jakieś propozycje szybkiego śniadanka to chętnie się z nimi zaznajomię ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Dzien wczesniej ugotowac sobie piers z kuraka i zjesc z przyprawami i chlebkiem

Normalnie jak masz dzien wczesniej czas to mozesz sobie jakies miesko zrobic , i akurat na jutro bedzie "ostudzone" pokroic sobie jak kilbaske na chlebek i git posilek Ogolnie miesko na chlebek nalozyc i mozna szybko sobie przekasic , do tego mozesz dac na wierzch jakies warzywko tez pokrojone Taka moja mala propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli sam kurczak bez węgli to za dużo nie wymyślisz
jeżeli węgle mogą być to kombinowałbym z sosem, np. kurczak + ryż + curry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Kleks ryz to chyba by musial dzien wczesniej tez se ugotowac Mozna dac tez chlebek razowy poprostutylko ze chlebka nieco wiecej kawalkow wtedy wyjdzie...

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no oczywiście, że dzień wcześniej
kurczaka przypuszczam, że też dzień wcześniej
a swoją drogą nie jestem zwolennikiem chleba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
dlaczego chleba RAZOWEGO zwolennikiem nie jestes ;>?Pewnie , kurak tez dzien wczesniej

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo ciężko w dzisiejszych czasach o razowy
wszędzie dosypują mąki pszennej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
ale chyba w malych miasteczkach w malym piekarniach wieksze prawdopodobienstwo ze to akurat mąka razowa.chyba ze sie samemu robi widzialem gdzies wlasnie przepis na chlebek razowy w "Kuchni SFD".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Ryż+mięcho... to jest oczywiste. Ale właśnie coś innego. I chciałem bez węgli, tu już wogóle wiele (smacznych)pomysłów nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Co to za sniadanie bez wegli Ok , rozumiem bez wegli ma byc
To piers kurczaka ,badz miesko drobiowe ogolnie polecam.. Mozna tez zastosowac odzywke bialkową , jesli jest kasa i nic nie pasuje

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurczak zgrillowany z serem i warzywami
5 minut roboty, polane sosem czosnkowym/meksykańskim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase 70kg

Następny temat

Dieta do poprawy

WHEY premium